Univision گرفته شد خصوصی توسط یک گروه خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت در سال 2007 و در ادامه به بود زین بدهی ناشی از آن $13.7 میلیارد معامله است. عکس: الکس Edelman/زوما پرس

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت پلاتین سهام به دنبال جذب CBS رئیس جو Ianniello به جلو پیشنهاد خود را برای به دست آوردن Univision Communications, Inc. به گفته افراد آشنا با این موضوع یک حرکت است که می تواند با تجربه رسانه های اجرایی به راس اسپانیایی زبان پخش.

آقای Ianniello که در حال حاضر نظارت CBS-مارک دارایی در ViacomCBS Inc., هنوز تصمیم گرفت که آیا برای پیوستن به پلاتین پیشنهاد است و همچنین با توجه به گزینه های دیگر برخی از مردم گفت. قرارداد خود را با ViacomCBS اجرا می شود از طریق اوایل 2021 هر چند او به طور بالقوه می تواند ترک های قبلی.

جو Ianniello عکس:
CBS

ViacomCBS در حال حاضر به فکر پیدا کردن یک جانشین برای آقای Ianniello. جورج گونه سابق معاون رئیس NBCUniversal محتوای Studios است که رهبری به شرکت در ارشد نقش و در نهایت می تواند جایگزین آقای Ianniello, The Wall Street Journal گزارش شده است.

پلاتین سهام یکی از حداقل چهار داوطلبان شرکت در مزایده برای Univision یکی از افراد آشنا با این موضوع گفت. دیگر خواستگاران شامل میامی-بر اساس نیمکره Media Group, Inc. و سابق ویاکام رئیس امور مالی وید دیویس که پیشبرد یک پیشنهاد با حمایت شخص ثالث تامین مالی است.

Univision گرفته شد خصوصی توسط یک گروه خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت در سال 2007 و در ادامه به بود زین بدهی ناشی از آن $13.7 میلیارد معامله است. صاحبان آن باید بررسی های مختلف خارج می شود و برای سال. این شرکت اعلام کرد در ماه ژوئیه گذشته در آن کاوش در فروش. مدیر اجرایی وینسنت Sadusky فروش Univision را به زبان انگلیسی, وب سایت, کمک به سهولت برخی از ترازنامه, فشار, اما این شرکت هنوز هم تا به حال حدود 7.3 میلیارد دلار از بدهی به ماه سپتامبر است.

Univision رأی آمده اند تحت فشار در سال های اخیر در میان گسترده تر شیفت در پرداخت-TV اکوسیستم به عنوان بینندگان حرکت به دور از کابل و افزایش رقابت از رقیب Telemundo. Univision را توزیع عمده معاملات با پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون اخیرا تجدید یا تمدید تضمین شرکت قابل توجهی طولانی مدت صدور مجوز درآمد یک فرد نزدیک به Univision گفت.

لس آنجلس مبتنی بر پلاتین سهام بیش از 19 میلیارد دلار در دارایی ها و نمونه کارها از حدود 40 شرکت در سراسر مجموعه ای متنوع از صنایع است. این شرکت که در سال 1995 تاسیس شد توسط میلیاردر تام Gores, برخی از تجربه در رسانه ها. در سال 2018 از آن به فروش می رسد Exterion رسانه های انگلیسی, هوای آزاد, تبلیغات, کسب و کار آن حک شده از CBS پارسیان به Global Media & Entertainment Ltd.

نیمکره رسانه, a publicly traded گوینده صاحب کابل و کانال های ماهواره ای غذا به لاتینی ها در ایالات متحده و همچنین به زبان اسپانیایی کابل شبکه توزیع در آمریکای لاتین است. نیمکره است که به مراتب کوچکتر از بخش خصوصی برگزار شد Univision.

آقای دیویس دیرین رسانه های اجرایی که در سمت چپ ViacomCBS در ماه دسامبر به عنوان بخشی از ادغام آن با شرکت CBS کمک به کاهش ویاکام بدهی بار در طول تصدی خود. وی همچنین از تاسیس و نظارت ویاکام پیشرفته راه حل های بازاریابی واحد یک بخش از این شرکت که مبادرت به فروش هدفمند تبلیغات تلویزیون.

نوشتن به صورت لمباردو در cara.lombardo@wsj.com بنیامین در Mullin Benjamin.Mullin@wsj.com و میریام Gottfried در Miriam.Gottfried@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net