ما هشدار چین به توقف قلدری تاکتیک در SCS

وزیر امور متحده مایک Pompeo سرزنش چین برای ادامه قلدری تاکتیک در دریای چین جنوبی (SCS) است که مانع تلاش های کنونی جامعه بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر در یک ویدئو کنفرانس با کشورهای آسه آن در 23 rd مارس. خشم خود را قابل فهم است که از نظر فعالیت های اخیر در نقض قوانین بین المللی و هنجارهای. چین به دنبال یک سه گانه استراتژی برای رسیدن به آن هژمونیک هدف در SCS.

اولین بخشی است که به formalise کنترل خود را بر نه نقش برآب خط. چینی وابسته به نقشه کشی پرخاشگری در مناطق همسایه در حال حاضر گرفته شده نوبه خود جدید است. آنها به طور رسمی اعلام کرد که چینی ها در مناطق. چین با صدور نامهای جدید برای 25 جزایر و صخره و 55 اشخاص زیر آب در SCS برای اثبات ادعای خود بیش از آنها را. این بود که به دنبال ایجاد دو منطقه به اداره پاراسل و اسپراتلی در SCS. در 17 آوریل سال 2020 از افراد ارتش آزادی در وب سایت خود را ذکر شده است که دو واحد اداری در حال ایجاد زیر Gongqian شهرستان. ایستگاه تحقیقات تاسیس شده اند در آتشین صلیب و Subi صخره. این مناطق مورد مناقشه که ادعا کرد در میان دیگران با ویتنام و فیلیپین.

بخش دوم طراحی شده است برای خنثی کردن مخالفان از دیگر disputants با تهدید و یا استفاده از قدرت عضلانی. پس از سال 2014 چین خود را تشدید کرده است سیاست تهاجمی از تجاوز به EEZs از کشورهای دیگر. ویتنام و فیلیپین EEZs به طور معمول تجاوز بر. حمله ویتنامی کشتی ها و قایق های آنها کاملا رایج است. در 3 rd مارس, یک قایق ویتنامی با یک خدمه هشت غرق شد توسط یک کشتی چینی و ویتنامی قایق های ماهیگیری اقدام به نجات هشت ماهیگیران آنها را نیز بازداشت کردند. زودتر چینی عروق حال تجاوز در مجاورت Natuna سلیمان که منجر به یک مناقشه بین چین و اندونزی. یک مناقشه بین چین و مالزی عروق در جریان بوده است از دسامبر 2019 در EEZ از مالزی. این بن بست بود و آخرین توسعه در یک سری از هدفمند ایم ٬ چینی و عروق از عملیات حفاری نفت در پنج بلوک کردن مالزی ساحل. یک دولت چین بررسی رگ های Yujing Dizhi 8 بوده و عامل نزدیک به یک قایق بادبانی تحت قرارداد به مالزی شرکت دولتی نفت پتروناس. چینی vesels شده است اذیت و آزار عرضه کشتی های خدماتی غرب Capella یک اکتشاف نفت کشتی توسط پتروناس.

آن است که نه تنها تجاوز به EEZs از کشورهای دیگر در SCS بلکه در EEZ از ژاپن در شرق دریای چین. ژاپن نیز تسلیم اعتراض شدید با دولت چین عبور کشتی به آبهای سرزمینی در نزدیکی Senkaku جزیره در شرق دریای چین.

بخش سوم از این بازی قصد استفاده از آن قدرت اجباری برای اطمینان از ارسال مقاله از دیگر disputants. علاوه بر وسوسه انگیز آنها را با کمک های مالی اغلب چین متوقف می شود و یا تهدید به توقف معاملات تجاری برای وادار کردن کشورهای دیگر برای تغییر سیاست های خود را نسبت به چین است. در حالی که کمک های مالی کمک کرده است چین به کامبوج به آن اردوگاه توقف واردات موز از فیلیپین بود که با هدف وادار کردن این کشور به تغییر رویکرد خود را. Pompeo نیز مطرح نگرانی های جدی در طول گزارش علمی نشان می دهد که چین در بالادست سد عملیات را به طور یک جانبه تغییر جریان رودخانه مکونگ است که می تواند باعث چکرز در تایلند و لائوس و کامبوج و ویتنام است. این به نظر می رسد تاکتیک های جدید است.

فوق سیاست تهاجمی چین را به خود جلب کرده تظاهرات قوی از همسایگان خود و از جامعه بین المللی است. در حالی که ویتنام به شکایت سازمان ملل متحد در فیلیپین ثبت شده است دو دیپلماتیک تظاهرات با چین بیش از این نقض قوانین بین المللی و فیلیپین حاکمیت در غرب فیلیپین دریا. مالزی بن بست آورده آمریکایی و استرالیایی کشتی ها به منطقه است. سه جنگی آمریکا و استرالیا ناوچه این هفته برگزار شد مانور مشترک در دریای چین جنوبی در نزدیکی جایی که غرب بزبان عامل بود.

چین تهاجمی آن فعالیت است که افزایش تنش در منطقه است که تهدید کننده صلح و امنیت و ثبات منطقه است. امکان محاسبات غلط و در نتیجه یک درگیری را نمی توان رد کرد. مخالفت با چینی قلدری و اعمال در حال افزایش است. آسه آن به عنوان یک گروه است که به احتمال زیاد به شدت در برابر ادامه اعمال در برابر قوانین بین المللی و هنجارهای. آمریکا و استرالیا و ژاپن در حال حاضر مخالف چینی تحریک آمیز عمل می کند. هند نیز نشان داد نیاز به چهار حاوی چین است. کشورهای دیگر در اروپا بیش از حد ناراضی چینی pugnacity.

پکن نیاز به درک که در آن به حاشیه رانده شدن است. شیوه ای که در آن بهره برداری از تمرکز جامعه بین المللی در COVID-19 به کنترل SCS است که تحریک دیگران به unitedly مقابله با چینی ها هژمونیک طرح است. چینی ها سیاست گذاران باید از خود بپرسید که آیا آنها می تواند چهره ایران یورش آسه آن و قدرت های خارجی. COVID-19 در حال حاضر به ارمغان آورد یک ننگ در چین برای پنهان کردن اطلاعات است. عرضه معیوب تست کیت اضافه شده است به مشکلات. سازمان ملل مشروع و خواستار جبران خسارت از چین است. آن است که در چینی ها علاقه ای به متوقف کردن قلدری تاکتیک و رفتار به عنوان یک مسئول کشور با پیوستن به حکم PCA. تمام استدلال خود را بر اساس mendacity و فریب در نظر گرفته شده برای آن ادعای حاکمیت بر SCS و رد PCA تحت UNCLOS. همچنین باید تاکید کرد که در حال حاضر دیگر disputants نمی تواند منصرف تهدید ‘صدای توپ’. این صدا از توپ’ از ترکیب محوری خواهد بود shriller و بلندتر خواهد بود که غیر قابل تحمل برای چین است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>