ول از نظر مالی قادر به ادامه سود سهام است اما تماشای Coronavirus: CFO

سایت سد سقوط در نزدیکی ایتو ده میناس برزیل در ماه ژانویه سال 2020 یک سال پس از 270 نفر در ول دفاتر و نزدیک به خانه درگذشت در جریان گل و لای و لجن.

عکس: آنتونیو برانکو/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

سائو پائولو—برزیل آهن-معدن سنگ غول پیکر واله SA مالی آماده به از سرگیری ساخت تقسیم می پرداخت پس از تقریبا دو سال توقف زیر مرگبار سد شکست در ایتو ده میناس اما از آن است که انتظار برای دیدن چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت قبل از تصمیم گیری رئیس امور مالی Luciano Siani روز جمعه گفت.

واله سیاست پرداخت سود سهام دو بار در سال در ماه های مارس و سپتامبر و از آن گذشته توزیع پول نقد به سهامداران در سپتامبر سال 2018 است. پس از Brumadinho فاجعه در ژانویه 2019 که به کشته شدن 270 نفر ول تصمیم به توقف پرداخت و تمرکز بر کمک به بازماندگان بازسازی شهر و تمیز کردن اثرات زیست محیطی.

تقریبا یک سال و نیم پس از حادثه ول ساخته شده است که پیشرفت در آن مناطق و ظرفیت های مالی برای شروع به پرداخت سود سهام دوباره آقای Siani گفت: در طول یک پخش اسپانسر شده از طرف ایکس پی Investimentos.

“از این نقطه نظر هیچ دلیل به توزیع سود سهام” آقای Siani گفت. “اما ما هنوز هم در یک وضعیت بی سابقه ای” به دلیل همه گیر او گفت: و ول ترجیح به محافظه کار و صبر کنید تا ببینید که چگونه همه چیز به قبل از ارتکاب به از سرگیری پرداخت.

تقاضا در چین که در حال حاضر اقدام به خرید حدود 75 درصد از جهان را آهن-تولید سنگ سقوط کرد در حالی که این کشور مشغول به کار بود برای کنترل گسترش coronavirus. ول است برای تماشای موج دوم از عفونت در این کشور آسیایی است. خطرات ناشی از آن اتفاق می افتد به نظر می رسد کاهش آقای Siani گفت.

یکی از دلایل ول مثبت وضعیت مالی اخیر قیمت های بالا برای سنگ آهن آقای Siani گفت. پایین تر از حد انتظار تولید در سه ماهه اول توسط واله و رقبا در استرالیا کمک فشار قیمت بالاتر اما با خروجی افزایش دوباره قیمت باید کاهش طول سه ماهه دوم با توجه به CFO.

حتی با تمام پول نقد را ول کرده است و در حال حاضر این شرکت در حال برنامه ریزی نمی هر گونه بزرگ خریداری کرد. خرید قبلی توسط این شرکت نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان امید و ول ترجیح به استفاده از پول خود را یاداش دادن به مشتریان به جای او گفت:.

ول هم نمی شود برنامه ریزی برای افزایش بدهی. این شرکت تا به حال یک هدف برای مایع بدهی حدود 10 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در مایع بدهی در حال حاضر. اما ول نیز به تعهدات مالی مربوط به Brumadinho فاجعه در حدود 4 میلیارد دلار پس از آن راحت است و با سطح فعلی آقای Siani گفت.

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در [email protected]<mailto:[email protected]>

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>