واکسن نشستند و پایانی: رئیس-ji پوشش است به معنای برای چهره حقایق 😜

ما Bharatiya Jingoism حزب بود در نوسان کامل زمانی که ICMR رئیس منفجر داغ بیش از یک واکسن ما اعطای آزادی از Covid-19 اوت 15. بالون پشت سر هم با صدای بلند و گریه ی این دختربچه روشن شدن. یعنی که حرف خود را نقش برآب کردن به کسانی که گام گذاشتن در آزمایشات انسانی بهارات بیوتکنولوژی را Covaxin – تنها به معنای قطع نوار قرمز ” و نه گوشه. در واقع آن را تنها به ایجاد یک چهره قرمز. لازم نیست دامنه تخصص به رسمیت شناختن این کوتاه مهلت ارسال آثار به عنوان نشانه ای از حاد ایمنی برای هر دو علم و حس. Dr Balram Bhargava را تفنگ ساچمهای داند هشدار داده بود که محققان Covaxin پیشرفت بود که از نزدیک دنبال کمتر از نخست نظارت بر. پس از pipping جهان در همه چیز از جراحی پلاستیک به cybertechnology ما در حال حاضر نیز می خواهم به یک Feku-برای اولین بار در جهانی واکسن مسابقه. Coronationalism کی Jai. این آخرین در زعفران خط میهنی تعصب این یکی به معنای واقعی کلمه زیان رسان به سلامت ملی.

کمتر از یک هفته بعد در خود استقلال بعد از سخنرانی آقای ترومپت bragged که ما خواهد بود ‘رها کردن ملت ما علمی درخشش’ با احتمال ‘درمانی و/ یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال’. قابل پیش بینی او Rushmored در جایی که FDAngels ترس به آج. که آژانس ارشد, Stephen هان گفت: “Nahin’ که به همان اندازه بی پروا وعده.

به نظر می رسد مانند جغرافیای سیاسی در حال حاضر یک بی پروا مواد مخدر است. اگر تهمت بازو-تاب جلعاد و گوشه و کنار آن کل خروجی Remdesivir تنها موثر درمانی درمان تا کنون هند می تواند یک طراحی ویر و اعمال ضد تحریم در صادرات Covaxin سریع تر از شما می توانید می گویند “H-1B’. جهانی دشمن شماره 1 تا به حال یک سر آغاز در کل این تاج کسب و کار; بنابراین چین قادر به تصرف و کنترل عرضه خط خود واکسن است که در واقع می تواند بازار-آماده پایان سال.

وجود این همه FOMO در سیاست جهانی اما سیاستمداران خود بزرگترین fomites. با وجود به دنبال پاک در سطح آنها بندرگاه متنوع بار ویروسی. آنها تحمیل بیماریهای همراه: فشار خون بالا در رقبای خود را و سطح بالا از شیرین وعده داده بر روی رای دهندگان. آنها گله ایمنی به صداقت. آنها مادرزاد در معرض ابتلا به بیماریهای مزمن scamitis; این ضعف گسترش می یابد به طوری که مخفیانه ‘قرارداد ردیابی نزدیکی غیر ممکن است.

***

الک هوشمند گفت: “اگر وجود دارد ‘هیچ نفوذ’ که ‘کشیدن’?”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de