واکسن امید شناور: کاملا چند در نزاع برای ضد Covid شات آکسفورد نامزد منجر بسته

با توجه به این که تعداد کل Covid-19 نفر در جهان عبور کرده 1.4 کرور با بیش از 6 لاخ مرگ و میر ناشی از آن خوش است که دانشگاه آکسفورد واکسن نامزد اتحاد قابل توجهی نشان داده وعده در اوایل آزمایشات انسانی. این واکسن با نام ChAdOx1 nCoV-19 در واقع به عنوان یک حزب سوسیالیست در میان بیش از 155 واکسن نامزدها در حال حاضر تحت توسعه است. دو چیز را به نظر می رسد با توجه به انگلیسی, نامزد پا – تحقیقات انجام شده قبلا و واکسن ساز.

دانشگاه Jenner موسسه بود و در واقع در یک MERS – یکی دیگر از coronavirus ناشی از بیماری – واکسن قبل از Covid زده. که واکسن با استفاده از یک شامپانزه بودند – بی ضرر برای انسان – ذوب شده با مواد ژنتیکی از ویروس MERS. همان مکانیزمی است که برای استفاده از Covid واکسن جایگزین کردن MERS مواد ژنتیکی با سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 ویروس. این اجازه ردیابی سریع واکسن فرآیند توسعه با ChAdOx1 nCoV-19 ورود به مرحله نهایی آزمایشات انسانی. درست است شرکت چینی CanSino بیش از حد در حال توسعه یک واکسن بر اساس آدنوويروس ساز. اما آن را با استفاده از یک انسان بودند که بسیاری از آنها در حال حاضر آلوده شده است با بالا بردن چشم انداز است که این واکسن ممکن است neutralised قبل از موثر بودن.

در ضمن ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن را کانديد واکسن بیش از حد نشان داده و وعده و وارد مرحله نهایی دادگاه در این ماه. در اینجا در هند بومی Covaxin واکسن نامزد کردم با سر اشاره به آغاز آزمایش های انسانی از امروز. طراحی و توسعه توسط بهارات بیوتکنولوژی هند در همکاری با ICMR موسسه ملی ویروس شناسی انسانی دوز از این واکسن آغاز شد و هفته گذشته در AIIMS, Patna و PGIMS, روتک. اگر همه می رود و حداقل یکی از این واکسن نامزدها می تواند در دسترس برای عموم مردم استفاده از پایان سال که پایان Covid معضل.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im