غیر وبا Vibrios دارای کیفیت استثنایی است که می تواند به ما اجازه استفاده از آنها را به عنوان یک سیستم متریک برای بازگرداندن تغییر آب و هوا و ریش. این گونه می تواند ما را با ‘bellwether’ به طور موثر قاضی اثرات آب و هوایی روند به ویژه در ساحلی و اکوسیستم های دریایی.

چهار پاتوژن (V. vulnificus V. parahaemolyticus V. cholerae و vibrio) تمایل به رشد در آب و هوای گرم شرایط که کاتالیز با شوری کم آب سیستم های. جوانه زنی از این عوامل بیماری زا به شدت به دمای محیط خود. با دمای محیط بالاتر از 16 0 C این گونه می تواند تکثیر سریع. این شرایط محیطی هستند به این دلیل که ما به طور کلی incept عفونت باکتریایی در طول شروع فصل تابستان. در نتیجه افزایش جمعیت باکتریایی قطعی نسبت که محل یک دمایی است که در بالاتر از استاندارد محیط.

سریع تکرار Vibrios برخی از سریعترین تکرار بار از همه شناخته شده و مورد بررسی قرار باکتریایی گونه که هستند بسیار پاسخگو به مطلوب زیست محیطی محرک. پاتوژن ها از کلاس V. parahemolyticus باید تکرار دوره کمتر از 9 دقیقه در دمای تنظیم این کلاس از باکتری به عنوان یکی از مهمترین واکنشی و جهش گونه باکتری در این سیاره (به تاریخ). برای مثال بیایید فرض کنید یک محل ‘یک’ تا یک حد معمول متوسط از 16 0 C اما به طور ناگهانی دیده می شود به تحت تاثیر قرار گرفتن توسط این عفونت های باکتریایی. تمایل ناگهانی باکتریایی شوک است که به دلیل افزایش طبیعی شرایط جوی که به نوبه خود توسعه یک عادت مطلوب برای V. parahemolyticus’ به ضرب سرعت. بعلاوه برون یابی از تهاجم از این باکتری مستعمرات است کاتالیز اگر اتمسفر رطوبت ثابت می شود اعم از نسبتا خشک به مرطوب ،

این ویژگی از رشد عفونت های باکتریایی در هوای معتدل و خنک مناطق به طور بالقوه به ما می دهد یک نمای کلی از چگونه مقدار دما را مطرح کرده است. با ظهور هوش مصنوعی درجه حرارت و سينتيک رشد باکتری ممکن است در ارتباط است که سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیوند به افزایش درجه حرارت. چگونه این دقیقا کار می کند ؟ بیایید فرض کنیم ما پیش بینی است که یک باکتری بازتولید هشت برابر سریعتر در 16 0 C و هجده بار سریعتر در 18 0 C ( اذعان درجه حرارت نرمال به 14 0 C. گسترش کلنی باکتریایی می تواند به پیش بینی های مختلف مدلسازی ریاضی روش که به ما می دهد میزان تولید و در نتیجه متوسط افزایش در درجه حرارت های محلی.

هنگامی که و که در آن Vibrios غیر معمول هستند به عنوان باکتری پاتوژن که در آنها بیش از یک پورتال از ورود قبل از شروع بیماری (به عنوان مثال مصرف صدف تولید و قرار گرفتن در معرض آب آلوده). منبع آب ثابت می شود یک منبع موثر برای ردیابی منشاء این افراد و خود را از آلودگی.

این پاتوژن شیوع بیماری در رمان مناطق اجازه می دهد تا ما را به درک متوسط مشخصات محل. داده ها را می توان تجزیه و تحلیل بیشتر برای جلوگیری از جهش از گونه های باکتری که می تواند کشنده برای انسان و حیوانات است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو