واشنگتن

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون نفر در سهام فقط قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه نگرانی در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر.

سنا سوابق نشان می دهد که سناتور با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 جداگانه معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به کاهش کرد و به دولت و مقامات بهداشت شروع به مسئله استارک هشدار در مورد اثرات ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

سهام خرید و فروش شد, اولین گزارش ProPublica و مرکز سیاست پاسخگو. بسیاری از آنها در آمد Feb. 13, فقط قبل از سناتور با مته سوراخ کردن یک سخنرانی در واشنگتن که در آن او پیش بینی عواقب شدید از ویروس ها از جمله مدارس بسته و کاهش در شرکت سفر با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو عمومی ملی و پنجشنبه منتشر شد.

سناتور بورر گفت: در ایالت کارولینای شمالی وزارت امور خارجه جامعه مخاطبان است که این ویروس بود “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” و “احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

سناتور با مته سوراخ کردن سخنان بسیار وخیم تر از سخنان او ساخته شده بود در اوایل ماه برای فاکس نیوز در یک op-ed او مستروف با سن. لامار الکساندر R دنیاست. اطمینان آمریکایی ها که ایالات متحده آماده شد برای دیدار عمومی تهدید coronavirus.

“خوشبختانه ایالات متحده امروز است بهتر و آماده تر از همیشه قبل از به چهره نوظهور بهداشت عمومی تهدیدات مانند coronavirus در بخش بزرگی به کار کمیته بهداشت مجلس سنا, کنگره, و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کار کنگره و دولت آمریکا اجازه مقامات بهداشت عمومی به حرکت سریع و قاطعانه در چند هفته گذشته. … همه از این مراحل بخشی از پاسخ چارچوب کنگره قرار است در محل برای اطمینان حاصل شود ما آماده برای شیوع بیماری و تهدید سلامت.”

با وجود این زمان هیچ نشانه ای وجود دارد که سناتور بود با مته سوراخ کردن هر گونه اطلاعات در داخل به عنوان او خود را فروخته و سهام صادر خصوصی هشدار به ثروتمند خود را اهدا می کنند. هوش پنل نیست هر گونه جلسات در گیر این هفته زمانی که بسیاری از سهام فروخته شد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. فرد کاهش یافته و به طور مشخص به بحث در مورد محرمانه کمیته فعالیت است.

سناتور با مته سوراخ کردن در پاسخ به این گزارش در روز پنج شنبه با به tweeting که آمریکایی ها در حال حاضر در حال هشدار داد در مورد اثرات این ویروس در زمانی که او ساخته شده این سخنرانی به شمال کارولینای دولت جامعه است.

“پیام من به اشتراک گذاشته شده با ترکیبات یکی از مقامات بهداشت عمومی خواست همه ما به توجه به عنوان coronavirus گسترش افزایش یافته است” سناتور با مته سوراخ کردن است. “آماده شود.”

سناتور با مته سوراخ کردن ارسال توییت قبل از گزارش خود سهام فروش بیرون آمد. یک سخنگوی این سناتور در بیانیه ای گفت که سناتور بورر “شده است عمیقا نگران تند و ناگهانی تلفات این بیماری همه گیر است که مصرف در اقتصاد ما” و پشتیبانی از کنگره تلاش برای کمک به اقتصاد است. سخنگوی کاهش یافته است شناسایی می شود به منظور به اشتراک گذاری این سناتور تفکر است.

کارولینای شمالی سناتور بود و نه تنها مجلس به فروش سهام فقط قبل از کاهش شیب با توجه به جهانی همه گیر. گرجستان سن. کلی Loeffler جدید, سناتور که برای انتخابات مجدد در این سال به فروش می رسد صدها هزار دلار ارزش سهام در اواخر ماه ژانویه به عنوان سناتور شروع به دریافت جلسات این ویروس همچنین با توجه به سنا سوابق.

در این هفته که به دنبال سناتور Loeffler خواست ترکیبات خود را به ایمان به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای آماده سازی این کشور است.

“realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن” سناتور Loeffler توییتی Feb. 27.

The Daily Beast اولین گزارش داد که سناتور Loeffler کاهش یافته و این سهام در اواخر ماه ژانویه است. سناتور ازدواج به جفری Sprecher, رئیس و مدیر عامل از بین قاره ای ارز که دارای بازار بورس نیویورک.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مواد اضافی از خودی کسب و کار مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de