Unkindest قطع: Covid بدتر کار آسیب پذیری زنان

به عنوان فعالیت های اقتصادی و تجاری کاهش چشمگیری اخراج شده اند اخبار روزانه در سراسر رسمی و غیر رسمی اقتصاد است. در پایان این همه ما ممکن است در عین حال پیدا کردن جدید اقتصادی ترتیبات “منسجم تر و فراگیر و برابر جوامع” که هفته گذشته مجمع جهانی اقتصاد در گزارش پیشنهاد شده است. در ضمن درد واقعی است. زنان و کارگران شده است به طور نامتناسبی آسیب پذیر در این آب و هوا.

برای نشان Citigroup global تجزیه و تحلیل (که از مطالعه حذف چین) اخیرا تخمین زده است که از 44 میلیون نفر از کارگران در آسیب دیده ترین بخش 31 میلیون نفر مقابله با بیکاری در مقایسه با 13 میلیون مرد. تعصب اجتماعی نقش دارد: در شرایط سخت فصل هر دو کارفرمایان و خانواده دیدن زنان در مشاغل غیر ضروری. زنان مجبور به رها کردن برای کارهای روزمره و مراقبت-کار که مردان حاضر به اشتراک گذاری و دولت نتواند به شروطي. حتی قبل از Covid زده هندی زنان در تمام آموزش و پرورش و سطح درآمد شده بود در حال سقوط از کار با شکاف اشتغال بین مردان و زنان در گسترش نگران کننده رای. این است که با آموزش و پرورش و افزایش انتظارات و همچنین به عنوان به طور کلی کاهش از فرصت ها است.

در حرکت صعودی افزایش از راه دور کار باید آن را آسان تر برای بسیاری از زنان به نگه داشتن شغل خود را. وقت آن است که برای تعادل کار و زندگی به رسمیت شناخته شده توسط تمام به جای یک مرد طبقه حاکم نگه داشتن پاداش کار ‘ برای مردان و بار ‘زندگی’ برای زنان است. زنان در برابر حق به منفعت کار است نه یک موضوع شخصی تحقق آن بسیار مهم است برای یک جهان عادلانه تر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>