واتیکان محققان برای کمک به بررسی روحانیت سوء استفاده

واتیکان با جرایم جنسی محققان اسقف اعظم چارلز Scicluna چپ و Msgr. Jordi Bertomeu در یک کلیسا در شیلی در ژوئن 2018. این جفت ارز در حال تنظیم برای کمک به بررسی روحانیت سوء استفاده در مکزیک است.

عکس: فرناندو Lavoz/آسوشیتد پرس

MEXICO CITY—واتیکان دو ارشد فیلم جنایات محققان خواهد بود اعزام به مکزیک در اواخر ماه مارس برای کمک به بررسی روحانی, سوء استفاده, زیر آخرین آیات در طولانی مدت بحران مربوط به یک مکزیکی سفارش شناخته شده به عنوان لژیون مسیح است.

اسقف اعظم چارلز Scicluna و Msgr. Jordi Bertomeu که تحقیقات از سوء استفاده در شیلی در سال 2018 رهبری هر اسقف در آن کشور به پیشنهاد خود استعفا خواهد شنیدن شهادت از قربانیان سوء استفاده در درخواست مکزیکی, کلیسا, مکزیکی کنفرانس اسقف گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

این دیدار می آید به عنوان کلیسا در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور کاتولیک پس از برزیل هایش با یک میراث از سوء استفاده و پوشش مربوط به لژیون مسیح که بنیانگذار Marcial Maciel بود پدوفیلیا اما که در ادامه به اجرای برخی از معتبرترین مدارس خصوصی در مکزیک و caters به کشور نخبگان.

آن را بلافاصله ممکن است برای رسیدن به لژیون مسیح برای نظر.

آیات اخیر از عمق سوء استفاده در جهت آورده اند و این موضوع به توجه ملی دوباره.

مکزیکی, مجری تلویزیون, آنا لوسیا Salazar, رفت, عمومی به تازگی با او مصیبت در یک لژیون مسیح مدرسه در کانکون, مکزیک در دهه 1990 که در آن مدیر مدرسه, استفاده می شود به بیرون از کلاس و ارسال آنها را به نمازخانه که در آن یک لژیون کشیش خواهد بیماریهای سوء استفاده از آنها.

“به عنوان برخی از آنها خواندن کتاب مقدس او تجاوز دیگران در مقابل آنها کوچک دختران در سن 6 تا 8 یا 9,” خانم Salazar, 36, به نقل از به نقل از آسوشیتد پرس.

خانم Salazar داستان آمد بیش از یک دهه پس از واتیکان در زمان بیش از لژیون پس از تعیین آقای Maciel تا به حال مورد آزار قرار گرفته نمرات افراد زیر سن قانونی, پدر فرزند خارج از ازدواج رسمی و ایجاد یک فرهنگ از سوء استفاده و coverup.

خانم سالازار و دیگر قربانیان گفت: پاپ ایران که در زمان بیش از لژیون کاردینال Velasio De Paolis می دانستند خود را در مورد موارد نزدیک به یک دهه پیش بود اما علنا متعهد به ادامه تحقیقات از سفارش. کاردینال درگذشت در سال 2018 است.

دامنه لژیون سوء تنها به آرامی آشکار شده است. در یک گزارش منتشر شده در Dec. 22 سال گذشته لژیون گفت: تحقیقات داخلی شناسایی 33 کشیش و 71 طلاب که تا به حال مورد آزار قرار گرفته حداقل 175 افراد زیر سن قانونی طی هشت دهه است.

در سرد و تاب این گزارش گفت که حداقل یک سوم از کشیش معتادان خود مورد آزار قرار گرفته توسط آقای Maciel نشان میدهد که چگونه سوء استفاده شد و بین نسلی.

هفته بعد از آن پدید آمده است که وکلا و کشیش برای لژیون در سال 2013 تا به حال ارائه شده از یک سوء قربانی پول در ازای پسرش recanting شهادت او مورد آزار قرار گرفته در جوانان حوزه علميه در شمال ایتالیا. چهار لژیون کشیش و وکیل در صورت انسداد عدالت اتهامات در ایتالیا مربوط به این مورد است. لژیون گفت: مردان اظهار بی گناهی خود را.

در مکزیک سلسله مراتب کلیسا نشان داده است نشانه هایی از تغییر پس از چند دهه در آن بالا رتبه بندی prelates در دفاع از آقای Maciel حتی پس از چند تن از قربانیان خود را جلو آمد با داستان سوء استفاده. لژیون آقای Maciel نیز مورد علاقه های شما برای سال های بسیاری از مرحوم پاپ ژان پل دوم که او نیز نادیده گرفته و اتهامات مربوط به کشیش پدوفیلیا.

آقای Maciel تبعید شد از وزارت های عمومی در سال 2007 توسط پاپ بندیکت شانزدهم پس از تحقیقات گسترده ای تبدیل شده تا شواهد فراوان از سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی. آقای Maciel سال بعد درگذشت.

مکزیک کنفرانس اسقف به تازگی نشان داد که آن را تا به حال بررسی 271 کشیش در 10 سال گذشته برای سوء استفاده. همچنین لنت پشتیبانی برای تماس با برخی از سیاستمداران این کشور را 10 سال اساسنامه محدودیت برای کودک آزاری لغو شود—اجازه می دهد همسر جرایم مانند کسانی که در برابر Ms Salazar به تحت پیگرد قانونی قرار.

روز دوشنبه آن گفت که امیدوار است که ماموریت توسط واتیکان جنایات جنسی محققان کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که قربانیان شنیده می شود. “ما اعتماد (ماموریت) کمک خواهد کرد که بهبود پاسخ ما به این موارد به دنبال عمل در هر دو عمران و متعارف عدالت تحت اصل “تحمل صفر’ به طوری که هیچ موردی بدون مجازات باقی می ماند در کلیسای ما” آن را در بیانیه ای گفت.

مقدس سفارت پاپ در مکزیک گفت: اسقف اعظم Scicluna و Msgr. Bertomeo در دسترس خواهد بود برای شنیدن شهادت از قربانیان سوء استفاده و به یک آدرس ایمیل و شماره تلفن برای قربانیان استفاده کنید.

“موارد سوء استفاده از لژیون هستند شناخته شده ترین در مکزیک اما سوء استفاده شده است به مراتب گسترده تر از آن است. آن را یک بیماری همه گیر” گفت: Elio jake healy یک انسان شناس و دین متخصص در مکزیکو سیتی.

نوشتن به دیوید Luhnow در [email protected] و خوان در منتس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im