گیاهخواری: بهره برداری از عمیق ترین ژنتیکی تقسیم برای جلوگیری از شیوع

یکی از بزرگترین تغییرات ما به تازگی در سراسر جهان به خصوص با کسانی که تصور خود را به طور منطقی افزایش اهانت به سنت های موجود از تمدن است.

بسیاری از ما تحصیل کرده و اطلاع پیدا کردن به ارث برده سنت محدود شود و از این رو محدود کردن برای رشد شخصی را به عنوان آنها محدود کردن آزادی های شخصی بر اساس منطق است که به نظر می رسد غیر منطقی وجود دارد بنابراین روند به سوال آنها را با استفاده از جدید پیدا دانش علم و ثابت کند که این سنت وجود داشته و تنها به دلیل عدم شناخت است که انسان تا به حال در مورد الگوهای واقعیت قبل از علم به نظر می رسد به ما نشان می دهد نور است.

متاسفانه برای عصر جدید خردگرایان فقط زمانی که آن را رفتن رضایت مندانه با هوش مصنوعی و اینترنت و همه نوع از بزرگ حساس-مسائل فرا رسد کوچک و ناچیز رشته داده به نام coronavirus و تمام جهنم می شکند سست.

هنگامی که یک رویداد مانند بیماری همه گیر به نظر می رسد طبیعت بسیار از واقعیت به عنوان ما آن را می شود تغییر به عنوان یک بیماری همه گیر است که یک ناهنجاری از کوتاه مدت چشم انداز است که ما با استفاده از برای زندگی.

همانطور که ما تجربه نکرده الگوی است که یک بیماری همه گیر متعلق به ما خواب ماندند و این جایی است که عمیق تر از عقل است که ما نیاز به درک در مورد سنت های قدیمی.

یک سنت است که جز الگوریتم های تولید شده توسط پردازش داده ها در یک متا-سطح یک جامعه یا یک تمدن.

همسر یک تمدن اطلاعات بیشتر آن را crunched بیش از یک طول بیشتر از زمان. به عنوان الگوهای آمده در مقیاس های مختلف یک نفره تمدن موفق شده اند به تجربه و حس بلند چرخه الگوهای مانند همه گیر است که بسیار نادر است اما ویرانگر زمانی که آنها رخ می دهد.

هر چند حوادث مانند شیوع نادر هستند به عنوان آنها فاجعه بار زمانی که آنها رخ می دهد تا برای یک موجود زنده مانند یک تمدن وجود دارد که لازم است برای پاسخ به آنها از طریق سنت و این جایی است که هند مفهوم گیاهخواری نیازهای ویژه اشاره کرد.

هر چند غرب به تازگی آغاز شده و متوجه باشند که وجود دارد چیزی است که واقعا حق با کوتاه مدت حکمت و علم است که استفاده از آنها را شروع کرده اند و طرفداری از ایده های مانند گیاهخواری در هند آن است که هنوز هم یک عقب سنت است که اغلب مورد سرزنش کلی عدم قدرت جسمی و حتی روانی عدم تجاوز.

به عنوان پروتئین های حیوانی هستند و نزدیک به خانه ما (که ما هم متعلق به animal kingdom) وجود دارد توجیه علمی از آنها راحت تر هضم و تبدیل.

رژیم غذایی گیاهی, از سوی دیگر, می آید از یک زندگی تقریبا دورترین ممکن است از ما و از این رو آن مواد غذایی است که عملکرد پایین و بسیار دشوار است به هضم.

به دنبال این واقعیت است که هر دو حیوان و گیاه امپراطوری در دسترس بود به مصرف برای یک تمدن بزرگ مانند هند و در عین حال یک روند به نظر می رسد که تصمیم گرفتند برای سخت تر گزینه را ترجیح می دهند گیاهی رژیم غذایی بیش از حیوانات بدیهی است که به نظر می رسد عجیب و غریب به ویژه به دلیل edibility هر دو گیاهان و حیوانات شناخته شده بودند به هند باستان است که آیا باید گوشتخوار جمعیت بیش از حد.

