نامید هند در پاسخ به COVID پس

دولت ها خود را نشان می دهد شخصیت واقعی تحت استرس است. چین با طراحی یا تصادف به جهانیان نشان داد که چگونه منافع ملی می آید برای اولین بار توسط بی رحمانه زنی از این بیماری در ووهان خود را در بالا و احتمالا underreported هزینه برای مردمی که زندگی می کنند وجود دارد.
اراده قوی و مستقل فکر انگلستان معتاد به مهم مقعد رفتار fiddled با “گله ایمنی” شیوه های قبل از chickening و زیر “قالب” تست راه حل.

آمریکا یک رهبر, اراذل و اوباش امروز floundered راه خود را از طریق نیش ترمزی میزند و فشار رقابت از خواسته های کسب و کار دوستانه جمهوری خواهان اصرار سریع بازگشت به حالت عادی به منظور کاهش ضرر و زیان خود را در مقابل دموکرات ها قصد استفاده از ویران کردن به انگشت سوء مدیریت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در انتخابات آینده است.

هند به نمایش خود ادامه فقدان ملی هدف. مانند ما و دولت ما را تهدید جدی حتی اگر دولت کرالا رفت و به کامل اپیدمی حالت مدیریت از تاریخ 30 ژانویه – روز اول مورد شناسایی شد وجود دارد.

بقیه از ما پنهان در پشت nonchalance سازمان بهداشت جهانی که به نوبه خود منتظر دو ماه تا چین – جدید قطب جغرافیای سیاسی قدرت – حال تثبیت ووهان در اوایل ماه مارس قبل از فشار دادن زنگ. سپس این بیماری همه گیر به خوبی در راه خود را در سراسر جهان.

این هیچ راز آن است که مودی دولت امتیازات بین المللی نام تجاری بیش از اساسی داخلی دستاوردها که بعید است به آخرین اخبار در فاکس و یا سی ان ان. آن معتقد است مانند چین که اطلاعات “پانزی” طرح -نگه داشتن حقایق ناخوشایند زیرزمینی – می توانید آنها را از بین برود. آن کار نمی کند در طول demonetization. نتواند آن را متقاعد کند که هند را, رسمی, رشد اقتصادی و نرخ اشتغال است نه اغراق آمیز و در عین حال که ما سرآمد در COVID مدیریت.

تا به حال ما شروع به “پرچم قرمز” شناسایی و انزوا و درمان افراد آلوده و محلی مهار نقطه داغ خوشه در کنار کرالا در هند تعطیل (یک تله مرگ در واقع) هرگز لازم – کاهش شوک اقتصادی فردی و بدبختی است.

انتظار برای رئیس جمهور تهمت بازدید برای پایان دادن به هزینه ما حداقل 150 میلیارد دلار در دست واقعی رشد 5% در FY2021 (بهترین مورد است flatline رشد) و 16 میلیارد دلار از دست رفته درآمد مالیاتی به ذکر اضافی $1 میلیارد دلار ارزش سلاح ما تا به حال از او خرید. خوشبختانه با این حال بانک جهانی obligingly متعادل “داداش khata” (حساب و کتاب) با اعلام یک مقدار مشابه از 1 میلیارد دلار برای خدمات بهداشتی و درمانی.

بازی در پسران بزرگ باشگاه نمی آیند نیست ارزان. اما از آن است که متفاوت از ما پیشتاز بین المللی تاکید از سال 1955 به عنوان رهبران جنبش عدم تعهد در باندونگ و یا طرح های مشابه پس از – همیشه بوکس و بالاتر از داخلی ما وزن است.

متاسفانه ما باقی می ماند بسیار متمرکز از بالا به پایین دولت به عنوان تأیید توسط COVID حماسه. دولت های محلی و دولت – تعیین اولین پاسخ دهندگان موفق – به جز کرالا – به صدای زنگ. آنها شکست خورده دوباره برای ارائه مواد غذایی و مایحتاج روزانه برای کسانی مانند موش به دام افتاده در داخل خانه های خود و یا وارن مثل کوچه پس کوچه های محله های فقیرنشین.

ملی مدیریت بحران اقتدار عملیاتی از سال 2005 باقی مانده نامرئی تا مارس 24 هنگامی که بعد از آن رئیس اعلام کرد این کشور گسترده قفل کردن.

Befuddled دولت در سراسر سه ردیف از دولت با توسل به تاکتیک های قرون وسطی مانند کشیدن تا قرعه کشی پل و قفل دروازه فرض کنید بیماری به یک خارجی. آن نمی شد.

جهانی شدن را تضمین می کند که در کمتر از بیست و چهار ساعت یک ویروس است که حمل و نقل در سراسر جهان است. درها درب پس از این ویروس وارد شده تنها نگه می دارد و پزشکان و درمان و در نتیجه در طولانی مدت تزریق ویروس.

