جنگ شهری: پر جمعیت شهرستانها مانند بمبئی تصمیم خواهد گرفت که موفقیت Covid-19 مهار استراتژی

ما عبور از نقطه نیمه راه از مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24. زیر را در سراسر کشور گسترش Tablighi Jamaat خوشه و افزایش, تست, تعداد Covid-19 مورد افزایش یافته است سریع. در روز شنبه وجود دارد 586 موارد جدید, بالاترین تک و تعداد روز تا کنون. بدترین آسیب دیده ماهاراشترا ثبت بالاترین تنها تعداد روز از هر دولت تا کنون در 145. سرمایه خود را از بمبئی کپسوله چالش هایی که پرجمعیت بخش هایی از هند را مجبور به غلبه بر برای بازگرداندن حالت عادی. مراحل پيشين دولت طول می کشد در نتیجه به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار به طور کلی موفقیت در fightback.

اتحادیه وزارت بهداشت views الگوی گسترش Covid-19 به عنوان شبیه به 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر به این معنی که گسترش بعید است ، در معرض بیشترین خطر هستند متراکم شهری خوشه هر دو در حساب از افرادی که قرارداد این ویروس از سفر و پس از آن انتقال از طریق نزدیکی. در این زمینه حومه بمبئی منطقه با تراکم جمعیت در اطراف 20,980 نفر در هر کیلومتر مربع (آمار سال 2011) می ایستد. که نگه داشتن در ذهن ماهاراشترا دولت رفته است در مورد ایجاد مهار مناطق به محدود کردن انتقال است.

این رویکرد مشترک به دیگر مراکز شهری حتی اگر جزئیات را تغییر دهید به جای شرایط محلی. در بمبئی و حتی اگر یک نفر تست مثبت حاکم پروتکل demarcates منطقه اطراف به عنوان مهار و خوشه مناطق بسته به فاصله از فرد آلوده و تراکم جمعیت. این است تکمیل تنگ محدودیت در حرکت است. Dharavi در بمبئی است که به عنوان آسیا بزرگترین زاغه ارائه یک چالش روی حیله و تزویر به دلیل نزدیک به میلیون نفر هستند و حتی محکم تر بسته بندی شده در اینجا از بقیه از شهرستان. این منطقه در حال حاضر دیده می شود مرگ به علت Covid-19 ساخت آن مهم مؤثر بر کلی مسیر.

مودی گفته است که خروج از این زمان مستند خواهد بود مبهوت. سرعت خروج خواهد بود تحت تاثیر موفقیت در مهار بیش از چند روز آینده. ناامیدی در اینجا می تواند منجر به گسترش این مستند در برخی از نقاط. هند مراکز شهری هستند موتورهای اقتصادی کشور است. دولتها باید برای موفقیت در مهار خود را استراتژی بیش از چند روز آینده اگر ما به حداقل رساندن هزینه های اقتصادی این مستند. این چیزی است که باعث می شود fightback در بمبئی و دیگر مراکز شهری مهم به سرعت بازیابی از آسیب وارد شده توسط ویروس.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>