آن را حتی شده 3 ماه تا سال 2020 و ما در حال حاضر رو به بسیاری از عمده بحران. برای اولین بار است که تغییر جهانی آب و هواو سپس عمده بوش آتش و در حال حاضر این کورونا ویروس همه گیر.

کشور در یک مستند. مدارس تئاتر, سالن ورزشی, باشگاه ها و دیگر اماکن عمومی در حال خاموش کردن موقت یک به یک کشور اقتصاد است که درد و رنج سلامت انسان در خطر است و هیچ کس نمی داند چگونه بدتر از آن را می توانید دریافت کنید.

بنابراین غیر از اواسط بحران در زندگی ما در حال حاضر رنج می برند از یک لفظ ‘بحران های زندگی’. چگونه به مقابله با تمام این و آرامش در میان تمام این هرج و مرج ؟ من به شما برخی از راهنمایی!

5 نکته برای ‘قرنطینه’ خودتان

  1. آرامش- من می دانم که بسیار اتفاق می افتد در اطراف شما و شما نمی دانید که چگونه به مقابله با آن, اما شما تنها نیستید. همه ما در این با هم. هنگامی که شما خودتان را از این واقعیت آگاه است که همه در اطراف شما است رفتن را از طریق همان چیزی که پس از آن به شما کمک کند کاهش سطح اضطراب خود را!
  2. استفاده از این زمان برای برخی از “خودمراقبتی’- از آنجا که بسیاری از مکان ها روی زمین افتاده و شما در حال کار از خانه و یا زمان کافی برای تغذیه روح خود را و سپس شما باید با استفاده از این زمان عاقلانه! ما همیشه شکایت می کنند که ما می خواهیم برخی از ‘من’ اما نمی توانید آن را با توجه به ما مشغول برنامه’. بنابراین در حال حاضر زمان برای ایجاد یک “خود مراقبتی” فهرست و متنعم خودتان در خانه!
  3. لذت ببرید که هم خانواده’- از آنجا که بسیاری از اعضای خانواده خود را در خانه هستند چرا که هیچ کس هیچ جایی برای رفتن این روزها پس از استفاده از این زمان به صرف برخی از وقت با کیفیت با شما عزیزان! تماس با دوستان خود را در محل شما, بازی تخته, بازی با آنها را خنک و آرامش با هم. پیوند خود را با اعضای خانواده و زندگی 90 سبک!
  4. پیاده روی در طبیعت- بله شما باید به جلوگیری از بیرون رفتن در باز اما با در نظر گرفتن یک قدم زدن در طبیعت یک بار در در حالی که شما هیچ آسیبی. نه تنها آن کمک خواهد کرد که شما را به ماندن آرام و مبتنی اما همچنین کمک خواهد کرد که شما را به تغییر خلق و خوی خود را و شما احساس می کنید کمی آرام!
  5. غذا خوردن سالم زندگی سالم- پس از این زمان تماس برای یک سیستم ایمنی قوی تر به جنگ این Coronavirus پس چرا با استفاده از این ‘قرنطینه’ زمان برای خوردن سبزی خود را افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش سیستم ایمنی بدن شما برای مقابله با هر گونه ویروس است ؟ خندق آن همبرگر در حالی که برای خوردن سبزی خود را. بدن شما خواهد شد پاداش با یک سیستم ایمنی قوی تر!

فقط نگاهی به لیوان نیمه پر طرف از همه چیز و شما هنوز هم می تواند لبخند در میان همه هرج و مرج!! تمام طول می کشد یک تغییر در دیدگاه خود را!

من امیدوارم که شما با استفاده از این نکات و انجام آنچه مایحتاج برای شما! اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن هر گونه راهنمایی دیگر که مردم می تواند به دنبال در طول یک بحران بزرگ و سپس شما رایگان برای انجام این کار در نظرات زیر!

تا آن زمان زنده مثبت و خوش و خرم و ایمن ماندن!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im