از نزدیک و شخصی

آنچه برای ما اتفاق می افتد در طول اقامت در خانه وضعیت ؟

ما باید بسیار کمی تازه محرک جلو آمدن از معمول ما منابع.

بسیاری از ما که در خانه ما با خانواده و همسران و یا توسط خودمان در حال دریافت کسری از ارتباط محتوای ما به طور معمول انجام دهد. ملاقات با دوستان و همکاران و ارائه دهندگان خدمات یا مشتریان هستند اتفاق می افتد. چهره به چهره اجتماعی, احزاب و قهوه یا آبجو گرفتن یو پی اس شب با پسران و یا دختران غیر موجود است. حتی گفت: سلام در آسانسور اتوبوس مدرسه متوقف و یا ایستگاه مترو, جای بدنسازی, Zumba یا کلاس گیتار خاموش است. مداوم تله تماس گیرنده هنوز هم ظاهر را; با این حال تکنولوژی به ما ارائه می دهد انتخاب از پذیرش یا رد آنها. پس چگونه ما در برخورد با این ؟ چه هستند که ما پر کردن این فضا در ذهن ما و زمان در دست ما ، چه اتفاقی می افتد زمانی که تاج خستگی مجموعه تا حدودی مانند پست-دیوالی mithai زیاده و ما نمی توانیم با کلیک بر روی یک لینک ؟

ما در حال ابداع راه حفظ برخی از مطالب برای پاسخ به. ما در حال انجام کار – جلسات آنلاین داشتن یک مکالمه جلسات گروه زمین. ما تماس و پیام های دوستان و اعضای خانواده. ما ارسال الهام بخش و یا سرگرم کننده پیام به گروه از منافع مشترک. ما در حال تلاش برای مصرف جدید داستان از طریق کلمه چاپ شده و یا صفحه نمایش. هنوز هم همان درست است ؟

بنابراین ما حفاری تا پیر محتوا یا ارائه دهندگان محتوا.

برخی از ما در حال اتصال مجدد با دوستان قدیمی و کسانی که ما می دانستم که در مدرسه یا شغل قبلی. وجود گروه های تماس در سراسر شهرها و کشورها و قاره ها — گرم سراسیمه از نوستالژی و آمدن به خانه به دوستی و رفاقت. ما خواستار خاله پدربزرگ و مادربزرگ عموزاده ما صحبت نکرده را در مدت زمان طولانی. ما در حال تماشای قسمت های تکراری از سری کلاسیک, پیر, فیلم, ساخت و ارسال لیست پخش از موسیقی ما عاشق خواندن خوب کتاب می خوانیم طولانی برگشت. بسیاری از کلاس های در حال تغییر به صورت آنلاین و تحویل. جلسات درمانی و کمک به کارگاه های آموزشی در حال ابتلا به شتاب. هر چند با ظریف dismissiveness من شنیدن rumblings برخی از تماس قابل توجه است. نمی تواند که بد می توانید آن را?

در حالی که چیزهایی که بخشی از منطقه راحتی ما رفته اند و یا بدست سیراب که ما bumbling همراه با آمار ما انفجار کامل. ما در حال پرتاب همراه با اعضای خانواده ما به سختی اذعان کرد. زنان از خانه پخت و پز و تمیز کردن انتظار می رود که هر کس حداقل نشستن و غذا خوردن با هم. آیا این اتفاق می افتد ؟ ما نمی دانیم که آن را ندارد. آنها همچنین انتظار دارند که همسران و فرزندان خود را به تمیز کردن ظرفشویی, لباسشویی, زباله پاکسازی وظایف. چه فشار است که هر دو طرف از طریق انجام و یا امتناع چه خواسته است ؟ و حتی زمانی که کارهای عادی و روزمره به اتمام است آن را از ترس و احساس گناه و یا قصد واقعی به حمایت. یک بررسی اخیر نشان داد که بزرگ جنسیتی وجود دارد که در این منطقه حتی در زمان مانند حال حاضر.

این همه دل تنگی و عذاب ؟ وجود دارد هر چیزی مانند یک امکان یا فرصتی که? چرا كه وجود دارد. در صورت عدم وجود سر و صدای محیط از روال جلسات و سلام وجود دارد فضا برای ارتباط واقعی. چه اریک برن در مورد صحبت در مدل معروف از ساختار زمان در شواهد در حال حاضر. ما این فرصت را دارند که مثل هیچ کدام قبل از. یا ما ضعف و عقب نشینی را به خروج. یا شجاعانه پاک کردن درهم و برهمی از آداب و رسوم و سرگرمی فعالیت و بازی روانی برای رفتن مستقیم به قلب صمیمیت.

برخی از این اتفاق تقریبا خود به خود. چیزهایی که ما همیشه اشتیاق برای صحبت کردن در مورد احساسات نه ایده ها با همکاران ما پدر و مادر یا فرزندان خود کمک سخاوتمندانه از ما پول و یا تلاش برای کسانی که به آن نیاز دارید و یا رسیدن از طریق اعمال تصادفی از مهربانی.

بزرگترین فرصت است برای گرفتن نزدیک و شخصی با خودمان است. این است که بهترین و بیشترین فضا ما همیشه باید برای رسیدن به می دانم که دنیای درونی ما است. و از گسترش خود ما می داند که آنچه ما را پیدا خواهد کرد – یک درمان برای ویروس, هدف از زندگی ما یا آزادی انسان است از ترس از خود مرگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im