حمایت از حق حریم خصوصی: Allahabad دادگاه عالی به درستی تنگی تا دولت برای قرار دادن تا پوستر از شورش متهم

در اللهبد دادگاه عالی این هفته تحویل یک سفارش مهم برای حمایت از یک فرد حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی در پاسخ به لکنو منطقه دولت و پلیس با قرار دادن مکان بنر با عکس و نام بیش از 50 نفر متهم اما نه به اعدام محکوم خرابکاری در طول anti-کا تظاهرات در ماه دسامبر. در زمانی که vigilantism در حال افزایش است و به خودی خود دارای یک uninspiring رکورد حفظ نظم و قانون عمل دولت قرار داده و این افراد در خطر است.

HC در زمان suo motu اطلاع از این آگهی ها و به دنبال یک توضیح. این نتیجه به درستی که این آگهی ها هستند بی دلیل دخالت در حریم خصوصی افراد مبتلا را تشکیل می دهند و تخلف از ماده 21 قانون اساسی است. در متعادل حکم دادگاه برگزار شد که در حالی که اجرایی است که در درون آن حقوق به عمل متهم در این مرحله باید پایبند به قانون تناسب. تا دولت از جمله پلیس دستور داده شده است به حذف آگهی. این خوش است که دولت را در عمل بود و بی پروا و خودسرانه است.

حکم درایوهای خانه ای که به دستور دولت نمی گریز حقوق اساسی مندرج در قانون اساسی است. با قرار دادن آگهی در لکنو و تهدید به انجام این کار در شهرهای دیگر از دولت عمل دولت بود فاحش تجاوز در حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی. امیدوارم این حکم اشاره خواهد شد تا دولت به اقدام در درون مرزهای تعیین شده توسط قانون اساسی است. این حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی است که ساخته شده است به ماده 21 قانون اساسی تایید شد توسط برجسته دیوان عالی کشور حکم در سال 2017. در اللهآباد (هند) HC خوب برای عمل خود را در آن به رعایت این حق در صورت تخلف توسط دولت است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im