رئیس جمهور تهمت امضا امضای خود معامله تجارت با مکزیک و کانادا در جمعه شعار آن را به عنوان “بسیار خاص است.” اما به عنوان وال استریت ژورنال را ویلیام ملدن توضیح می دهد که هر کس خوشحال است که با جدید پیمان. عکس: ایسنا

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت امضا قانون برای اجرای متحده-مکزیک-کانادا توافق یا USMCA روز چهارشنبه انجام یک کلید وعده انتخاباتی به مذاکره مجدد آمریکای شمالی و اقتصادی زیرساخت ها است.

“امروز ما در نهایت پایان دادن به نفتا کابوس و ورود به قانون را با نام تجاری جدید ما-مکزیک-کانادا توافقنامه” آقای ترامپ گفت: در یک مراسم در فضای باز در جنوب چمن کاخ سفید. او بود احاطه شده توسط کارگران در سخت کلاه ایستاده بود و قبل از اینکه جمعیت زیادی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و مهمانان دیگر.

مکزیک در حال حاضر به تصویب رساند آخرین نسخه از این پیمان که شامل تغییرات خواستار توسط آمریکا گفت که آنها را دعوت به این مراسم. کانادا در مجلس انتظار می رود که تصویب توافق در هفته, که اجازه می دهد توافق برای رفتن به زور در چند ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مونتاژ غیر منتظره ای ائتلاف گسترده برای حمایت از پیمان از جمله حزب دموکرات و اتحادیه های کارگری. هنوز معامله شده و عمده شکایت از دو طرف راهرو.

برخی از مسائل کلیدی که به آتش کشیده اند.

نه چندان جدید نفتا

در هسته خود USMCA یک اصلاح rebranded نسخه از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که در زمان اثر در سال 1994 همراه با برخی جدیدتر مقررات است که دولت اوباما در حال مذاکره در اقیانوس آرام پیمان تجارت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن خارج شد. هر دو USMCA و نفتا اساسا تضمین وظیفه-آزاد تجاری و اقتصادی در شمال امریکا است.

برای کشاورزان و کسب و کار نگران آقای ترامپ خواهد خروج نفتا, USMCA تضمین می کند که تجارت آزاد در قاره ادامه خواهد داد. هنوز برای بسیاری از نفتا را شدیدترین منتقدان USMCA را شامل نمی شود به اندازه کافی تغییرات به توافق در مناطق اعم از استانداردهای کار در مکزیک به محیط زیست است.

کاخ سفید گفت USMCA تفاوت قابل توجهی با اشاره به تدابیر طراحی شده برای محافظت از کارگران آمریکایی از رقابت ناعادلانه از مکزیک است. مقررات مربوط به تکنولوژی بهره مند شوند دره سیلیکون و قوانین جدید در محل برای جلوگیری از دستکاری ارز احمر گفت.

منافع اقتصادی یا درد ؟

دو حزبی ایالات متحده بین المللی کمیسیون تجارت گفت: قرارداد تولید خواهد شد کوچک به دست آوردن در ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی—افزایش 0.35% مجموع بیش از دراز مدت—در بخش بزرگی چون USMCA حذف تجارت-سیاست عدم قطعیت برای صنایع کلیدی. هنوز تصویر مخلوط است برای برخی از صنایع. برای مثال خودرو مونتاژ مشاغل کاهش خواهد یافت در ایالات متحده آمریکا به عنوان قیمت خودرو افزایش می یابد, ITC گفت.

آقای ترامپ گفت: این پیمان افزایش تولید ناخالص داخلی 1.2% بدون استناد به یک مطالعه خاص. تجاری ایالات متحده نماینده دفتر گزارش نشان قابل توجه پتانسیل سود در صنعت خودرو—با 76,000 شغل به تنهایی ایجاد شده وجود دارد از جمله در آمریکا قطعات خودرو و تولید کنندگان—از معامله. قوانین الزامی بیشتر در آمریکای شمالی اجزای وسایل نقلیه هستند به احتمال زیاد به تقویت بخش تولید و افزایش قیمت خودرو.

