راهپیمایی بی رحم: آزمایش را ممپ کردن، کادر پزشکی، تخت بیمارستان. افزایش قدرت موج ید نباید سیستم های بهداشتی

هند در روزهای اخیر در حال ضبط تشخیص های بالاتر از ویروس های کوروناویروس نسبت به ایالات متحده و برزیل بوده است. a record high 7.2 lakh tests were conducted on Saturday, a healthy sign that ICMR’s target of 10 lakh daily tests is fast achievable. دولت به عنوان عامل افزایش آزمایش، تعداد پرونده های رو به افزایش را افزایش داده است. مقامات انتظار دارند این روند تا ۴۵ روز آینده ادامه پیدا کند. اگر این طور است، دولت های ایالتی باید امکانات بیمارستان را تقویت کنند که پیش بینی می کند افزایش بزرگی در پادشه های بیمارستان ها رخ دهد. در برابر 6 مورد تایید شده در 1 جولای، 23 لاک امروز وجود دارد، افزایش چهار برابر. اگر این روند ادامه داشته باشد، هند می تواند تا اواخر سپتامبر عفونت های کرور یا تا این میزان تشخیص داده شده را ثبت کند.

نتیجه بررسی سرو از دهلی و بمبئی نشان می دهد که اعداد شناسایی شده دست کم بزرگ است. که باعث نگرانی و تسکین است. این نگران کننده است چرا که واگیردار قرار می دهد بیماران آسیب پذیر در معرض خطر بالا, در عین حال ارائه می دهد امداد بسیار به عنوان بسیاری از مردم از عفونت بهبود می یابند بدون علامت. در این سناریو، در حالی که دولت ها ممکن است محدودیت هایی در جلوگیری از ویروس داشته باشد، باید آماده مقابله با اعداد بزرگ باشد. این برگ هیچ جایگزین اما تست، به طور مداوم به سمت بالا مقیاس، به نقطه موارد مثبت، تضمین قرنطینه خانه، و علامت گذاری بیماران برای بستری سریع در صورت نیاز ناشی می شود.

تعداد تلفات هند نیز به ضرب گلوله کشته شده است – بیش از 1000 مرگ و میر در روز یکشنبه گزارش شد، حتی به عنوان مورد مرگ و میر کم شده است، با بهبود پروتکل های درمان. اما موفقیت درمان نیز به تشخیص زودهنگام، تعداد کافی تخت های عرضه شده با اکسیژن و پرسنل پزشکی آموزش دیده در مراقبت های ویژه، بستگی دارد. اگر درمان غیر قابل دسترس شود، میزان تلفات بیشتر خواهد شد. بار بالایشهروندان با هم بیماری مانند دیابت، فشار خون بالا، بیماری های قلبی، سرطان و COPD، به ویژه در برابر اعتصاب های Covid آسیب پذیر، مستلزم تعهد بی پایان نسبت به ماسک، شستشوی دست و آزمایش به عنوان خطوط اول دفاع در برابر گسترش Covid.

تست باقی می ماند با وجود مزایای آن رقابت. است اختلاف فنی حل نشده بیش از حساسیت کم تا متوسط از کیت محبوب تست آنتی ژن سریع وجود دارد. گجرات، بنگال، تلانگانا، آندرا پرادش، کرالا و تامیل نادو با وجود نرخ مثبت بالا، در طول دو هفته گذشته آزمایش را بالا نداده اند. بيهار و UP بالاخره بعد از مدت ها پس از لق زدن آزمايشات را تجهيج کرده اند. اما پاسخ دیرتر ممکن است در حال حاضر وضعیت را برای آنها تسریع کرده باشد. گرفتن خود آزمایش شده باقی می ماند یک روند دشوار، پر مخاطره در بسیاری از مناطق با توجه به صف های طولانی، امکانات تست ناکافی و قفل های محلی. تنظیم پاسخ های بهداشتی و درمانی بسیار مهم است به جزر و مد بیش از موج آینده.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im