Urbanise سریع برای رشد بالا: هند سرزمین سیاست های آنها در پایین اقتصاد آن شکست را

سریع شهرنشینی یکی از ویژگی های کلیدی اقتصاد است که باید پایدار 8-10% رشد برای دو تا سه دهه است. در کره جنوبی, جمعیت شهری به عنوان یک نسبت به کل جمعیت افزایش یافت و از 28.8 درصد در سال 1966 به 85.7% در سال 1995. در چین این رشد از 19 درصد در سال 1981 به 51.3 درصد در سال 2011. هر دو اقتصاد رفت و از کم درآمد به درآمد متوسط بالا وضعیت در طول این فاز است. رشد سریع کار فشرده ساخت که سوار این رشد و ایجاد مشاغل با درآمد بالا کشیده و تعداد زیادی از کارگران کشاورزی از روستا به شغل پر منفعت در تاسیس و یا در حال ظهور در مراکز شهری.

در مقایسه شهرنشینی در هند پیشرفت در سرعت حلزون. این افزایش از 17.3 درصد در سال 1951 به 31.2 درصد در سال 2011. این تغییر نشان دهنده فقط 2.3 درصد افزایش در هر دهه است. مراکز شهری در هند نتوانسته اند به ظهور به عنوان آهن ربا برای شغل خوب برای توده های روستایی در مقیاس دیده در کره جنوبی و چین است. حتی در طول رشد سریع فاز 2001-2011 هند اضافه شده تنها 3.4 درصد به شهرنشینی.

دلایل آهسته مهاجرت کارگران از مناطق روستایی به مناطق شهری بسیاری هستند. بسیار مهم است یکی در میان آنها است که موضوع این ستون است و عدم مقرون به صرفه مسکن اجاره ای در مناطق شهری هند است. هنگامی که کارگران به شهرها مهاجرت می کنند به استفاده از شغل بهتر پرداخت می شود آنها باید قادر به پیدا کردن یک محل برای زندگی در اجاره کم در یک محله است که یا نزدیک به محل کار خود و یا دسترسی به آن از طریق ارزان و سریع سیستم های حمل و نقل.

تصویر: چاد کرو

متاسفانه چنین اجاره مسکن در دسترس است در بسیاری از کشورهای هند. سیاست مسکن دولت مرکزی متمرکز است تقریبا به طور انحصاری در یارانه ها در خانه است که کسانی که در حال حاضر در شهرستانها به خود. در همان زمان با یک استثنا – راجستان – قوانین اجاره در هند متحده به شدت کج شده در برابر صاحبخانه به طوری که صاحبان نمی اشغالگر واحدهای خود را ترجیح می دهم به نگه داشتن آنها خالی به جای خطر اجاره آنها را به مستاجران. پرماجرا مهاجران که جرات حرکت به شهرستانها اغلب تا پایان زندگی در محله های فقیرنشین که باید به سرعت رشد کرد.

در بسیاری خوبی اجرا شهرستانها تجاری اجاره مسکن برآورده شدن نیازهای مسکن شدند. متاسفانه مسکن از جمله نادر است که در شهرهای هند. این نه فقط به دلیل قوانین اجاره چیده برابر آن ارائه دهندگان بالقوه. حتی اگر این قوانین می تواند اصلاح شود به تعادل حقوق مستاجران و صاحبان تجاری اجاره مسکن با شکست مواجه خواهد شد به ظهور از آنجا که زمین های شهری در هند و آسیا است.

این واقعیت به معنای آن است که عملکرد اجاره که اقدامات بازگشت سرمایه گذاری در مسکن, سقوط به خوبی از نرخ بهره است. بمبئی ارائه می دهد یک نمونه افراطی. در حال حاضر کم در 6 ٪ در سال 2006 متوسط اجاره عملکرد وجود سقوط به 3.5 درصد در سال 2009 و فقط 1.5 درصد در سال 2011. هیچ سرمایه گذار می تواند برای ارائه اجاره مسکن در چنین اجاره کم بازده.

اگر هند برای دستیابی سریع تر urbanisation یک عنصر اساسی در تحول اقتصادی, از آن خواهد شد نیاز به آن شهرستانها اجاره مسکن دوستانه به مهاجران بالقوه. اما این نمی تواند اتفاق می افتد مگر اینکه متحده اصلاحات قوانین اجاره به تعادل حقوق مستاجران و صاحبان هر دو مرکز و دولت اقدام به افزایش عرضه زمین شهری و در نتیجه پایین آوردن قیمت آن است. مراحل متعدد باید برای رسیدن به هدف دوم.

اولین مرکز و دولت خود بسیاری از شرکت های که حجم وسیعی از زمین. به طور معمول تولید فعالیت این شرکت صورت می گیرد در کسری از زمین که بر روی آنها واقع شده است. بیش از حد زمین باید hived و فروخته شده در بازار است.

به طور مشابه بسیاری از دولت متعلق به موسسات آموزشی قرار دارد, در زمین مناطق در حال اجرا در صدها هکتار. اغلب این موسسات حتی موفق به حفاظت از زمین از غیر قانونی و تجاوز. بیش از حد زمین های متعلق به این نهادها نیز ممکن است hived و آورده در بازار است. بسیاری از وزارتخانه ها که مهمترین آنها دفاع راه آهن و حمل و نقل و حمل و نقل هوایی داخلی خود نیز دستگاه های زیادی استفاده نشده زمین شهری. این دستگاه بیش از حد آورده شود باید در بازار است.

دوم, شهرهای هند به طور سنتی مجموعه ای از فضای طبقه اول (FSI) که اندازه گیری مربع از فضای زندگی اجازه داده می شود ساخته شده است به عنوان یک نسبت از کل فیلم مربع از طرح در فوق العاده سطح پایین مانند 1.3 یا 1. کم FSI disallows ساختمان از رفتن عمودی و افزایش تقاضا برای افقی زمین چند برابر. جای تعجب نیست که امروز شانگهای است چند بار بیشتر فوت مربع در هر فرد از فضای در دسترس از بمبئی با وجود داشتن جمعیت قابل توجهی بزرگتر.

سوم شهرهای هند باید بیشتر لیبرال قوانین حاکم بر تبدیل آن از یک استفاده دیگر. شهرنشینی اغلب مستلزم ادغام زمین های کشاورزی در حاشیه شهرها به آنها. قوانینی که مانع چنین ادغام مانع شهرنشینی.

چهارم فرهنگ پارکینگ, سیاه, پول در املاک و مستغلات نیز افزایش قیمت زمین بی جهت. بنابراین مبارزه با فساد درایو خوب است نه فقط به صورت معمول دلیل بلکه دلیل آن کمک خواهد کرد که شهرنشینی با کاهش قیمت زمین.

در نهایت هند نیاز به اصلاح زمین عمل به اجازه خرید زمین در سرعت و قیمت های بازار است. داده بد تعریف عناوین زمین در هند کسب چنین لازم است برای متوسط و شرکت های بزرگ و همچنین ساختمان اجاره مسکن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو