باز 1– مودی نمی خواهد اجازه رفتن فرصت برای encash Covid-19 بحران

مردم در انتخاب دولت می خواهند. نخست وزیر نارندرا شده است بارها و بارها شعار “فرصت در بحران” سرود. ملت نیاز به توجه به توصیه های خود را به دلیل سفر خود را از pracharak به pradhan sevak است داستان موفقیت یک فرصت طلب پر رونق در بحران و کسی را متهم به ایجاد یک اگر هیچ کدام وجود داشته است. او کسی است که چوب به اصول اولیه یعنی در نهایت کاهش هر مشکل به یکی ایجاد شده توسط مردم او را به رسمیت می شناسد خود را لباس و رنگ و احزاب مخالف به عنوان “شرور” از آنجا که از آنها در تمام مودی برنامه های موفق و البته ثابت پاکستان هجوم همراه با گاه به گاه قفسه سینه-thumping در برابر چین است.

برای او Covid-19 همه گیر است یکی دیگر از بحران فراهم می کند که یک فرصت برای دوباره احیا مودی-شاه نیروی عظیم منهدم کننده. پس از عملکرد فاجعه بار در نوامبر سال 2018 مجمع انتخابات دم از نارضایتی عمومی در برابر فکر Modinomics ساخته شده برنده 2019 Lok سبها انتخابات کار سختی برای BJP. اما پولوما حمله تروریستی بحران ارائه شده آن را یک فرصت برای استفاده از ترس و hatemongering و منحرف کردن ملت توجه از افزایش سطح بیکاری و اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر.

ارسال انتخابات dal-آمار BJP در زمان مقدم بر ملت رفاه و یا desh-ضربه. اما یک بار دیگر دولت در انتخابات آورده مودی-شاه چهره به چهره با واقعیت است. Maharashtra, Jharkhand و دهلی نو شد استارک یادآوری است که شما نمی توانید احمق تمام رای دهندگان در همه زمان ها.

جای تعجب نیست که این دو حاضر به یاد بگیرند. شهر های کوچک سیاستمداران نگه توابع و بر عکس با “بزرگتر” سیاستمداران برای تحت تاثیر قرار دادن پیروان خود را. ما شاهد بوده اند چیزی شبیه مودی که در آن نشان داده شده است به یک “دوست نزدیک” از رهبران جهانی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یازدهم Jingping و پوتین. اما افسوس هند سود هیچ چیز از جمله “نزدیکی” و بیشتر از اقدامات این رهبران علت خجالت به هند و مودی.

در واقع مودی “دوست” است که گفته می شود Covid-19 سوپر پخش. احزاب مخالف متهم مودی به تاخیر انداختن مستند لطفا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با میزبانی او در احمدآباد. به گجرات دولت کشیده شده توسط دادگاه عالی برای تلاش برای نگه داشتن Covid-19 اعداد مصنوعی پایین و سوء مدیریت از این بیماری همه گیر. دادگاه عالی اتحاد castigated به مودی دولت mismanaging از کارگران مهاجر بحران ایجاد شده توسط یک برنامه ریزی ضعیف مستند استراتژی است. اما مودی دوباره می بیند فرصت برای اجرا کردن احزاب مخالف با استفاده از یک بحران او ظاهرا ایجاد شده است. او اعلام کرده است که AatmaNirbhar بهارات بسته است که مزایای بیشتر همدستان او “قفل” در این کشور و ماهرانه دست خود را شسته و از یک بحران است که تشدید خود را درهم و برهم سیاست.

اما مودی-فلج اقتصاد رو به یک کار دشوار است. بیکاری بوده است افزایش مقدار قبل از Covid-19 ضربه و AatmaNirbhar بسته کوچک برای ایجاد شغل. در حال حاضر افزایش بیکاری همراه با عدم اطمینان در مورد آینده خواهد رسید هزینه و در نتیجه کسب و کار ورشکسته منجر به بیکاری توده. دور باطل خواهد شد سخت تر برای شکستن به عنوان شغل و حقوق و دستمزد کاهش طولانی مدت. RBI و بررسی های دیگر نشان داده است که شرکت ها تمایلی به قرض گرفتن و مصرف کننده اعتماد به نفس پایین است.

