تعطیلات تعریف: سر به کیپ کاد عمل مانند یک homebody

در تابستان نقاط داغ مانند کیپ کاد ماساچوست در coronavirus بیماری همه گیر از تغییر تعطیلات تجربه اما نه پایان آن.

بوستون-منطقه ساکن Luciano لئون درهم این بهار برای پیدا کردن یک ملک اجاره در کیپ تا خانواده اش دور می تواند به صورت کمی. ممکن است به این معنی که بیشتر از یک homebody از حد معمول در حالی که دور. اما او نه تنها یک برنامه ریزی چه مقدار به “اجاره staycation هستید” این سال است. یک نتیجه: حتی به عنوان اجاره املاک را پر کنید تا سواحل کمتر شلوغ تر از معمول است.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از بازار است که می گوید:” بله این یک تجربه جدید برای من است و من مانند آن, بنابراین من ممکن است در ادامه به تعطیلات در این راه در آینده” می گوید: “لری پنینگتون-خاکستری یک کارشناس گردشگری در دانشگاه فلوریدا است.

این تحول برای این تابستان سخت در گردشگری-کسب و کار گرا. در اورلئان در نزدیکی کیپ آرنج, بازی بولینگ کوچه صاحب دیو Currier هیچ ایده زمانی که او قادر خواهید بود برای بازگشایی شده است. اما او حاضر به در نظر گرفتن تهدید بسته شدن. “من نمی خواهم به فکر می کنم مانند این که” او می گوید. “ما در حال رفتن به آن را.”

چتم جرم است.

در حالت عادی روز تابستان ثابت خط ماشین را به پارکینگ کوچک در زیر فانوس دریایی در چتهم. اما این تابستان خالی پارکینگ هستند که همه جا به عنوان نقاب beachgoers. در سراسر از یک شوم-به دنبال نشانه هشدار به شناگران در مورد کوسه سفید بزرگ است که مکرر این آب یکی دیگر از استرن یادآوری: اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.

این تابستان beachgoers ممکن بندر ترس از کوسه ها در آب و کوروناویروس در ساحل, اما آنها هنوز هم هجوم آوردند به کیپ کاد مشتاق به تجارت خود را در خانه انزوا خورشید و شن و ماسه. Fretful در مورد تعامل در مکان های عمومی مانند هتل و لابی و بسیاری از گردشگران به دنبال خود شامل تعطیلات و تبدیل به اجاره خانه.

اغلب آنها به ماندن در 300 مایل از خانه خود را. و با بسیاری از اردوگاه های تابستانی بسته و یا ارائه محدود خدمات پدر و مادر و کودکان در حال بسته بندی رایانه های خود را و رفتن به ساحل برای یک دیگر جدا شده “staycation هستید” دور از خانه. همه این است که تغییر زندگی و اقتصاد تعطیلات-گرا مکان هایی مانند کیپ Cod برای تابستان امسال – و احتمالا برای دیگر.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از بازار است که می گوید:” بله این یک تجربه جدید برای من است و من مانند آن, بنابراین من ممکن است در ادامه به تعطیلات در این راه در آینده” می گوید: “لری پنینگتون-خاکستری, استاد و مدیر گردشگری مدیریت بحران ابتکار در دانشگاه فلوریدا است. این ممکن است به معنی مردم بیشتر درگیر خواهد شد در بازار اجاره در آینده او می افزاید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

Luciano لئون از شهر منچستر در شمال بوستون می تواند داده اند تا در خانواده اش برنامه ریزی برای تعطیلات کیپ Cod.

آنچه که برخی از افراد دیگر انجام شد در اوایل بهار زمانی که coronavirus پدید آمده است. و صاحب یک اسکودوی کیپ Cod خانه لغو آقای لئون رزرو در حالی که دیگری به او گفت خانه را نمی شود در دسترس برای اجاره در تابستان امسال است.

بار سوم ثابت جذابیت ، پس از تمیز کاری وب سایت او قادر به کتاب اجاره.