کار ساز و یا Heartland شکن?

برخی از نمایندگان مجلس از جمله دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت ورمونت برنی ساندرز —رای در برابر USMCA از نگرانی پیمان جدید کار قوانین را ندارد تفاوت به اندازه کافی بزرگ هنگامی که شرکت تصمیم به استخدام کارگران در آمریکا یا مکزیک. “این توافق عملا هیچ چیز برای جلوگیری از برون سپاری شغل به مکزیک,” او گفت:.

کاخ سفید و متحد دموکرات که با چکش کردن یک مصالحه و معامله ای که به امضا رسید مکزیک اشاره می کنند که کار جدید, قوانین و مکانیسمهای اجرایی شد به اندازه کافی برای برنده شدن در این حمایت از AFL-CIO.

تغییر آب و هوا جنجال

برخی از دموکرات ها گفت: آنها نمی خواهد حمایت USMCA چرا که آدرس تغییر آب و هوا. “با وجود این واقعیت است که آن را شامل بسیار خوب کار مقررات من رای دادن علیه USMCA چرا که آدرس تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید رو به سیاره” گفت: رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک است.

کاخ سفید با اشاره به قوانین جدید زیست محیطی در هسته اصلی متن USMCA در حالی که در نفتا چنین قوانین بودند تنها در یک ضمیمه است. مانند کار جدید, قوانین, قوانین زیست محیطی به شمار می رود خیلی بیشتر به راحتی اجرا از کسانی که در نفتا.

سردرد برای شرکت های چند ملیتی

شرایط جدید در USMCA برای کالاهای واجد شرایط به عنوان آمریکای شمالی خواهد یافت نشد عرضه زنجیره ای از شرکت های چند ملیتی از جمله اروپا تولید کنندگان خودرو که ساخت در شمال امریکا است. که به طور بالقوه باعث می شود تولید در ایالات متحده کمتر رقابتی به گفته بسیاری از اقتصاددانان. سناتور. پت Toomey (R. Pa.) رای دادند در برابر USMCA با توجه به ترکیبی از جمله کسب و کار و اقتصادی و نگرانی است.

کاخ سفید با حمایت رهبران کارگری در دفاع از قوانین نیاز به بیشتر آمریکای شمالی مطالب در داد و ستد کالا و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تبلیغ “قوی مقررات به اطمینان حاصل شود که اتومبیل های جدید در حال از مد افتاده توسط دست آمریکا.” شرکت موتور فورد. مورد ستایش قرار داد معامله در روز چهارشنبه.

اولویت های کسب و کار در پشت سمت چپ

کلید حفاظت بیولوژیک مواد مخدر یا مواد مخدر تولید شده توسط موجودات زنده و اختلاف سیستم مورد علاقه کسب و کارهای کنده کاری شده بودند و یا کوچک پشت برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شکایت کرده اند. بزرگ داروسازان ناراحت هستند که دموکرات ها موفق به از بین بردن مقررات که به حفاظت از داروهای بیولوژیک از generic مقلدان برای 10 سال.

کاخ سفید با اشاره به دیگر قوانین در USMCA که حفاظت از داروسازان’ مالکیت معنوی. در ضمن تهمت مقامات دولت تردید دارند از این سیستم است که اجازه می دهد تا شرکت های خارجی را به چالش دولتی از طریق اقدامات ویژه داوری شناخته شده به عنوان سرمایه گذار-دولت حل و فصل اختلاف به دلیل آن می تواند راه را برای برون سپاری و یا منجر به چالش در برابر دولت ایالات متحده اقدامات است.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com و الکس در Leary alex.leary@wsj.com

به اشتراک گذاری افکار خود را

افکار خود را در USMCA معامله ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de