نیویورک

ایالات متحده از سالن های سینما در سراسر کشور در حال آماده سازی را تعطیل پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل جدید اصرار در برابر تجمع بیش از 10 نفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با صفحه نمایش بزرگ در سراسر کشور رفتن تاریک هالیوود نقل مکان کرد و به عجله برخی از نسخه های جدید بر روی صفحه اصلی سرگرمی سیستم عامل است.

Coronavirus همه گیر نیز cracked هالیوود سنتی تئاتر پنجره. جهانی تصاویر روز دوشنبه گفت: آن را در آن زمان و به فیلم های آینده در دسترس بر روی تقاضا اجاره تبدیل شدن به اولین استودیوی بزرگ به نوبه خود به طور مستقیم به صفحه اصلی مشاهده در نور از ویروس.

این استودیو گفت: آن را به قرار دادن فیلم در حال حاضر در تئاتر – “مرد نامرئی,” “شکار” “اما” برای اجاره آغاز کردند. همچنین گفت که “دیوهای تور جهانی” یکی از تنها نسخه های اصلی چپ در مارس انتشار فیلم تقویم خواهد شد و اولین بازی در تئاتر و بر روی تقاضا خدمات به طور همزمان. 48 ساعته اجاره هزینه خواهد شد $19.99.

حرکت آمد و به عنوان تئاتر در سراسر جهان بسته اند و بسیاری از آمریکای شمالی سینما شد سازندگان:. در یکشنبه, شهرداران نیویورک و لس آنجلس دستور شهرستانها خود را’ تئاتر بسته شده است. تئاتر در ماساچوست و کبک نیز توقیف. در خارج از کشور, تازه ترین سینما را تعطیل, به عنوان کسانی که در چین و هند و جاهای دیگر.

“به جای به تاخیر انداختن این فیلم ها و یا انتشار آنها را به چالش کشیده توزیع چشم انداز ما می خواستیم برای ارائه گزینه ای را برای مردم به نمایش این عنوان در صفحه اصلی است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه” گفت: NBCUniversal مدیر عامل جف شل در بیانیه ای.

“ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم در رفتن به سینما در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است.”

فوق العاده ای حرکت مشخص شده آنچه که دیده می شود می تواند به عنوان یا یک لحظه نقطه عطفی برای تلفن های موبایل و یا انحراف با توجه به شرایط غیر معمول. با چند مورد استثنا استودیوهای بزرگ را محافظت معمول 90 روز انحصار پنجره حتی به عنوان دیجیتال برای تازه واردین مثل Netflix و آمازون را به چالش کشیده اند آن را. برای studios, box office هنوز هم نشان دهنده این صنعت اولیه درآمد ژنراتور. هفته گذشته Motion Picture Association گفت: در سراسر جهان فروش بلیط دلار رسیده 42.2 میلیارد سال گذشته است.

شاهوار سینمای ملی دومین تئاتر زنجیره ای گفت: این امر تمام سینماها آغاز و در روز سه شنبه. AMC, تئاتر, بزرگترین تئاتر مدار نمی بلافاصله در پاسخ به پیام. پیش از آن در روز AMC گفت: این امر محدود کردن مخاطبان به کمتر از 50 نفر برای هر غربالگری به منظور تسهیل اجتماعی فاصله.

بیش از آخر هفته فروش بلیط سقوط به پایین ترین سطح در حداقل 20 سال در دفتر جعبه را برای ایالات متحده و کانادا تئاتر. نه پس آرام سپتامبر آخر هفته در سال 2000 تا آخر هفته باکس آفیس درآمد شده است بسیار پایین با توجه به داده های شرکت کام اسکور. بیشتر مردم رفت و به فیلم های آخر هفته پس از سپتامبر. 11, 2001.

انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت که نشان دهنده فیلم غرفه داران کاهش یافته است به نظر.

NBCUniversal است شاخص خود را در جریان خدمات لقب طاووس, اما آن را به راه اندازی تا ژوئیه 15. روز یکشنبه والت دیزنی Co. ساخته “یخ زده 2” موجود در آن جریان خدمات دیزنی به علاوه. اما این فیلم تا به حال در حال حاضر به اتمام آن تئاتر اجرا شود.

های دیجیتال خود را انتشار نمی شکستن سنتی 90-روز تئاتر انحصار پنجره.

بحث رسید بلیط برای عناوین از جمله “شکار” و “مرد نامرئی” در روز یکشنبه جهانی توزیع ارشد جیم Orr به نام وضعیت یک زمان منحصر به فرد برای صنعت. “اما ما رسیدن به طرف دیگر از آن دفتر جعبه را به عقب خواهد آمد و بسیار سالم” گفت: آقای Orr. “این فقط یک ماده از زمانی که ممکن است.”

هالیوود به تعویق انداخته است بیشتر از آن در نسخه های آینده. این هفته را قبلا پیش بینی ترین فیلم “یک محل آرام بخش دوم” حذف شده است از این برنامه. دیگر اخبار منتشر شده از جمله دیزنی “مولان” و فیلم جیمز باند “مرگ یک روز دیگر” قرار داده شده است. جهانی زودتر تحت فشار قرار دادند و آخرین آن “سریع و خشمگین” فیلم “F9” از اواخر مارس تا آوریل سال آینده.

توزیع کنندگان دیگر نیز برروی آن بکشید برنامه. بوتیک استودیوی A24 روز دوشنبه گفت که آن را دوباره انتشار تحسین شده “اولین گاو” که باز در محدود انتشار در مارس 6, بعد از این سال پس از اولیه خود کمان شده است خدشه دار تئاتر تعطیل.

ترین سرگرمی های جهان تعطیل کرده است. برادوی تئاتر, موزه ها و پارک درهای خود را بسته اند.

کنسرت شده اند به نام: التون جان آخرین به روز دوشنبه اعلام کرد تاریخ در آمریکای شمالی برای “وداع با جاده آجر زرد” تور از مارس 26 آوریل 2 خواهد بود به تعویق افتاد: بعد از آن تاریخ بدون تغییر باقی می ماند.

جشنواره از جمله جنوب غربی در تگزاس و جشنواره فیلم ترایبکا در نیویورک لغو شده یا به تاخیر افتاد.

بیشتر زندگی می کنند-فیلم اکشن و تلویزیون تولید شده است قرار داده و در وقفه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im