UnitedHealth به سرعت پرداخت به پزشکان و بیمارستان ها در میان همه گیر

بیمه گر UnitedHealthcare را پوشش می دهد حدود 150 میلیارد دلار در سال در هزینه های مراقبت های بهداشتی گفت: جان رکس رئیس امور مالی از پدر و مادر خود UnitedHealth Group.

عکس: لوسی نیکلسون/ایسنا

UnitedHealth Group , Inc. شتاب پرداخت به پزشکان و بیمارستان ها با شروع با حدود 2 میلیارد دلار در طول هفته آینده به سهولت بحران نقدی است که منجر شده برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به کردند کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت توسط بزرگترین شرکت بیمه ایالات متحده به تسریع ادعا پرداخت که در آن گفته خواهد آخرین برای مدت زمان از بحران می تواند اصلاح هفته زمان لازم برای برخی از ارائه دهندگان برای دریافت پرداخت برای خدمات. به طور معمول, قرارداد اجازه می دهد برای پرداخت در عرض 30 روز ،

برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی “تحت مقدار زیادی از استرس های مالی” گفت: جان رکس رئیس امور مالی از UnitedHealth Group, پدر و مادر بیمه گر UnitedHealthcare. “ما می خواهیم این ارائه دهندگان وجود داشته باشد برای مراقبت های لازم است که باید اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که UnitedHealthcare را پوشش می دهد حدود 150 میلیارد دلار در سال در هزینه های مراقبت های بهداشتی. پرداخت شتاب امر به طیف گسترده ای از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان و بیمارستان ها.

این حرکت در می آید و پس از انجمن بیمارستان های آمریکا خواسته شرکت های بیمه در نامه ای هفته گذشته به ارائه کمک های مالی از طریق پیشرفته و یا شتاب پرداخت.

پزشکان و بیمارستان ها تحت فشار مالی به دلیل بسیاری از در حال دیدن یک افت شدید در بازديد منظم اورژانس-اتاق سفر و جراحی ضروری به خط پایین خود را. بیمارستان ها را لغو بسیاری از روش های برای روشن کردن فضا و حفظ کمیاب, دنده محافظ, به عنوان آنها بریس برای هجوم بیماران آلوده به کروناویروس جدید.

مرتبط

 • Coronavirus بحران در پزشکان کلمات خود: ‘سیل از مرگ’
 • ونتیلاتور ساخت رمپ—اما نه به سرعت به اندازه کافی (4 آوریل)
 • چه پرستاران ببینید: برانکس بیمارستان قرقره (1 آوریل)
 • بیمارستان پزشکان احساس فشار مالی (1 آوریل)
 • بیماران و پزشکان مقابله با پزشکی سهمیه بندی (مارس 27)
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

اما در بسیاری از نقاط کشور افزایش هنوز آمار ترک اتاق عمل خالی و کارکنان idled. پزشکان در حال انجام برخی از قرار ملاقات از راه دور از طریق پزشکی از راه دور, اما هنوز هم دیده می شود یک falloff در بازدیدکننده داشته است.

دیگر شرکت های بیمه نیز گفت: آنها را تقویت و پشتیبانی مالی برای بیمارستان ها و پزشکان. Blue Shield of California گفت: این کار به پیشنهاد مالی تضمین پیش پرداخت و بازسازی برخی از قراردادها. Humana , Inc. گفت: این تسریع آن ادعا پردازش در میان سایر مراحل است.

اما در خود نامه ارسالی دوشنبه به قلب امریکا برنامه های بیمه درمانی گروهی به نمایندگی شرکت های بیمه گفت: اعضای آن مشغول به کار بودند به حمایت از بیمارستان ها و مصرف کنندگان اما بطور گسترده امیدوار کننده کمک مالی است. این گروه گفت که بیمه شد و به احتمال زیاد به صورت هزینه های بزرگ به پوشش درمان Covid-19 بیماری به کروناویروس جدید. آنها همچنین ممکن است عضویت کوچک به مردم از دست دادن شغل خود را بر اساس بیمه.

تحلیلگران می گویند شرکت های بیمه باید حداقل در کوتاه مدت ثروت باد آورده از لغو گسترده از جراحی, از آنجایی که آنها نمی خواهد که به پرداخت برای چنین روش است که آنها به طور معمول پوشش.

بیمارستان برای بخش خود هستند به احتمال زیاد برای دیدن قابل توجهی از کمک های اخیر فدرال بسته محرک اقتصادی که شامل 100 میلیارد دلار از صندوق برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

UnitedHealth گفت: همچنین ارائه آنجا که 125 میلیون دلار وام به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در آن صاحب سهام.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: جمعه آن را پرداخت بیمارستان برای درمان بیمه coronavirus بیماران از طریق یک بسته محرک اقتصادی فدرال. کسانی که ارائه دهندگان اجازه داده نخواهد شد به لایحه بیمه و یا موضوع هزینه های غیر منتظره. عکس: مولی رایلی / AP

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به آنا وایلد Mathews در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>