Vasudhaiva Kutumbakam: در زمان Coronavirus

در حال حاضر هر یک از ما تبدیل شده اند آشنا با کلمه Coronavirus. یک بیماری است که ایجاد ویرانی در سراسر جهان برای سال در حال حاضر. آنچه در آغاز به استان در چین تبدیل شده است جهانی و همه گیر. جهان ترسیده است, این ویروس کشنده است و عملا به ارمغان آورد کشورها را بر زانو خود را. قدرت هسته ای تبدیل شده اند ناتوان در مقابل یک ویروس کوچک. اما احتمالا این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که طبیعت انتقام می گیرد. این است که کمتر از یک انتقام توسط مادر طبیعت که می داند تمام کسانی که جنایات که شده تحمیل بر طبیعت برای سنین در حال حاضر.

اما در بین این همه منفی یک چیز مثبت است که باید اشاره کرد این است که چگونه این جهان با هم در مبارزه با کروناویروس. همه کشورها در حال ایستاده با یکدیگر و تلاش برای کمک به هر یک از دیگر تا آنجا که آنها می توانند. فقط امروز هند فرستاده است تن کمک های پزشکی به صربستان است. جدای از این هند نیز سعی در تخلیه سرخپوستان زندگی در کشورهای در برخورد با کروناویروس. کشورهای دیگر مثل روسیه و آمریکا و بسیاری دیگر در حال اعزام هواپیما برای تخلیه اتباع خود از هند است.

جدا از کشورها افراد در سطح شخصی خود را نیز در تلاش خود را برای کمک به هر یک از دیگر. گزارش های خبری در مورد مردم محلی توزیع مواد غذایی در میان نیازمندان در شهرهای مختلف و وزیر پنجاب Amarinder سینگ فراخوانی بیهار سانتی متر Nitish کومار, و درخواست او را به درخواست تجدید نظر به کارگران مهاجر را ترک نمی پنجاب و گفت که دولت پنجاب را به مراقبت از آنها امید می دهد در این بار تلاش. جدای از این, این است که در این زمان که ما متوجه مهم نیست که چقدر ما بستگی آنلاین, خرید این, محلی kirana فروشگاه که می آید به نجات ما در ساعت نیاز است. بنابراین اقتصاد هند است که هنوز هم در مورد محلی چیزهای مهم نیست که چقدر از جهانی شدن ممکن است ادعا می کنند به زندگی ما را تغییر داده.

پزشکان و سربازان و افسران پلیس, بانکداری حرفه ای و متعدد دیگر افراد درگیر در ارائه خدمات ضروری هستند هنوز نشستن در میز خود را بدون فکر سلامت خود را به منظور نگه داشتن اقتصاد بیمارستان ها و سایر خدمات در حال اجرا هموار. هر یک از آنها سزاوار درود می فرستم.

ما فقط می توانیم دعا کنیم که این فاز بیش از حد بگذرد بشر, نژاد را تحمل زیادی ممکن است آن را دریافت قدرت تحمل این بیش از حد. اما ما باید یک درس از این فاجعه است که آن زمان ما با طبیعت به دلیل زمانی که طبیعت را شروع به بازی با شما, شما نمی خواهد حتی یک فرصت را برای درک قواعد بازی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de