ایران ما می توانیم شکست Covid 19

از زمانی که من در حال رشد بود تا به عنوان یک بچه بداخلاق و لوس ارتش وجود دارد و افسران به من نگاه کرد اما من نمی دانم که دین خود را به آن را ندارد. آنها خدمت کرده است و جان به سرخپوستان و خون خود و فداکاری خود را به یاد دارد تا امروز. آنها از هر مذهب هندوها سیک ها و مسیحیان و مسلمانان و یهودیان. اما تا آنجا که من نگران آنها بودند ،

زمانی که من دیدن Tablighi Jamaat در روز از یک بیماری همه گیر و تهدید خود را به ما پلیس و مراقبت های بهداشتی ما, کارکنان, من نمی توانم درک طرز فکر خود و نه می توانم درک طرز فکر کسانی که پناهگاه آنها را از نظر پزشکی بررسی می شود و قرنطینه. بله من متوجه آنها برادران مسلمان اما آیا این به این معنی است که آنها نه در پنهان کردن آنها را از رسیدن آنها درمان می شود ؟

چرا ؟ آنها در حال بازی توسط خود آخوندها که آموزش آنها است که آنها را جدا از بقیه Bharati جمعیت زندگی با یک فرهنگ و زبان است که وجود دارد برای نسل? ما به این باور است که درست مانند پاکستان با تغییر یک Wahabhi دکترین ما مسلمانان انجام داده است ؟ من حاضر به این باور است. من می بینم بسیاری از افراد جوان از جمعیت مسلمانان در هند است که به عنوان سکولار به من و بسیار بخشی از این پارچه از هند است. آنها در هر قدم از زندگی از نیروهای امنیتی به دیپلماتیک به قضات و پزشکان و دانشمندان و رئیس جمهور کشور بزرگ ما.

من می توانید شرط می بندم که هر هند وقتی پرسید که رئیس جمهور در هند, آنها تحسین و احترام است و در نقش یک مدل برای آنها می گویند Abdul Kalam. من تو را دیدم ماموریت منگل فیلم و حتی اگر او هیچ بیشتر روح خود را به او الهام شد وجود دارد. پس از آن الهام بخش است.

همه من می تواند بگوید من مسلمان برادران و خواهران در هند است به خواندن قرآن را برای خود و گوش دادن به محلی آخوندها و تفاسیر خود را به عنوان کل جهان بینی است که به بازی ما تفاوت های مذهبی در نظر و نه انسانیت ما به عنوان افرادی که متولد همان.

برای زمانی که ما در نگاه مردم در این تمدن بزرگ و فرهنگ ما واقعا هستند. ما ممکن است متعلق به کشورهای مختلف و به زبان های مختلف اما ما می خوریم به طور یکسان و فکر می کنم به طور یکسان. دین نباید و نمی تواند ما را از هم جدا. نه در قرن 21 است. ما در جنگ و نه در برابر یک جامعه اما در برابر همه گیر مرگبار بنابراین نباید هر هندی بازی در شکست دادن این ؟

سوال من این از همه در هند از جمله مسلمانان که pelt سنگ پزشکان و پلیس فقط برای رفتن به یک محل که در آن آنها در حال پنهان کردن یک بیمار coronavirus بیمار را آلوده همه توجه به او.

آنچه در آن است که مانع از چنین افراد و یا خانواده از گفتن آشکارا ما یک فرد بیمار می تواند به شما کمک کند ؟ این اتفاق می افتد به طور معمول در هند هر روز به چرا که ما باید جدی و همه گیر است که آن را خیلی متفاوت است ؟

من نمی توانند درک کنند که چرا Tablighi Jamaat اعضای رفت و به بسیاری از کشورهای مختلف از هند است. کردم خیلی کمک از مسلمان مساجد و آخوندها که در صورت نبود اعضای خود را. ما به این باور است که اکثر مسلمان موسسات در هند احساس تعلق و یا حتی احساس برادری برای این واعظان که می خواهید به بازگشت به 7 قرن?

این به سادگی نمی تواند اکثریت تفکر در میان مسلمانان در هند است. وجود دارد بسیاری از جوانان مسلمان که عاشق این سرزمین و می خواهید برای شکستن قید واعظان و سیاستمداران تندرو و برای خود فکر می کنم.

آموزش و پرورش و قادر به برای خود فکر می کنم آنها را آزاد. همه ما یک وظیفه برای آموزش یک کودک مسلمان به دور از مدرسه و اجازه دهید ذهن خود توسعه به حد کامل خود را پس از آنها می توانید انتخاب کنید حرفه خود. من امیدوارم که برای دیدن بسیاری از عبدل کلام و عارف محمد خان آمده است.

ما باید آن وظیفه مقدس به عنوان سرخپوستان مهم نیست که ایمان ما متعلق به ایستاده با نیروهای امنیتی ما و بهداشت کارگران و کمک به آنها را شناسایی و درمان هر بیمار مبتلا به ویروس است. آن خدمتى به آنها کمک کند و نه پنهان کردن بیمار و ترساندن مقامات توسط نیروی بی رحم. ما در جنگ با یک ویروس خطرناک و هر یک از به انجام بخشی از ما با مسئولیت و تعهد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>