‘واکسن می تواند در دسترس است با محدود رسیدن به تحت شرایط اضطراری استفاده تا پایان سال … برای بزرگتر استقرار 2021 تابستان’

Nirmal کومار Gangulyسابق مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند, تساوی در تجربه خود را از شیوع بیماری مانند سارس و H5N1 به توضیح واکسن سناریو به Rupali Mukherjee:

هنگامی که هند دریافت یک واکسن با اثبات ایمنی و اثربخشی?

در سطح جهانی یک واکسن می تواند در دسترس است با محدود رسیدن به تحت شرایط اضطراری استفاده تا پایان سال, اما برای بزرگتر استقرار جمعیت در سراسر آن را در تابستان 2021. نگرانی های ایمنی با واکسن نیاز به تاسیس شود به طوری که هیچ بیماری-افزایش آنتی بادی (پاسخ ایمنی بدن) در بدن یک بار تزریق می شود. اثبات کارآمدی است روی حیله و تزویر به عنوان ویروس پنهان خود را به دلیل آنزیم که SARS-CoV-2 دارای که بدن نمی شناسند به عنوان خارجی است. واکسن شاید غلبه بر این نقطه ضعف خاص خود قوی, سیستم عامل, طراحی قوی و کمکی.

این مهم است که نتایج حاصل از هر یک از محاکمه از تمام واکسن نامزدها در هند ساخته می شوند و خارجی نظارت و ارزیابی گردد.

خواهد هند را متنوع جمعیت ارزیابی شود در محاکمه ؟

در هند وجود دارد 300 endogamous گروه و از آن خواهد شد مهم است که بدانید که آیا پاسخ آنها متفاوت است. آزمایشات باید به نمایندگی هندی تمام گروه های قومی و منعکس کننده جامعه بیماری endemicity و همچنین گردش clades (متفاوت جهش نسخه). ما همچنین نیاز به قوی چند کشور تلاش های به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ قومی و گروه های مختلف جمعیت بخش در جامعه برای تست واکسن. در سطح جهانی بیشتر واکسن شرکت ها در حال رفتن به کشورهای متعدد که بزرگتر ویروسی شیوع و گروه های مختلف قومی. همچنین این واکسن باید موثر برای تمام گروه های سنی هنگامی که آن را نورد. در حال حاضر بسیاری از این واکسن آزمایش های جهان باید تنها انجام شده در 18-55 گروه سنی و نتایج منتشر شده منعکس کننده تنها این جمعیت است. اما همه در حال حرکت رو به جلو در حال حاضر به بالاتر گروه های سنی.

هند یک واکسن تولید hub اما برای pre-مطالعات بالینی (میمون آزمایش) برخی از شرکت های برون سپاری محاکمه از سایت های جهانی است. چه چیزی مورد نیاز برای زیرساخت های قوی برای مطالعات بالینی?

مطالعات بالینی لازم است در چند جمعیت حیوانات هر دو جوندگان و میمون به خاطر این ویروس بر سوخت و ساز بدن و همچنین تولید خودرو-واکنش آنتی بادی و پاسخ ایمنی. این نیز لازم است برای انتخاب دوز و نامزدها در انسان است.

در هند ما نیاز به بهبود اکوسیستم سم شناسی و ارزیابی مطالعات به طوری که مصوبات قانونی از حیوانات چالش’ محاکمه نمی کنید در نوار قرمز است.

روند توسعه نیز به پشتیبانی قوی آزمایشی سایت های که قابلیت انجام در سطح جهان دادگاه مستقل بین المللی داده های نظارت بر ایمنی برای پذیرش جهانی.

نظارتی مهارت نیز بسیار مهم است برای ویروس محاکمه– US FDA آورده مستقل نظارتی مورد نیاز سند مفید است که به پیروی و دنبال کنید. دولت و سازمان های ملی باید مربی و صندوق همه نامزدها پس از مناسب بررسی و علت سعی و کوشش اما حفظ طول بازو. باید وجود داشته باشد هیچ تضاد منافع در این روند با توجه به هر گروه یا بدن شکست که آن را نمی خواهد باید جهانی احترام مورد نیاز برای یک واکسن.

