تا تفنگ مشکل: غیر قانونی سلاح گرم در کشور یک نگرانی جدی

حداقل هشت تا پرسنل پلیس از جمله یک DSP کشته در برخورد با مجرمان در کنپور. برخورد صورت گرفت که تیم پلیس را برای دستگیری Vikas Dubey سابقه sheeter رو 60 پرونده های جنایی در مداخله شب پنج شنبه و جمعه. در ضمن در دهلی نو 17-ساله و 15 ساله و خواهر به ضرب گلوله کشته شد توسط دو جوان, خارج از خانه خود را. مسن دختر نامزد مشکوک او را از داشتن یک رابطه نامشروع و می خواستم برای کشتن او – با استفاده از یک تپانچه خریداری شده از روستای خود را در تا Badaun برای 8,000 تومان.

هر دو مورد نشان می دهد که دسترسی به اسلحه غیر قانونی به خصوص در بالا-Bihar, کمربند تبدیل به یک مشکل واقعی است. در حالی که بیهار را Munger منطقه شده است شناخته شده برای ساخت غیر قانونی اسلحه در طول چند سال گذشته تجارت به آرامی منتقل شده به بالا را مرتا منطقه با توجه به پایدار سرکوب پلیس در مونگر. این به ارمغان می آورد hub غیر قانونی سلاح گرم تولید نزدیک به سرمایه های ملی. در واقع چنین است و غیر قانونی اسلحه مشکل در کشور است که در بیش از 90 درصد از قتل متعهد با استفاده از اسلحه های غیر قانونی سلاح گرم وجود دارد.

هند بیش از 71 میلیون سلاح گرم در رتبه دوم در جهان پس از ایالات متحده است. اما تنها در حدود 10 میلیون از این مجوز و ثبت شده است. که بدان معنی است که با وجود داشتن یکی از دقیقترین قوانین کنترل اسلحه در جهان در حدود 86 درصد از غیر نظامی و سلاح گرم در این کشور غیر قانونی هستند. بر خلاف آمریکا و هند در اجرای قانون مکانیزم ضعیف است به خصوص در دولت مانند بالا است که بیش از حد بزرگ برای موثر دولت است. و پر رونق غیر قانونی اسلحه صنعت بیشتر چالش های قانون و نظم و ماشین آلات اجازه می دهد جنایت pervade دیگر جنبه های زندگی عمومی مانند سیاست است. تا دولت باید دو چندان تلاش خود را به سینه دولت را غیر قانونی اسلحه تجارت قبل از آن به طور کامل از دست.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im