یو پی اس می افزاید: اوج اضافه بها به عنوان ویروس درایوهای افزایش تجارت الکترونیکی

یو پی اس های آن گفت: به تازگی ارائه شده است 70 درصد از بسته های به خانه و در مقابل حدود 54% در تمام 2019. یک راننده ساخته شده تحویل در واشنگتن, دی سی, on May 19.

عکس: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

United Parcel Service Inc. یو پی اس 0.10% اضافه کردن “اوج” surcharges برای شرکت هایی که شده اند inundating آن تحویل شبکه با بسیاری از بسته های و بزرگتر از اندازه موارد در طول coronavirus همه گیر حرکت بی سابقه ای برای مدیریت سیل در تابستان از حمل و نقل و هزینه های بالاتر.

یو پی اس یو پی اس 0.10% به طور معمول تحمیل هزینه های اضافی بر تجار در طول شلوغ فصل خرید کریسمس اما—برای اولین بار در e-commerce عصر—اضافه خواهد شد مانند اضافه بهایی هم شروع مه 31. هزینه های اعمال را به فروشندگان آنلاین مانند آمازون. com, Inc. و همچنین به عنوان سنتی خرده فروشان مانند هدف Corp. و بهترین خرید شرکت. که منتقل شده به شدت به تجارت الکترونیکی به عنوان بسیاری از فروشگاه ها بسته اند به طور موقت.

خرده فروشان را مجبور به محاسبه که آیا برای افزایش قیمت جذب هزینه اضافه و یا ترکیبی از این دو. آنها همچنین می توانید سعی کنید راه حل برای جلوگیری از این هزینه توسط نزدیک نظارت بر مقدار و اندازه از بسته های آنها کشتی با یو پی اس با استفاده از یکی دیگر از حامل و یا nudging مشتریان را انتخاب کنید تا سفارشات آنلاین در فروشگاه ها.

تحویل شرکت هایی مانند فدرال اکسپرس Corp. یو پی اس و ایالات متحده خدمات پستی در حال مبارزه با یک غیر منتظره افزایش در خرید آنلاین بیش از گذشته 2½ ماه به عنوان مصرف کنندگان در خرید آنلاین همه چیز از مواد غذایی کنسرو و کاغذ توالت و صندلی و حیاط خلوت استخر. دیجیتال فروش در هدف و بهترین خرید بیش از دو برابر در اخیر سه ماهه.

اضافه کردن حجم در حال آزمایش محدودیت های این شبکه تحویل شده اند که عامل هفت روز هفته است. برای فدرال اکسپرس و یو پی اس تحویل مسکونی نیز کمتر از سود فله محموله به کسب و کار که خشک شده اند تا به عنوان بسیاری از دفاتر و شرکت های غیر ضروری بسته باقی می ماند.

یو پی اس گفته است که به تازگی ارائه شده است 70 درصد از بسته های به خانه و در مقابل حدود 54% در تمام 2019. آن گرفته شده بیشتر از آمازون‘s بسته بندی حجم پس از فدرال اکسپرس قطع روابط با غول آنلاین سال گذشته است.

فدرال اکسپرس به تازگی محدود تعداد بسته هایی که حدود دو دوجین از جمله مشتریان Bed Bath & Beyond , Inc., Nordstrom , Inc. و Kohl’s Corp. می تواند کشتی از فروشگاه خود را. این شرکت تا به حال repurposed فروشگاه به تحقق مراکز پس از آنها مجبور به تعطیل موقت.

فدرال اکسپرس و یو پی اس هر دو نیز تحمیل surcharges بین المللی بسته بندی به عنوان یک کاهش در جت مسافری قطع به هوا ظرفیت باربری. فدرال اکسپرس اضافه نکرده چنین هزینه های حمل و نقل داخلی.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus مرگ و میر بالای 100000 نفر در ایالات متحده, برزیل, می رسد خود را تیره و تار نقطه عطف; آمازون برنامه ای برای تبدیل 125,000 موقت شغل تمام وقت; خانه قانونگذاران بازیگران پروکسی رای دادن برای اولین بار. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Bryan R. Smith/AFP

شروع May 31, یو پی اس, است, اضافه بهایی هم در مشتریان که هفتگی حجم حمل و نقل با استفاده از آن و کاهش قیمت خدمات دمیده شده است از طریق آنچه که آنها حمل و نقل در ماه فوریه است.

اضافه می افزاید 30 سنت در هر بسته حمل تحت UPS زمین و SurePost خدمات است که در آن یو پی اس قطره بسته در خدمات پستی برای تحویل به خانه. این هزینه اضافه در ضربات تنها در شرکت های باربری که در صدر آنها به طور متوسط هفتگی حجم در ماه فوریه با بیش از 25000 بسته است.

متوسط درآمد به ازای هر داخلی بسته بود $6.44 در یو پی اس در سه ماهه اول.

یکی دیگر اضافه می افزاید: $31.45 بر روی هر بسته بزرگ حمل می شود که می تواند آمار اقلام مانند میز پاسیو چتر و طرمبلنس که محبوب شده اند خرید آنلاین در طول مستندات در سراسر ایالات متحده به عنوان میلیونها نفر از مردم از خانه کار مجددا اراستن و سعی کنید برای سرگرم کردن کودکان خود را. که هزینه اعمال را برای شرکت های باربری پس از آنها کشتی بیش از 500 بسته های بزرگ در یک هفته.

هر دو surcharges خواهد بود در اثر تا اطلاع ثانوی.

یک یو پی اس سخنگوی این شرکت به طور معمول تنظیم قیمت را به حساب تغییر شرایط بازار و هزینه های اضافه شده. “اوج surcharges منعکس فعلی پویا شرایط بازار و عدم قطعیت ناشی از کروناویروس که تأثیر ظرفیت های موجود و تقاضای بازار” سخنگوی گفت.

هزینه ها به احتمال زیاد به آمار شرکت های باربری بزرگ ترین جای کوچکتر کسب و کار و یا گاه به گاه شرکت های باربری. هدف به عنوان مثال هفته گذشته گفت که آن سفارش آنلاین حجم بیش از سه برابر شده در آوریل در مقایسه با سال گذشته است. آن رز 141 درصد در طول سه ماه به پایان رسید که ممکن است 2. آمازون درآمد رز 26 درصد در ماه مارس سه ماهه از یک سال پیش در حالی که آن در سراسر جهان هزینه های حمل و نقل افزایش یافت 49 درصد است.

آمازون است که به آرامی به حالت عادی بازگشت عملیات پس از coronavirus محور افزایش تقاضا طرح میتوانست به عملیات خود باعث این شرکت برای محدود کردن حمل و نقل از موارد غیر ضروری و کاهش حمل و نقل آن سرعت. روز پنج شنبه در سیاتل شرکت گفت: این برنامه به نگه داشتن بسیاری از مشاغل آمریکا در آن اضافه شده برای دیدار با تقاضا در طول ماه های مارس و آوریل است.

“همه بزرگ تجارت الکترونیکی شرکت های باربری در حال رفتن به برخورد با این” جان Haber مدیر عامل شرکت از زنجیره تامین شرکت مشاوره صرف مدیریت کارشناسان است. “بسیاری از آنها سعی خواهد کرد برای مذاکره اما شده است وجود ندارد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در مورد پرداخت این قله surcharges.”

نمایندگان برای آمازون هدف و بهترین خرید نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد یو پی اس surcharges.

نوشتن به پل Ziobro در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>