ما که خروج: نمی توانید از نوزاد پرتاب با bathwater

آمریکا به طور رسمی آغاز روند خروج از این که پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم جهانی سلامت بدن از botching تا پاسخ به Covid-19. خروج محروم که از بزرگترین منبع مالی که آمریکا بزرگترین کمک کننده به ژنو مستقر در بدن کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019. اما خروج را تنها به اثر می آیند در ماه جولای سال آینده طبق قوانین تنظیم وقتی که تاسیس شد در سال 1948. تا پس از آن ما باید به دیدار باقی مانده خود را ارزیابی تعهدات مالی.

آمریکا خروج از این که در این مقطع مضحک است. جهان است در وسط یک بیماری همه گیر است و ما باید بیشتر بهداشت جهانی همکاری از همیشه قبل از. و رک و پوست کنده وجود دارد این است که هیچ جایگزین دیگری برای این که در این نقطه است. درست است که mucked در آن Covid-19 پاسخ. آن را بیش از حد مهربان چین در آغاز همه گیر شد و به اشتباه ولرم به سمت تایوان هشدار در مورد گسترش Covid-19 و زیاده روی در چندین فلیپ فلاپ بیش از رهنمودهای مانند پوشیدن ماسک برای کنترل گسترش بیماری است. در واقع ما متوجه خروج می آید فقط به عنوان انجام داده است که دیگر در مورد به نوبه خود در هوابرد انتقال این ویروس گفت که در حال ظهور شواهد نشان می دهد این است که در واقع ممکن است.

اما صرف نظر از کاستی های آن در ماه های اخیر که بیش از چند دهه ارائه خدمات ارزشمند در هماهنگی بهداشت جهانی اهداف و ارائه بحرانی سلامت پیشنهادات خود را به کشورهای در موارد خاص. اکثریت قریب به اتفاق کشورها هنوز تکیه بر سازمان به ارائه بحرانی ورودی به تدوین و فرموله کردن سلامت خود را به سیاست. این بود که محوری در کمک به ریشه کن کردن آبله های کوچک و به طور قابل توجهی نسبت به نزدیکی شکست فلج اطفال. مطمئن شوید که آن است به دور از کامل است. اما کسانی که عیوب ناشی از ساختار که است که نشان دهنده عضویت در احزاب دولت. قطعا وجود دارد یک مورد در حال حاضر به چه کسی بیشتر دندان. به سلامت بدن توصیه به اعضای باید اتصال انطباق اجباری و عدم عمل به دعوت اقدامات تنبیهی. اما این تغییرات ساختاری باید تصمیم توسط اعضای خود است. و تخصصی آژانس سازمان ملل متحد که متاسفانه کشیده می شود به سازمان ملل متحد سیاست است. این است که دقیقا به همین دلیل تایوان نمی تواند شرکت در مجمع بهداشت جهانی – تصمیم گیری-ساخت بدن که – با توجه به چین را به خود جلب كند.

اما defunding این خواهد بود که شبیه به پرتاب نوزاد با bathwater. به علاوه خروج از این سازمان هیچ کاری نمی کند برای ما بهداشت و درمان و یا اهداف استراتژیک. آن است که فقط یک شیرین کاری با مغلوب ساختن پیشی جستن به منحرف کردن سرزنش از خود ضعف برای کنترل Covid در امریکا است. و باید مغلوب ساختن پیشی جستن حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیروزی او قطعی است برای جلوگیری از خروج. بیایید امیدوار باشیم که نتیجه درست می آید یا بهتر حس غالب کنونی آمریکا و رژیم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im