مهاجرت به آمریکا: هیچ تصمیمات عجولانه لطفا Prez تهمت

بیایید شروع با برخی از خبر خوب. به تازگی ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) مهاجرت بازوی دولت آمریکا وارد شده به حل و فصل با ITServe داد و توافق کردند به رها کردن نرم افزار های مختلف ستیز سیاست یادداشت ها. با این حال چالش های ایجاد شده برای این شرکت های خدمات است که به طور معمول محل خود کارکنان H-1B در شخص ثالث سایت مشتری.

این حل و فصل به شرح زیر 10 مارس قضایی که رفته بود به نفع ائتلاف ما بر اساس آن شرکت های خدمات که بسیاری از آنها اجرا شده توسط هندی-آمریکایی است.

TOI تا به حال جلو-صفحه ی پوشش این قضاوت در نسخه آن در 11 مارس.

پس از نظم قضایی و به عنوان در هر حل و فصل USCIS خواهد شد:

· قطره فوریه 2018 یادداشت را در تمامیت آن;

· لغو برخی تفسیر آن 2010 یادداشت سیاست (Neufeld یادداشت) که تا به حال ایجاد یک تعریف جدید از کارفرما-کارمند روابط;

· در نود و دوباره باز کنید و درست تصمیم گیری خود را از بیش از 60 دادخواست بودند که بخشی از چندین فرآیندهای باغبانی پس از 2018;

· موضوع و مصوبات برای برنامه H-1B با اعتبار دوره های کوتاه تر از مدت زمان خواسته شده توسط کارفرما (که می تواند تا سه سال) مگر اینکه توضیح گنجانده شده است

چند هفته گذشته نیز شاهد یکی دیگر از مطلوب توسعه است. وزارت امنیت داخلی (DHS) در آن درخواست ارائه شده به دادگاه منطقه ما است در دفاع از حق خود برای اعطای مجوز اشتغال به گروه خاصی از همسران کارگران H-1B.

در غیر حقوقی زبان DHS خواسته است دادگاه منطقه ای ایالات متحده به نه بار صدور مجوز اشتغال به H-1B همسران.

به عنوان تصمیم به لغو H-4 EAD شده است بخشی از سالانه خود در برنامه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می کند این است که در حال حاضر در backburner? آن باقی مانده است دیده می شود.

هر دو از بالا, spell, خبر خوب برای سرخپوستان در آمریکا و شاید هم کسانی که مشتاق به کار در ایالات متحده در ویزای H-1B.

اما چه آینده نگه دارید ؟

در آوریل 22, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب اعلامیه به طور موقت ممنوع برای 60 روز کسانی که در حال انتظار برای یک کارت سبز در خارج از ایالات متحده (با چند استثنا حک شده).

این بیانیه همچنین خواستار بررسی non-immigrant برنامه که شامل ویزای کار مانند H-1B یا L-1 (قابل استفاده برای داخل شرکت انتقال).

پس از این اعلام چهار با نفوذ جمهوری خواه سناتور تام پنبه, Ted Cruz, چارلز Grassley و جاش هالی از ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار تعلیق همه مهمان جدید کارگر ویزا برای 60 روز.

ارسال 60 روز دوره آنها برای تداوم تعلیق به مدت حداقل یک سال از H-2B ویزا (غیر کشاورزی کارگران فصلی) ویزای H-1B و انتخاب برنامه های موجود برای دانشجویان بین المللی که آنها را قادر می سازد به کار پس از تکمیل مطالعات خود را برای یک دوره یک تا سه سال. TOI را تحلیل کرده است سقوط از تصمیم گیری اگر هر گونه گرفته شده است در محدود کردن مردد.

خود نامه به نقل از رکورد بیکاری در آمریکا و سقوط از این بیماری همه گیر و خواستار حفاظت از کارگران آمریکایی. “وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا مردم آمریکا بیکار و فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر باید به رقابت در محدود بازار کار” آن را می گوید.

از سوی دیگر در مارس 21, 324 اشخاص – متشکل از کارفرمایان (که شامل Microsoft, Facebook, Twitter, Dell تکنولوژی); تجارت و صنعت آموزش عالی, انجمن ها و گروه ها در سراسر اقتصاد آمریکا در نامه خود به رئیس جمهور ایالات متحده باید بر اهمیت بالا-نیروی کار ماهر برای آمریکا بهبود اقتصادی.

“ما مصرانه از شما برای جلوگیری از نتایج حتی برای دوره های موقت که محدود کردن اشتغال-مجوز شرایط و یا پردازش L-1 H-1B, F-1 یا H-4 غیر مهاجران. محدودیت های ما سرمایه انسانی به احتمال زیاد منجر به پیامدهای ناخواسته و ممکن است باعث اقتصادی قابل توجه عدم قطعیت اگر ما را مجددا پرسنل ما بر اساس کشور محل تولد” آنها تاکید کنیم.

این احتمال وجود دارد که هر گونه بد فکر حرکت می کند که در نتیجه مجموعهای از دعاوی. بیکاری (ارقام رسیده 20.5 میلیون) نمی توان تبلیغ را به عنوان دلیلی برای تماس به صورت مهاجر ممنوعیت در سراسر هیئت مدیره. برای مثال ما در رسانه ها گزارش شده است که یکی در چهار پزشکان یک مهاجر است – می تواند ما را به از دست دادن استطاعت در این مجموعه مهارت?

یا برای آن موضوع با توجه به اعداد crunched توسط بنیاد ملی برای سیاست آمریکا (NFAP) نرخ بیکاری برای افراد در عملیات کامپیوتر کاهش یافته و از 3 درصد در ماه ژانویه به 2.8% در ماه آوریل است. واضح است که این بیماری همه گیر ایجاد کرده است نیاز بیشتری برای متخصصان فناوری (که شامل مهاجران). می تواند محلی تازه فارغ التحصیلان دانشگاه را پر کنید در پست های که نیاز به تجربه است ؟ ممنوعیت حتی اگر به طور موقت بر کارگران خارجی باید به خوبی فکر ورزش و نه یک تصمیم گرفته به واسطه کار بد به یک بخش خاص از رای دهندگان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>