ما بک هند: دهلی نو و واشنگتن باید هماهنگی برای فشار به عقب در برابر پکن

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo آمده است با زور و اجبار در حمایت از هند در مرز آن مناقشه با چین, تخمگذار سرزنش به طور مستقیم بر روی رئیس جمهور چین. Pompeo, در پاسخ به یک سوال در مرز بست گفت که او را دیدم “فوق العاده تهاجمی” تاکتیک های چینی در زمینه Xi رفتار در سراسر منطقه و جهان است. Pompeo سخنان آمده در یک زمان هنگامی که ما دو هواپیما حامل خود را آغاز کرده اند بزرگترین مانور دریایی در سال های اخیر در دریای چین جنوبی که تهمت مقامات دولت را مربوط به هند و چین مرز زد و خورد.

وجود دارد هیچ انکار که چین تحت یازدهم آغاز کرده است بر توسعه سیاست. رو به با آن اقتصادی و نظامی افزایش بیش از دو دهه گذشته پکن معتقد است چند خواهد شد و در واقع مقابله با آن و خطر جنگ است. از این رو آن را احساس می کند آن را می توانید تغییر وضع موجود بر روی زمین از طریق برهنه قلدری. در حالی که هند و چین در افغانستان در روند disengaging در لاک آن قابل توجه است که شده است وجود دارد هیچ قابل تشخیص چینی عقب نشینی در Pangong Tso. اضافه کردن به این جدید چین ادعا می کند بیش از بوتانی خاک است که حتی به هم پیوسته و یا بیش از Galwan دره و روشن است که پکن قصد دارد برای حفظ دهلی نو را در حاشیه ،

این کار نیاز به هند به طور دائم استقرار در امتداد لاک زور زدن منابع آن و به عنوان یک اقدام طولانی مدت مالیات بر آن teetering اقتصاد است. چینی سرچشمه بازی بروید که نیاز به بازیکنان به استراتژیک محاصره حریف را شکست و آنها را در حال حاضر بازی این بازی در جنوب آسیا با هند به عنوان حریف. به همین دلیل است که دهلی نو نیاز دوستان و همکاران و از ما حمایت هند مهم است. واشنگتن باید سرب در برپایی دموکراسی برای مقابله با چین تاکتیک های تهاجمی. هند و ایالات متحده و دیگر همفکر سازمان ملل باید به همکاری نزدیک با هم برای جلوگیری از توتالیتر چین از تسلط آسیا و جهان است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im