توسط شری شری Anandamurti

این شناختی, معنی کلمه ‘وداع’ دانش است – از دو نوع. یک نوع منوط به زمان و فضا و فرد و از سوی دیگر تحقق خود مستقل از همه subjections. سابق است به نام aparajnana نسبی دانش به این دلیل که مربوط به اشیاء. دومی parajnana معنوی دانش است. در اینجا کلمه ودا در حس معنوی دانش است.

یک روز Vaedarbhi پسر Bhrigu خواسته آموخته حکیم Pippalada “پروردگار من چه Brahmavijnana [Intuitional علم]? چه رابطه Brahmn و جهان است؟” حکیم پاسخ داد: فقط به عنوان پره جذب شده به هاب از یک چرخ به طور مشابه هر جسم در این جهان است Brahmn محور و در نتیجه نگه داشته است تا آن فرد وجود دارد. هسته نظام کیهانی است که منبع همه اشخاص از بالاترین ایجاد شده که به پایین ترین حشرات. دکل ورد Yaju تا در پرتوی سما, آهنگ همه وابسته به Brahmn منبع از وجود خود. کلمه praja به معنی چیزی است که تکامل یافته است. Brahmn است Prajapati پروردگار تکامل اشیاء برای او است و کنترل کننده همه.

Prajapati Brahmn حرکت مورد در رحم مادر به جنین و هنگامی که از آن متولد شده است این رویداد در واقع در واقع باید به نام رفلکس تولد Brahmn به جای تولد خود را چون همه اشخاص صرفا مظاهر Brahmn. به عنوان مثال وجود دارد که تنها یک ماه اما انعکاس آن در حال سقوط در بی شماری ردپای گاو (Gospada) به نظر می رسد به عنوان بی شماری قمر. هیچ قمر جدید ایجاد می شوند. همان ماه است که منعکس شده در چند ظروف. یک Brahmn است که تجلی در یک تعداد نامحدود از واحدهای بیشمار روانی ظروف. Brahmn سعادت مطلق است. به همین دلیل است که واحد یا microcosms همیشه مسابقه با کمک خود حسی و حرکتی اندام نسبت به خود درونی خود را به سوی دستیابی به شادی. پس از آن گفته است که آگاهانه یا ناآگاهانه این واحد در حال حرکت به سمت Brahmn پر از الهام بخش است.

چندین بار در Atharva وداع کلمه “پرانا” استفاده شده است به معنی Purusha و کلمه ‘Rayi’ به معنی Prakriti. کلمه “Deva” به معنی حامل احساس است که ارگان ها و اعصاب. از طریق این بدن را بیان یک احساس و یا احساس است و به همین دلیل آنها به نام devas یا خدایان microcosmic بدن. اما این ارگان ها و سیستم عصبی به طور کامل وابسته به ستون فقرات وجود و توابع. احساس منتقل می شود در امتداد ستون فقرات است و به همین دلیل بدون ستون فقرات واحد خواهد بود یک حرکت بی اثر گوشتی جرم است.

یک shloka اعلام کرد که آنچه در ستون فقرات است که به واحد Brahmn است به جهان. بدون Brahmn جهان خواهد بود کاملا نابود دانه از تصورات خواهد بود به طور کامل محو. با توجه به سفارشی باستانی, مرگ, مراسم گرامی داشت مرحوم مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از svadha سرود – نیایش شعار می دادند در حالی که ارائه یک قربانی به ارواح مردگان. به همین دلیل است که گفته شده است که Brahmn به عنوان اولین و مهمترین نقطه به منظور جانشینی است که به عنوان مهم به همه اشیاء دنیوی به عنوان اولین دریافت کننده obsequial oblations است به آنهایی که پس از آن … بدون صداقت فکری گسترش به سمت عالی امکان پذیر نیست.

دهلی نو: از فوریه 7-9 سه روز آناندا مارگا یوگا Sadhana Shivir و سمینار برگزار می شود Bahare نگر, Delhi. تماس با ما: 9958268578.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو