طالبان معامله: زمان سخت در پیش رو پایان داخلی polarisation برای افزایش امنیت ملی

در یک توسعه قابل توجهی برای افغانستان و ایالات متحده و طالبان را امضا یک توافق است که دیده می شود به عنوان یک پیشرو برای صلح در افغانستان جنگ زده کشور است. آمریکا اعلام کرده است نیروهای نظامی خروج برنامه در ازای طالبان ارائه تضمین می کند که خاک افغانستان نمی تواند برای حملات تروریستی. به علاوه همه چیز را در حال حاضر انتقال به داخل افغانستان مذاکرات میان طالبان و مختلف افغانستان ذینفعان است که لزوما شامل دولت افغانستان. اگر همه به خوبی می رود, همه نیروهای خارجی را در 14 ماه.

بنابراین طالبان و مقابله است که در واقع پیشرو توافق و جاده های طولانی برای صلح افغانستان آغاز می شود. روشن است که طالبان خواهد بود بخشی از آینده افغانستان. تنها سوالی که باقی می ماند این است که چه مقدار تاثیر رادیکال گروه را به خوب بکار بردن. در چنین سناریو این خواهد بود محتاطانه در هند بخشی به پرورش روابط با طالبان است. اما دهلی نو باید مجدد طرح در مورد زمان طالبان است هر چیزی مانند طالبان و کار در کنسرت با پاکستان را به حمایت از ضد هندی جهادی گروه. آن را به ارزش تحمل در ذهن معاون رهبر طالبان است Sirajuddin حقانی – یک مرد با روابط نزدیک به پاکستان ISI. پس از خروج آمریکا, اسلام آباد می تواند اعمال نفوذ مستقیم به افراط گرایان نسبت به هند است.

در بالای این خروج آمریکا – به خصوص اگر آن را یک رسوب یک درک خواهد شد به عنوان یک شکست قدرت آمریکا و می تواند به تقویت گروه های رادیکال در سراسر جنوب آسیا. این است که محدود به بدتر هند امنیت خارجی محیط زیست است. در بدترین سناریو مورد هند می تواند در مقابله با چین و پاکستان-Talibanist افغانستان داد. با در نظر گرفتن این هند باید گوشت گاو تا دفاع در امتداد مرزهای خود به ویژه در کشمیر.

این است که چرا داشتن یک مذهبی قطبی داخلی فضای اصلی امنیت ملی در خطر است. شورش های اخیر در دهلی نو باید به طور جدی زخمی ما بافت اجتماعی. برای این کار باید به سرعت تعمیر و جمعی از هماهنگی بازسازی شده به طوری که دشمنان از این کشور نمی تواند ماهی در آبهای آشفته. در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که تصاویر را از دهلی شورش استفاده می شود توسط دولت اسلامی گروه تروریستی به فراخوان برای اقدام تلافی جویانه. این تنها می تواند مقابله از طریق تقویت درون جامعه هماهنگی برگزاری تظاهر پاسخگو مهم نیست که چه دین آنها متعلق به پرداختن به پلیس بی تفاوتی و اقدام علیه BJP رهبران که تحریک خشونت از طریق گفتار نفرت. زمان سختی را پیش رو دارد و این کشور باید گرد هم می آیند.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im