هر چند این یک سنت است که به نظر می رسد غیر منطقی و ضعف (به عنوان چیزی به عنوان بزرگ به عنوان اسارت از هند مرتبط است با رژیم غذایی اولویت مردم) در کوتاه مدت چشم انداز زمانی که در چارچوب یک فاجعه از یک بیماری همه گیر وجود دارد چیزی است که عمیقا معنی دار آن اگر ما درک بیولوژیکی زمینه به این مسئله است.

حتی اگر همه زندگی بر روی زمین به نظر می رسد داشتن یک منشاء مشترک درخت زندگی می ایستد و اساسا تقسیم در شش پادشاهی با گیاه و حیوانات پادشاهی کمک به بسیاری از غیر میکروسکوپی اشکال زندگی که ما مصرف می کند.

به عنوان گیاهان و حیوانات جدا شرکت تقریبا یک میلیارد سال به عقب هر دو امپراطوری را به اندازه کافی ژنتیکی پایگاه مشترک برای هر دو از آنها را به بخشی از مواد غذایی رایج چرخه با توجه به داشتن سهم مولکول های زندگی, اما هر دو در غیر این صورت به عنوان های مختلف به عنوان گچ و پنیر (به خصوص متابولیکی). با توجه به داشتن یک میلیارد سال ژنتیکی تقسیم هر دو یک تفاوت روشن است که ما نمی مربوط به تا چیزی شبیه به کروناویروس به نظر می رسد.

گیاه و حیوانات پادشاهی بودن ژنتیکی دور از هم انگل است که استفاده از آنها به عنوان میزبان نیز تکامل یافته اند در سیلوهای جداگانه و از این رو آن را دشوار است برای پیدا کردن هر گونه انگل/پاتوژن است که می تواند پرش بین این فاصله ژنتیکی و حرکت از گیاهان به حیوانات.

بنابراین با تغییر به رژیم غذایی مبتنی بر گیاه, انسان ممکن است در نهایت با یک باهم از عملکرد پایین و کمتر توانمندسازی مصرف مواد غذایی حرفه ای است که واقعا مهم است این است که این حرکت درب را می بندد برای هر پاتوژن می رسند در میان ما به طور ناگهانی و به علت یک بیماری همه گیر.

بنابراین هند گیاهخواری زمانی که نگاه از منظر coronavirus و مدال طلای المپیک ممکن است که آن است که مصرف cognisance از عمیق تر الگوی است که علم هنوز به رسمیت بشناسد.

در حالی که تغییر به یک گیاه بر اساس رژیم غذایی ممکن است آن باستان متن یک جهان بدون دارو است که می تواند کشتن بسیاری از عوامل بیماری زا وجود دارد مدرن ابعاد این موضوع است که حتی بیشتر مربوطه.

به عنوان ما در حال حاضر متصل گلوب و باعث شده مجازی Pangaea با کشتی و هواپیما رفت مواد بیولوژیکی از یک اکوسیستم دیگر بدون در نظر گرفتن مردم در حال پایان گرفتن در معرض همه نوع از مواد بیولوژیکی که آنها ممکن است تکامل یافته است.

در این وضعیت یک تغییر جهانی به رژیم غذایی گیاهی ممکن است حرکت می کند که واقعا می تواند در کاهش احتمال بیشتری از جمله بلایای طبیعی است.

هند باستان و ممکن است درک این موضوع اپیدمی غیر مستقیم اما در حال حاضر به لطف مدرن ژنتیک, ما می توانید ببینید علم پشت این سنت است.

به عنوان ما در حال حاضر متوجه آنچه که یک بیماری همه گیر می تواند انجام دهد و این واقعیت است که آنها نه به عنوان نادر (همانطور که ما تصور تشکر به یک از امنیت کاذب ایجاد شده توسط علم) ما بیش از حد نیاز به توسعه مناسب سنت است که ما می توانیم عبور را به نسل های آینده برای ایمنی خود را. بنابراین حتی اگر آنها در نهایت از دست دادن دانش علمی پایه آنها هنوز هم محافظت می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>