 آنچه باید در تخصیص و توزیع استراتژی بود ؟

واکسن تخصیص بسیار مهم خواهد بود, از این کشور است که برای اولین بار واکسن را استفاده بیش از دیگر. همچنین هر چه واکسن توانایی تولید کل کشور را جمعیت نمی توان واکسن در همان زمان. دولت نیاز به در محل قرار داده و استراتژی توزیع–کسانی که باید از دریافت واکسن برای اولین بار در حال خط مقدم کارگران است که نه تنها شامل بیمارستان اما بهداشتی کار نیروی پلیس پرسنل پرسنل در خرده فروشی و مغازه ها و کسانی که در بخش مهمان نوازی و همچنین مردم در موسسات مانند خانه های قدیمی, بهداشت روان, امکانات و همچنین زندانها.

اگر شرکت های جهانی نمی co-تولید واکسن در کشورهایی مانند هند و کشورهای فقیر خواهد آن را دریافت کند نه ماه بعد از غنی هستند. از این رو شرکت های هندی باید به دنبال مشارکت جهانی را در محصولات کلاس جهانی را به سرعت به کشور است.

چگونه ما می تواند تعریف موفقیت واکسن از نظر حفاظت طولانی مدت?

آن است که هنوز یک سوال چه مدت آنتی بادی/ محافظ پاسخ ایمنی خواهد داشت. از این رو دنبال کنید تا از شش ماه تا یک سال و یا فراتر از آن مورد نیاز خواهد بود و مانند سایر عفونت های تنفسی ویروسی جامعه دریافت این واکسن در هر سال است. حفاظت از یک کمیت نیست. ما هنوز هم نمی دانم که واکسن در نهایت رفتن به موفقیت است. حداقل آنها باید محافظت از 45 درصد به قطع انتقال 70-75 ٪ به طور کامل قطع انتقال و همچنین سرعت ساخت تا گله ایمنی.

چگونه خواهد هندی سیستم نظارتی اطمینان از یک ارزیابی دقیق از داده های بالینی واکسن قبل از تایید ؟

ایمنی و اثر بخشی واکسن مصمم است با فاز سوم آزمایش های انجام شده بر روی گروه بزرگی از مردم به عنوان فاز دوم محدود است و حجم نمونه. یکی از چالش بیشتر در نتایج آزمایش هر دو با مدرن و آکسفورد است عوارض جانبی جدی پس از تزريق دوم و یا با دوزهای بالاتر. این است که جدا از ضعف و سردرد و bodyache, درد, در سایت و آنفولانزا مانند تب است. از این رو آکسفورد با استفاده از پاراستامول همراه با خود دادگاه به ماسک تب پاسخ. برخی از افراد آسیب پذیر به ویژه بیماری های کبدی نمی شود پاراستامول. ما را به دانستن بیشتر در مورد واکنش های جانبی که در فاز سوم مردم از گروه های سنی بالاتر با بیماری های زمینه ای شرایط دریافت واکسن. ما دستورالعمل FDA اجازه می دهد تا واکسن با 50% اثر منتشر شده در آن کشور است. در حالی که در حال توسعه واکسن هیچ میانبر وجود دارد هر چند, چند چیز می تواند به طور همزمان با هم ادغام شدند و فرآیندهای نیاز به تکمیل شود با ایمنی و اثر بخشی بودن نقطه پایان.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم کاهش خطر باید ساخته شود ؟

دولت باید سهم ریسک تولید و همچنین شکست. یک بار واکسن تایید شده است باید آن را در صندوق و شروطي مقدمه. کاهش خطر به ساخته شده است در و همچنین برای کسانی که در تولید واکسن است و ممکن است موفق شوند.

شرکت های هندی که در حال تامین کنندگان عمده جهانی از واکسن لازم نیست که جیب های عمیق است. در سطح جهانی و شرکت های در حال توسعه واکسن نامزدها همراه با موسسات دانشگاهی دریافت کرده اند بزرگ fundings از هر بردا (پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار), گیتس, بنیاد CEPI (ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری) و یا NIH (موسسه ملی بهداشت) پس از فاز سوم آزمایش های خاص بسیار گران قیمت هستند.

است وجود دارد یک بیماری سیستم نظارت در محل در هند با توجه به Covid-19?

پس از جهش اتفاق می افتد به سرعت در حال در حال حاضر و چند clades در حال گردش در کشورهای مختلف قوی مولکولی سیستم نظارت باید تاسیس شود و داده های به اشتراک گذاشته شده در سطح جهان است. به طور مشابه, کارآزمایی بالینی, اطلاعات باید شده در وب سایت این شرکت و همچنین در کارآزمایی بالینی ثبت برای اطمینان از شفافیت. رفتاری و اجتماعی دانشمندان نیاز به درگیر برای جلوگیری از رفتار مخاطره آمیز پس از واکسیناسیون و همچنین مناسب رضایت آگاهانه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de