در واقع RBI شده است هشدار مودی دولت پس از 2019 که کمبود تقاضا است که مانع احیای اقتصادی. اما لجباز دولت حاضر به پرداخت توجه به کارشناسان و نگه می دارد تمرکز در سمت عرضه است. نه فقط اشتغال, درآمد و دارایی-سرمایه گذاری سطوح اما حتی خوش بینی و اعتماد به نفس در تاریخی پایین. به عنوان مردم و جلوگیری از هزینه های افسردگی در مجموعه. اقتصاد هند است که مبتنی بر مصرف که حساب برای 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی. شما می توانید برای باز کردن رستوران ها و مغازه ها و کارخانه ها و مراکز, اما اگر مردم نمی خرید و سپس دور باطل از پرداخت کاهش اخراج ورشکستگی می شود مخرب تر و سخت تر برای شکستن. استخر بزرگتر از مردم به دنبال کار ترجمه را به دستمزد پایین تر. بسیاری از دولت های ایالتی در حال حاضر محدود حقوق کارگری به “جذب” سرمایه گذاری است. این خواهد خنثیسازی دهه از کار انجام شده برای محدود کردن بهره برداری از فقیر طبقه کارگر. بزرگترین مشکل این است که دولت و حتی مخالفان اصلی حزب کنگره در حال پرداخت بدون توجه به گرفتاری های طبقه متوسط که موتور اصلی از تقاضا است. حقوق و مزایای خود اشتغالی و مشاغل کوچک شده اند برخورد یک ضربه فلج کننده توسط Covid-19. آنها شده اند از چپ به دفع کردن برای خود و حتی به عنوان هند Inc می شود تسکین بسته و ضعیف دریافت یارانه. طبقه متوسط به عنوان خریدار پرداخت کننده مالیات و کارفرما نقش کلیدی در احیای اقتصادی. تا کنون همه از آن رو است که حقوق و دستمزد کاهش از دست دادن درآمد, کسب و کار و شغل. مودی wooed آن را در ابتدا برای خود taali bajao, thaali bajao و دیا jalao رویدادهای اما در حال حاضر پرتاب آن به گرگ. هند شرکت می تواند در حال حاضر پرداخت حقوق برای مستند دوره گونی کارگران و پیاده سازی کارکنان کاهش است اما باید فراموش نکنید که برای کمک به PM مراقبت صندوق.

این مودی-شاه دو تن-ناشنوا پاسخ به تهدید ناشی از Covid-19 به سلامت و ثروت ملت بود دوباره آشکار در طول دومی مجازی رالی در بیهار. یک بار دیگر وضعیت اسفبار کارگران مهاجر با توجه به مودی دولت سوء مدیریت بود شمرد و مخالفان “vakra drishti” سرزنش برای ایجاد منفی. لجاجت و مقاومت در برابر اصلاح البته مشکل جادوها برای ملت ایران به طور کلی و فقیر در خاص است. بی جی پی را به تمرکز در حال حاضر بر برنده شدن در بیهار انتخابات بعد از این سال و, West Bengal و تا بیش از دو سال آینده. به این معنی اقتصاد در backburner به عنوان Pradhan Sevak رزومه هاوکینگ خود را در زمان-آزمایش ترکیبی از هر مشکل ایجاد شده توسط مردم او را به رسمیت می شناسد خود را لباس نقاشی احزاب مخالف به عنوان “شرور” از آنجا که از آنها در تمام مودی قصد دارد شکست و آخرین اما نه کم, ثابت پاکستان هجوم همراه با گاه به گاه قفسه سینه-thumping در برابر چین است. رای دهندگان نیاز به باز کردن مغز خود را. مبادا شما را فراموش کرده ام, مردم, دولت آنها سزاوار است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>