Unshackle آنها ضروری زنجیره تامین در مستند درهم و برهم کردن

موفقیت مستند اقدامات به ضرب و شتم Covid-19 بستگی به در دسترس بودن کالاهای ضروری. بزرگ زنجیره تامین اختلالات رخ داده است پس از این مستند خبر شاید در حساب کارمندان پایین پایین رسمی سلسله مراتب عدم درک طیف کاملی از بایدها و نبایدها در این وضعیت. به عنوان یک نتیجه کامیونداران رشته در بزرگراه ها و مرز checkposts و تحویل پرسنل مواجه شده اند پلیس lathi ضربات با وجود مرکز diktat برای حفظ خدمات ضروری شناور. تحت اللفظی تفسیر سفارشات برای مردم به اقامت در داخل خانه منجر به این منتقل می کند. البته اصلاح باید فورا آغاز شود.

اجازه می دهد پلیس به تبعیض بین چه کالا باید یا نباید فراموش حرکت است که زنجیره تامین یکپارچه هستند. پلیس صلاحیت موضوع دیگری است. عرضه تنگناها در تولید کنندگان و یا فروشندگان’ به پایان می رسد هر دو در نتیجه کمبود. دولت باید اجازه دهد که این صنعت لجستیک آزادی کامل به کار و حرکت خود کالا اعتماد که پویایی بازار را تحت تاثیر قرار آنچه حرکت می کند و آنچه را نمی کند. در کنار وجود دارد نیاز به یک liberalised و حساس رژیم برای جنبش مردم در حمل و نقل و لجستیک – اگر حرکات خود را محدود و سپس کالا نمی خواهد حرکت می کند یا نه. بسیاری از کامیونداران حتی رها کردن کامیون ها به دلایلی مانند عدم در دسترس بودن زیرساخت های پشتیبانی مانند dhabas در امتداد بزرگراه. تحویل پرسنل در خرده فروشی پایان همچنین نیاز به اطمینان و کمک. با توجه به مستند ناشی از کمبود و قیمت در حال تیراندازی است.

به خوبی مواجه نگردند مغازه ها و بدون هیچ زحمتی رایگان تحویل خواهد شد که یک اثر سودمند. اگر مردم به در خانه باقی می ماند و همکاری در مستند کالاهای ضروری باید در دسترس به آنها. E-commerce باید فعال باشد نه معلول. دولت مرکزی و دولت و همچنین مقامات محلی باید جلوگیری از هر نوع آزار و اذیت شهروندان است. ترس یا خشم وادار کردن مردم به خیابان ها در droves خواهد شکست اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده در فوق العاده اقتصادی و انسانی هزینه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>