ما مسائل دیگری هشدار به چین در آن حرکت تهاجمی در جنوب دریای چین

چینی پرخاشگری در دریای چین جنوبی (SCS) جذب کرده است هشدار شدید از ما. این بار ما تا به حال به طور خاص رد چینی ادعا می کند در نه خط نقش برآب. Pompeo وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه صادر شده در 13th جولای به وضوح اشاره کرد که چین ارائه کرده است “هیچ منسجم و اساس قانونی برای آن نه خط نقش برآب ادعا می کنند پس از آن به طور رسمی اعلام کرد در سال 2009”. آن را بیشتر به ذکر است که چین هیچ قانونی زمین به صورت یک جانبه تحمیل اراده خود بر منطقه است.

بیشتر از جنبه های قابل توجهی است که ما آشکارا اعلام کرد که این هماهنگی و موقعیت خود را با PCA حاکم جولای 2016 در چینی دریایی ادعا در SCS. روی خطوط قضاوت در مورد چین مقابل فیلیپین Pompeo averred که اژدها نمی تواند ادعا نه خط نقش برآب منطقه در SCS از جمله منحصر به فرد مناطق اقتصادی حاصل از اسکاربورو ریف Spratly Islands فساد صخره و دوم توماس تصمیم میگیرد. علاوه بر این بیانیه ذکر شده است که چین به هیچ دریایی ادعا می کند در آبهای اطراف پیشتاز بانک (خاموش ویتنام), Luconia Shoal (خاموش مالزی), آب در برونئی است EEZ و Natuna بسر (اندونزی). آن را نیز رد کرد که جیمز Shoal نقطه جنوبی از چینی ادعا می کنند از این منطقه است. روی خطوط PCA حاکم آن تاکید کرد که جیمز Shoal کاملا مستغرق ویژگی و نمی توان ادعا کرد که هر کشور برای تولید یک دریایی منطقه است.

در نهایت بیانیه averred که جهان نمی خواهد اجازه می دهد برای درمان SCS به عنوان پکن امپراتوری که امریکا می ایستد با جنوب شرق آسیا متحدان و شرکای خود در حفاظت از خود را مستقل حقوق به منابع دریایی سازگار با حقوق و تعهدات خود تحت قوانین بین المللی.

فوق نشان دهنده عزم آمریکا برای حمایت از PCA قضاوت و اطمینان حاصل شود که کوچکتر disputants هستند تشريع است و یا مورد آزار و اذیت. تا کنون ما شده بود و تنها فشار برای آزادی ناوبری هر چند آن را به حال ابراز نگرانی چینی قلدری تاکتیک. در این بیانیه که ما در کنار شرکای خود و متحدان در S E آسیا نشان می دهد که آزار و اذیت خواهد بود مخالف توسط ما و حرکت از ویتنام و مالزی و اندونزی به سازمان ملل متحد بیش از غیر قانونی از چینی ادعا را پشتیبانی شرکت از ما. استرالیا بیش از حد مخالف چینی پرخاشگری. انگلستان نیز خود را نشان داد مخالفان برای چینی ادعا می کند.

در یک مربوط به حرکت و ژاپن در آن کاغذ سفید را متهم چین به صورت بی وقفه در تلاش برای تضعیف توکیو دولت بیش از جزایر Senkaku با توجه به تغییر وضعیت موجود. این مقاله همچنین تاکید چینی تلاش برای تغییر منطقه ای وضعیت موجود توسط militarisation از پایگاه و همچنین غیر نظامی. دومی شامل اجبار و دام بدهی دیپلماسی همچنین با تلاش برای خواستگاری با ارسال تجهیزات پزشکی به پیروزی بیش از کشورها در این موضوع از مسئولیت خود را برای گسترش کرونا ویروس.

این دومین بار است که آمریکا به شدت مخالف چین است. زودتر Pompeo حال سرزنش چین برای ادامه قلدری تاکتیک در دریای چین جنوبی (SCS) که مانع شد زمان تلاش های جامعه بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر در یک ویدئو کنفرانس با کشورهای آسه آن در 23 آوریل سال 2020 است. او همچنین انتقاد پرخاشگری در برابر هند در هند و تبت مرز.

از بالا به نظر می رسد که ما به طور فزاینده متقاعد شده است که چینی قلدری تاکتیک سزاوار به طور موثر بررسی می شود. چگونه ما باعث می شود حرکت می کند روشن خواهد بود در دوره های آینده. سازمان ملل متحد می کنند تا این مسئله از طریق غیر قانونی از چینی ادعا می کند در SCS و ما از آنجا به کشورهای جنوب شرق آسیا خواهد خیلی مهم است. ما در حال حاضر با ارسال دو هواپیما حامل در SCS. ما به نظر می رسد باید متوجه باشند که بی تفاوتی نسبت به SCS می تواند به اثبات مضر است. Stilwell, آمریکا معاون وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا اشاره کرده است که چین باید متوجه باشید که ما جدی است در حوادث در SCS. این نشان دهنده آن است که ما با توجه به گزینه های خود را برای مهار چین است.

در حالی که چین واکنش نشان داد در انتظار خطوط رد Pompeo بیانیه آن نیاز به تأمل جدی است که چگونه جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به تحمل آن فعالیت های غیر قانونی. یکی باید یاد بگیرند که از تاریخ جنگ جهانی دوم است. برای برخی از زمان جامعه بین المللی اتخاذ سیاست مماشات نسبت به هیتلر اما دومی آنها ریخته این سیاست و تشکیل داد که با شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>