ایران ما ذخیره خواهد شد: رهبری جهانی است که نیاز به فشار داروسازی راه حل ها و توزیع آنها را در قیمت مقرون به صرفه

جهانی بیماری های همه گیر مانند Covid-19 نیاز به یک هماهنگ جهانی پاسخ. و در عین حال آنچه را که جهان شاهد است که کاملا مخالف است. این بیماری همه گیر را فراهم کرده است سوخت جدید به ایالات متحده و چین داد و بیداد, با دو طرف درگیر در بی پایان اتهام متقابل متقابل است. رئیس جمهور Donlad مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تلاش برای تضمین حقوق انحصاری به آلمانی biopharma عمده CureVac این واکسن نشان دهنده ادامه اشتغال ذهنی با خود ” امریکا و اولین رویکرد. چین استبدادی و عدم شفافیت در رسیدگی به بحران منجر به آن رهبری جهانی اعتبار.

G7 نشست ماه گذشته موفق به توافق در بیانیه ای در گیر برجسته این گروه را در ادامه اسلاید ربطی به. این رهبران G20 اجلاس در 26 مارس به نام “شفاف, تنومند, هماهنگ در مقیاس بزرگ و علم جهانی بر اساس پاسخ در روح همبستگی”. اما زمین واقعیت این است که بیش از 75 کشور را به اعمال محدودیت های تجاری در Covid-19 لوازم مربوط به پس از آغاز سال است.

فقدان جهانی هماهنگی است که به وضوح hobbling جهان در پاسخ به بحران است. در جهان به هم پیوسته که در آن بیماری های همه گیر می دانم که هیچ مرز می تواند جهان را واقعا در برخورد با این بحران تنها از طریق تکه تکه ملی پاسخ?

این مهم است که برای جلوگیری از فایل های باینری در پاسخ به این سوال. طبیعی است حتی لازم است برای دولت به تمرکز بر افزایش ظرفیت های ملی و تشویق تولید محلی است. در هند, بحران در معرض آسیب پذیری در زمینه های کلیدی مانند تجهیزات حفاظتی تشخیص و حیاتی داروسازی ورودی. وابستگی هند سازندگان دارو چینی رابط های برنامه کاربردی را مطرح کرده است نگرانی در مورد اختلال در عرضه داروهای ضروری. این آسیب پذیری را باید به طریق مناسب سیاست صنعتی ابزار. در همان زمان اهمیت جهانی زنجیره تامین در تولید و توزیع این محصولات در سراسر جهان نباید تضعیف شود.

وجود دارد سه بعد از هماهنگ جهانی اقدام مورد نیاز: حرکت آزاد پزشکی تجهیزات و خدمات در سراسر جهان; توسعه لازم پزشکی در مداخلات مربوط به تشخیص داروها و واکسن و خود را به تولید انبوه و توزیع در سراسر جهان در قیمت مقرون به صرفه.

مشکلات مربوط به بعد اول به خوبی شناخته شده است. در آوریل 3, وال استریت ژورنال به نقل از مقامات آلمانی گزارش داد که حمل و نقل از ماسک صورت به مقصد آلمان کشف و ضبط شد در فرودگاه بانکوک و منحرف به ما در یک عمل “مدرن دزدی”. شبیه تشنج و انحراف گزارش شده در کشورهای دیگر است.

کار در بعد دوم به سرعت پس از دانشمندان چینی ارائه شده دنباله ای از Covid-19 ژنوم. بیش از 100 درمانهای دارویی و واکسن در حال توسعه در سراسر جهان از جمله حداقل 70 کاندیدای واکسن سه که تحت بالینی ارزیابی است. بیش از 250 بالینی از جمله این که رهبری همبستگی محاکمه در حال انجام است.

هنگامی که درمان های پزشکی توسعه یافته و تایید این موضوع از خود تولید انبوه و توزیع نیاز به خطاب. این کار نیاز به عمل در دو جبهه که هر دو نیاز به ترتیبات مشارکتی بین دولت ها سازمان های بین المللی و شرکت های خصوصی. اولین نگرانی های تکنولوژی و منابع مورد نیاز برای پوسته پوسته شدن تولید که برای سازمان مانند گاوی CEPI و بنیاد گیتس نیاز به کار با چه کسانی و دولت است. دوم نگرانی های حقوق مالکیت معنوی است که می تواند شامل روش های مختلف: صدور اجباری گواهینامه های دولت است; چشم پوشی داوطلبانه از حقوق انحصاری یا به صورت جداگانه و یا با پیوستن به یک استخر از حقوق و ترتیبات بین المللی برای خرید از تولید کنندگان برای توزیع و عرضه در سراسر جهان در قیمت مقرون به صرفه.

ما در حال حاضر شاهد برخی از عمل در حقوق مالکیت معنوی ، تعدادی از کشورها مانند اسرائیل و آلمان و کانادا و استرالیا و شیلی و اکوادور یا صادر اجباری گواهینامه و یا ساخته شده اند و تغییرات قانونی به منظور تسهیل در صدور خود را. کاستاریکا پیشنهاد ایجاد یک استخر از حقوق که برای فن آوری و اطلاعات لازم برای مبارزه با این بیماری همه گیر. ورودی برای یک استخر می تواند از دولت, موسسات تحقیقاتی شرکت های خصوصی و افراد است. استخر می تواند فعال کردن سریع گسترش تولید از درمان های پزشکی در حالی که اطمینان خود را استطاعت. اتحادیه اروپا نیز یک پیشنهاد مشابه.

جهان در حال حاضر نیاز به تعیین رهبری سیاسی به کنار تمام این رشته ها را با هم به یک جامع جهانی برنامه عمل ، که تحت انتقادات زیادی را برای دست زدن به بحران است. اما به رسمیت شناختن محدودیت ها باید کور نیست ما به اوج خود نقش رهبری جهانی پاسخ. رئیس جمهور تهمت تصمیم به خودداری از کمک مالی است که باعث می شود وظیفه رهبری جهانی و حتی بیشتر دلهره آور است. اما این چالش باید رعایت شود. 73 مجمع بهداشت جهانی, برنامه ریزی برای ماه آینده فراهم می کند فرصت برای تهیه یک برنامه جامع. اما تهدید وجودی این بیماری همه گیر به شمار است بیش از حد جدی به سمت چپ به تنهایی. کل سازمان ملل و دیگر نهادهای بین المللی مانند سازمان تجارت جهانی و WIPO باید بسیج به عمل در کنسرت. G20 نیاز به نشان می دهد که آن را بیش از صحبت فروشگاه نیت نجیب.

همه گیر نشان داده است که حتی ثروتمندترین کشورهای پیشرفته سلامت سیستم ایمنی نیست به آن غارتگری. به عنوان عفونت نرخ قله در غرب در هفته های آینده تمرکز خواهد شیفت به بسیار بزرگتر چالش های کشورهای فقیر. این ویروس را نمی توان شکست داد مگر اینکه از آن است که شکست در همه کشورها است.

با توجه به معنای آسیب پذیر جمعیت هند یک سهام در یک واحد واکنش جهانی به بحران است. آن هم در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به چنین ابتکار عمل. آن توجهی R&D قابلیت های زیادی از ماهر سلامت کارگران و ایجاد نقش به عنوان “داروسازی جهان” شناخته شده در سراسر جهان است. هندی رهبری در این برهه حساس خواهد شد نه تنها کمک به در پرداختن به نیازهای جمعیت خود را, اما همچنین ارائه یاری برای فقرا در سراسر جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im