لئون خانواده محور به کیپ و برگشت در یک روز قبل از, اما “ماشین کمی گرم و نرم با دو بچه.” بنابراین آقای لئون و خانواده اش گذاشته و قصد دارد به اقامت برای یک هفته. هدف این است که برای لذت بردن از فعالیت های اما در بیشتر از یک homebody راه بیش از حد معمول – ناهار خوری بایگانی اطلاعات و بازدید از سواحل است که به لطف این سال را “staycation هستید” طرز فکر هستند کمتر شلوغ است.

تیموتی دیویس صاحب یک خانه اجاره در چتهم و او بیش از خوشحال است که مستاجرها می روند به سمت دیگر باقی می ماند. “هر کس در ذهن حق خود را مانند یک مستاجر برای یک یا دو ماه به دلیل شما می توانید در واقع همان پول است.”

به عبارت دیگر دوره های طولانی تر از اقامت کمتر معنی گردش است که باید تبدیل به پر هزینه تر و لجستیکی مانع در این بیماری همه گیر به دلیل نیاز به تمیز کردن عمیق تر.

با وجود نگرانی های بیش از این ویروس در تابستان امسال برای کسب و کار اجاره صاحبان سراسر کشور است تا نه پایین – از جمله در مناطق ساحلی مانند کیپ کاد می گوید: دکتر پنینگتون-خاکستری است.

سوفی تپه/کریستین ساینس مانیتور

مانی سانتوس سفر به کیپ کاد از پراویدنس, رود آیلند با همسر و دخترش. آنها احساس نسبتا امن در سواحل چرا که وجود ندارد بسیاری از مردم از او می گوید: ایستاده در کنار یک علامت اعلام “اجباری ماسک منطقه.”

“ما شاهد یک بزرگ سربازان ارتش در اجاره در بهار می گوید:” جیم ریس افسر ارشد عامل از Weneedavacation.com کمک می کند که مالکان در کیپ Cod بازار خانه های خود را برای اجاره. ژوئن بود “شلوغ ترین ماه که ما تا به حال در سایت ما.”

برای برخی از صاحبان املاک در کیپ در این سال روند است که به نوعی بازگشت به آینده. پورشه نایت Calouro به یاد می آورد که چگونه سال پیش گردشگران را به اسکودوی کیپ برای هر نقطه از یک ماه برای کل تابستان. اما در کسب و کار خود را در سال های اخیر بسیاری از مستاجرها آمده اند فقط برای یک هفته. در حال حاضر برای این تابستان حداقل او مستاجرها هستند برای دو هفته یا بیشتر.

نه هر کس است که اجاره یک خانه یا ماندن یک مدت زمان طولانی. مانی سانتوس سوار به کیپ کاد با همسر و دخترش, از east Providence, رود آیلند, تنها چند ساعت دور.

خانواده است و فعالیت های دیگر به عنوان آنها به طور معمول اگر چه آنها در حال سفارش غذا به رفتن بیش از غذا خوردن در رستوران ها. “وجود دارد نه بسیاری از مردم در اینجا” او می گوید: قیافه به ساحل پشت سر او “بنابراین شما می توانید دور با آن است.”

اگر چه دیگر اجاره می روند در مکان هایی مانند کیپ کاد میانگین ملی برای تعطیلات باقی می ماند در سراسر کشور باقی مانده است بین چهار تا هفت روز, با توجه به داده های ردیابی گردشگری مدیریت بحران ابتکار در فلوریدا.

و حتی به عنوان اجاره برای تعطیلات رشد کسب و کارهای کوچک صورت مجموعه های مختلف از چالش است. “کسب و کارهای کوچک است که نوع زندگی خود را از گردشگران هستند واقعا ضربه سخت به خصوص اگر آنها را از عمل سرپوشیده دیدگاه می گوید:” دکتر پنینگتون-خاکستری است.

قبل از همه گیر بازدید کننده صرف در کیپ Cod نگاه در مسیر به 7 درصد بهتر از در سال 2018 که در یک سال می گوید, وندی Northcross مدیر عامل شرکت کیپ Cod اتاق بازرگانی است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کار در حال مرور بیشتر به چالش کشیده تابستان است.

