این Helicoide, زندان, که در کنترل ونزوئلا اطلاعاتی پلیس در کاراکاس

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—مقامات ونزوئلا گرد و آمریکا مدیران برگزار شد تحت بازداشت خانگی در کاراکاس دوشنبه شب نقل مکان کرد و آنها را به زندان های آمریکا و ایران به ونزوئلا به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

شش نفر از کارکنان مستقر در هوستون Citgo Petroleum Corp برداشته شد از خانه های خود پس از در کاخ سفید دیدار بین رئیس جمهور تهمت و ونزوئلا رهبر مخالفان ژوئن Guaidó, در روز چهارشنبه.

آمریکا ایران الیوت آبرامز گفت: شش Citgo کارکنان که بازداشت شده پس از سال 2017 بدون محاکمه معتقد بودند منتقل شده اند به Helicoide, زندان, در کاراکاس.

ضمن محکوم کردن این بی رحمانه و غیرقابل دفاع اقدام و تقاضای خود را طولانی ناعادلانه توجه به پایان رسیده است و به آنها اجازه داده شود به ترک و همچنین” آقای آبرامز گفت.

روغن مدیران به اتهام فساد در ونزوئلا در ارتباط با یک برنامه ریزی 4 میلیارد دلار تامین مالی مقابله با آمریکا و دبی سرمایه گذاری بودجه. پنج تابعیت شهروندان ایالات متحده در حالی که ششم دائم اقامت قانونی.

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبر مخالفان ونزوئلا Guaidó در کاخ سفید (Feb. 5)
  • مادورو می دهد اقتصاد یک آزادتر دست خود را به نگه داشتن گرفتن در ونزوئلا (Jan. 30)

آقای آبرامز آنها را به عنوان زندانیان سیاسی و به نام در ونزوئلا به انتشار آنها.

به سر می برند Helicoide, زندان, که در کنترل ونزوئلا هوش پلیس, سایت اصلی شورش در سال 2018 که در طی آن زندانیان سیاسی ثبت تلفن همراه ویدئوها به درخواست های از جان گذشته برای کمک به.

ونزوئلا مقامات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Citgo است که متعلق به ونزوئلا گفت: این شرکت در ادامه به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای آزادی یکی از کارکنان آن است. این Citgo مدیران برگزار می شود شامل این شرکت اقدام ارشد اجرایی خوزه پریرا و معاون رئیس جمهور Tomeu Vadell.

“Citgo معتقد است که بازداشت این افراد نقض حقوق بنیادین انسانی خود از جمله حق دادرسی تحت قانون” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Citgo اجرایی Tomeu Vadell خانواده با عکس خود را در کتی, تگزاس, Feb. 15.

عکس: جان L Mone/آسوشیتد پرس

آقای آبرامز گفت که آقای Guaidó پذیرایی در واشنگتن این هفته که شامل حضور در دولت از اتحادیه به عنوان یک مهمان ویژه از رئیس جمهور و بانوی اول نشان از تعهد ایالات متحده به دموکراسی در ونزوئلا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انداخته است حمایت خود را پشت سر آقای Guaidó بیش از سال گذشته درست یک سری از تحریم ها علیه مقامات رژیم و ونزوئلا قانونی اصلی صادرات نفت در تلاش برای وادار کردن این کشور استبدادی رئیس جمهور نیکولاس مادورو به استعفا.

آقای مادورو با موفقیت طفره رفت تحریمهای ایران با کمک روسیه و هند و کشورهای دیگر. او همچنین به تازگی اعطا شرکت های آزادی بیشتری به کار گیرند و اجازه دلار آمریکا به گردش آزادانه در بیشتر پیشنهاد برای کاهش فشار شدید از تحریم های ایالات متحده.

آقای آبرامز هشدار داد که ایالات متحده می تواند به زودی مجازات کسانی که درگیر در تحریم تجارت است.

“به عنوان چند مقامات دولت اشاره کرده اند که روسیه ممکن است به زودی پیدا کردن که ادامه حمایت خود را از مادورو دیگر نمی خواهد هزینه رایگان” آقای آبرامز گفت. “دیگران که در ادامه به از سود و یا حمایت از مادورو باید هشدار است.”

سفارت روسیه در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. مسکو قبلا گفت که آن را مخالف دخالت ایالات متحده در ونزوئلا امور داخلی.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر رسمیت شناختن آقای Guaidó رهبر منتخب مجلس ملی به عنوان کشور جمهوری مشروع.

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de