باز تست: پنهان کردن Covid اعداد تنها mystifies گسترش آن

این ممکن است یک تصادف است که یک داستان مشابه را در دو از هند بزرگترین مترو: دهلی نو و بمبئی. هر دو حساب فعال ترین موارد اما همچنین به رخ کشیدن یک بطرز عجیبی شبیه پاسخ رسمی: تست در هر دو شهرستانها را با رکود مواجه ساخت. اگر کیت در تامین کوتاه مدت توضیح داد اولیه parsimony با گریزی به تست بیشتر با وجود بالا Covid شماره خیانت قضاوت ضعیف. حتی تست کمتر نیست کمک به نگه داشتن تعداد کم به دلیل تست مثبت نرخ مشخصی به طور چشمگیری در طول هفته گذشته. آن است 25.7% در دهلی نو مورد حتی 40 درصد در برخی از مناطق در برابر بلند مدت مثبت نرخ 10 درصد. در ماهاراشترا هفت روز مثبت شدن نرخ شات تا 20% را در برابر, میانگین دراز مدت 14 درصد.

دهلی روزانه تست oscillated بین 4000 و 8000 تا برای دو هفته در حالی که بمبئی را به طور متوسط حدود 4000 روزانه همه ماه مه با ظرفیت دروغ گفتن استفاده نشده. بمبئی و دهلی نو به حساب 20% و 10% به ترتيب از هند موارد اما هر یک می تواند به رخ کشیدن از فقط 5% از کل آزمایشات انجام شده در هند. آنچه که اتفاق می افتد نسبتا واضح است. به عنوان آزمون نمی مقیاس بیشتر مردم ابتلا و گسترش عفونت است. به وضوح در سراسر کشور پوسته پوسته شدن تست به بیش از یک لاخ روزانه تسهیل شد با بهبود جغرافیایی گسترش نه با تشدید تست در نقاط مانند بمبئی و دهلی احمدآباد.

به مسائل بدتر دهلی است strictured چندین خصوصی آزمایشگاه برای آزمایش افراد بدون علامت و ادعا این است که تاخیر در نتایج. این بیشتر خواهد شد گرفتگی عضلات, تست, ساخت مراحل سخت تر است. پس از سه ماه برای آماده سازی آن غیر قابل قبول است که تست دستورالعمل نگه داشتن نوسان شدید در مقام هوی و هوس. تست نیست منادی خبر بد آن ارائه می دهد بینش کلیدی در انتقال بيماري پویایی و میزان بدون علامت گسترش یافته است. جدا از اطمینان مردم در حفظ و ماسک خود را در تست ما بهترین حفاظت در حال حاضر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>