هیچ چیز نشان می دهد پتانسیل سمیت یک “قفل کردن” بیش از شخصی انسان هزینه Tablighi Jamaat خود وارد آن insular راه زندگی است. متاسفانه آنها نیز به گسترش این بیماری به طور گسترده ای در تعصب و غیرت خود را به صورت سازمان یافته اسلامی کار تبلیغی.

هند مملو از قرون وسطی مذاهب و اعتقادات. ما غیر عملی دلبستگی به “موزاییک” از فرهنگ ها و ادیان, sans مشترک تعهد به احترام به حقوق دیگران در حالی که انجام آنهایی که برنده فرهنگی و یا مذهبی وظایف هند یک جعبه آتش زنه برای بیماری های همه گیر.

دست پاچه دولتی پاسخ ادامه اغلب یاری توسط بالقوه دستور کار است. در نظر گرفتن محدودیت های جدید اعمال شده بر روی سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای همسایه ما به هند – در درجه اول هدف قرار دادن چین است. این را لطفا ایالات متحده است که در یک apoplectic جا از “Sinisitis”. اما چه کسی دیگری آن کمک کند ؟

با نمونه کارها خروج از نزدیک به 48 میلیارد دلار در ماه های اخیر هند باید تمام سرمایه گذاری مستقیم خارجی آن را می توانید دریافت کنید. چرا باید هند را متوقف چینی بانک ها از خرید کردن, هندی, غیر استراتژیک دارایی های مانند کسب و کار شرکت و یا بانک ؟

هند کسب و کار رشد کرده است چربی با کمی پوست را در بازی. ناتوانی از ورشکستگی فرآیند حل برای بازیابی مقدار کافی از NPAs نشان می دهد که شناسایی از هند بوده است.

اگر چین می خواهد به خرید دارایی های مالی مانند مسکن NBFCs و یا بانک ها و پمپ در پول برای راه اندازی مجدد پروژه های متوقف شده از طریق وام به توسعه زیرساخت های, چرا این چیز بدی است ؟

COVID به راحتی می توانید تبدیل شدن به یک بهانه ای به پرتاب پول خوب پس بد است. بسیار قوی شرکت باید درمان شود مانند COVID موارد مشکوک مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند در غیر این صورت. Deleverage ادامه یا فروش باید سرود.

افراط از سال 2009 نشان داد چقدر خطرناک پمپاژ اقتصاد به شکل با هوای داغ (بدهی) می باشد. با وجود مفید کاهش قیمت نفت از سال 2014 به بعد از شش سال بر ما قادر به دستیابی به پایدار ثبات مالی – مالی کسری بودجه از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی. پول آسان جرقه خورنده چرخه فضیلت آسان.

آسان “بلیط بزرگ” راه حل این است که معاشرت و زیان خصوصی صنعت و امیدوارم که زندگی به نوعی “trickles” به بقیه. ما این را در سال 2009. این کار برای کسب و کار طبقه متوسط و فقیر. اما امور مالی عمومی بازیافت هرگز از این ولخرجی. این زمان در اطراف ما در حال اجرا بر روی خالی با یک کسری مالی از 5 درصد و بیش از حد از اهرم به بوت – Rs 1 تریلیون زمان (درآمد) هزینه های ملاقات, از, تازه, بدهی.
COVID فلج همیشه شکننده شهری در هند است. آن را کاهش داد “نیمه مناسب و معقول مشاغل” صنعتی, بهره وری شهری و تقاضا است. کلاه کسب و کار – مهمان نوازی حمل و نقل هوایی و گردشگری – بدترین ضربه را به طولانی ترین به بهبود می یابند.

حدود 25 میلیون نیروی کار مهاجر شده اند مجبور به قفل کردن به بیکاری بدون بازگشت دارایی و یا امنیت اجتماعی است.
حتی Mukesh Ambani – هند ثروتمندترین مرد – در امان نمی شد رها به 19th موقعیت جهانی در لیست میلیاردرهای پشت مکنزی بزوس – پس از طلاق خود را حل و فصل.

50 میلیون سرمایه گذاران در بازار سهام از دست داده اند $ 400 میلیارد دلار در سال ارزش اسمی. نیم میلیون آپارتمان دروغ ناتمام در حالی که خود را از طبقه متوسط خریداران همچنان پرداخت و تربیه به بانک ها و حتی به عنوان توسعه دهندگان ملک که defrauded آنها حزب به عنوان قبل از.
انتخاب که ضرر و زیان اجتماعی را تعیین کلاس شخصیت این دولت و تنور از بیهار انتخابات در ماه نوامبر این سال است. خواهد دولت بازخرید تعهد نخست وزیر مودی ساخته شده به فقیرترین 40 درصد از سرخپوستان که او به تصویب رسید به عنوان خانواده اش در 14 آوریل این سال ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im