همه کیپ قایق اجاره در هیانیس بود آهسته شروع فصل اما چند هفته گذشته بوده است شلوغ تر از حالت عادی می گوید: صاحب جیک دیویی. کسب و کار خود را عمل به طور کامل خارج و ارائه می دهد یک فعالیت است که اجازه می دهد تا مردم را به باقی می ماند اجتماعی فاصله گرفته.

برای بستنی قاچاقچی در Dennis بازگشایی ارائه شده بیشتر از یک چالش است. کسب و کار آغاز شده و با منظقه سفارشات متناوب مشتریان. کارکنان اجرا خواهد کارتن بستنی به اتومبیل اغلب قرار دادن آنها در سیستم های خنک کننده در تنه. آن را غیر معمول برای مشتریان به ترک پرداخت موجود در کیسه های پلاستیکی.

“ما پایه مشتری وفادار بود فقط خیلی هیجان زده به ما باز می گوید:” کارتر Catalano رئیس جمهور و صاحب تپه لبنیاتی که صاحب بستنی قاچاقچی, اگر چه برخی از مشتریان در حال حاضر واکنش به اقدامات احتیاطی.

“ما با تاخیر باز ما. ما نمی دانم چه به انتظار” و ایمنی بالا بود اولویت او می گوید:.

سوفی تپه/کریستین ساینس مانیتور

دیو Currier می ایستد پشت خطوط بولینگ در کوچه بولینگ و BBQ در اورلئان ماساچوست در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. آقای Currier که صاحب کوچه ترمیم pinsetters که اصلی به 1960s.

بازگشایی خطوط و آشپزخانه در کوچه بولینگ و BBQ در اورلئان بوده و حتی پیچیده تر است.

داشتن یک کوچه بولینگ در طول خاموش شدن استرس زا است می گوید: دیو Currier – و به طوری است که با داشتن 3 سال بدون مراقبت از کودکان. پوشش نقره ای? هنگامی که آب و هوا بد بود در ماه مارس و آوریل آقای Currier و دوست دختر خود را آورده و خود را به کوچه به او رانندگی Hot Wheels, بازی, گذرگاه طاقدار بازی ها و کاسه. “او آن را دوست دارد می گوید:” آقای Currier, قیافه به خطوط و خنده.

کوچه شده است و آقای Currier خانواده پس از دهه 1960 و خطوط pinsetters و صندلی استادیوم اصلی هستند.

آقای Currier هیچ ایده زمانی که او قادر خواهید بود برای بازگشایی, برای, بازی بولینگ, اما او حاضر به در نظر گرفتن تهدید بسته شدن. “من قصد ندارم برای فکر کردن مانند آن است. ما در حال رفتن به آن را,” او می گوید.

سوفی تپه/کریستین ساینس مانیتور

جاستین کیسی صاحب بندر چراغ مینی گلف در بروستر ماساچوست می ایستد در دوره خود را در 6 جولای سال 2020 است. اگر چه او دو ماه بعد از حد نرمال این تابستان کسب و کار پس از آن خوب بوده است او می گوید.

در نزدیکی Brewster, یک سبزی پر پیچ مینی گلف ارائه می دهد آهسته گام, هوای آزاد, مهلت.

جاستین کیسی صاحب بندر چراغ مینی گلف نبود قادر به باز تا هفته دوم ماه ژوئن است. اما پس از آن کسب و کار شده است “خیلی خوب است.”

خواهد شد و کودی برادران از منطقه بوستون پرسید که نام خانوادگی خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد تعطیلات شده اند در کیپ Cod نزدیک به 18 سال با خانواده خود شده اند و مینی گلف در بندر چراغ برای نزدیک که طولانی است.

در این سال پس از پایان بازی آنها با قرار دادن باشگاه خود را به یک سطل علامت “استفاده می شود باشگاه” را با اسپری ضد عفونی کننده.

برای اکثر آنها لذت بردم تعطیلات مشابه سال گذشته است. “ما هنوز قادر به ماهی و رفتن به ساحل می گوید:” خواهد شد. “سواحل کمی کمتر شلوغ و شما قادر به فضای بیرون است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de