ایران هشدار, آن ممکن است کاهش تقریبا نیمی از آن ایالات متحده نیروی کار

هواپیمایی متحده دارایی گفت: از آن می تواند مجبور به ریختن تقریبا نیمی از نیروی کار ایالات متحده خود را.

عکس: دیوید Zalubowski/آسوشیتد پرس

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL -3.17% گفت: از آن می تواند مجبور به ریختن تقریبا نیمی از آن ایالات متحده نیروی کار گفتن 36,000 کارکنان در روز چهارشنبه که آنها می تواند furloughed از اکتبر. 1 به دلیل همه گیر رانده رکود در تقاضای مسافر.

شیکاگو ایالات اولین بار است که عمده ایالات متحده حامل به جزئیات ممکن است توده furloughs با وجود میلیاردها دلار در فدرال کمک های ارائه شده به شرکت های هواپیمایی که تحت پوشش اشتغال از طریق سپتامبر.

یک مقام ارشد اجرایی به نام حرکت “آخرین چاره” و زیر اخیر سقوط شکننده بهبود در تقاضا از مارس را پایین زیر یک وانت در Covid-19 موارد در برخی از ایالت ها به عنوان به خوبی به عنوان جدید قرنطینه اقدامات در منطقه شهر نیویورک و شیکاگو که باید نگه داشته شود آگهی از سرگیری سفر.

این شرکت هواپیمایی که هنوز هم از طریق سوزاندن 40 میلیون دلار در روز اجرایی به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه و اضافه کرد که آن را دیگر نمی تواند بر روی تعداد دور دیگری از حمایت دولت برای پوشش هزینه های کارکنان فراتر از اکتبر. 1.

بیشتر در شرکت های هواپیمایی

  • به عنوان بزرگ حامل Retrench, برخی از تشخیص باز (ژوئیه 8)
  • یک راهنمای جدید برای سفر هوایی در طول Coronavirus (18 ژوئن)
  • ایران به قرار دادن مکرر در حال پرواز برنامه برای $5 میلیارد دلار وام (15 ژوئن)

در خارج از کشور حامل از جمله ایران را شریک اتحاد دویچه لوفت هانزا AG و بریتیش ایرویز اعلام کرد در حال حاضر برنامه ای برای ریختن بخش های بزرگی از نیروی کار خود را با شرکت هواپیمایی و مدیران مالی انتظار تقاضای جهانی برای بازیابی 2019 سطح بین سه تا پنج سال است.

American Airlines Group , Inc. هشدار داده است ممکن است به عنوان بسیاری از 20,000 کارکنان بیشتر از آن نیاز به رسیدگی به تقاضا کاهش می یابد و همچنین ممکن است به موضوع کردند استفاده نمي نماييد.

ایران استخدام 95,000 کارکنان در سراسر جهان و پتانسیل کردند اعلامیه پوشش 45 درصد آن داخلی کارکنان هر چند هزار نفر در حال حاضر گرفته شده buyouts در یک برنامه باز کردن از طریق ژوئیه 15. مرخصی بدون حقوق و دیگر ارائه می دهد و همچنین می تواند در نهایت کاهش تعداد غیر ارادی کاهش است. یکی دیگر از ایالات اجرایی گفت: تعداد غیر ارادی کاهش مورد نیاز باید واضح تر تا اواسط ماه اوت است.

“قطعا وجود دارد اشتها با ما کارمند پایه برای شرکت داوطلبانه در این برنامه گفت:” اجرایی اضافه کرد که 26,000 گرفته بود در یکی یا بیشتر از آنها در این سال است.

شرکت هواپیمایی گفت: کسانی که از دریافت اجباری هشدار اعلامیه های بالقوه furloughs شامل 15,000 مسئولین پرواز 2,250 خلبانان و 11,000 کارکنان خدمات مشتری. کارکنان خواهد بود rehired زمانی که تقاضا بهبود.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سنگ صنعت حمل و نقل هوایی دو غول صنعت در حال مبارزه برای حفاظت از میراث است. وال استریت ژورنال را Jaden Urbi توضیح می دهد که چه بوئینگ و ایرباس انجام می دهند برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای—و چگونه آن را می تواند تغییر شکل آینده حمل و نقل هوایی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

“ایالات هواپیمایی بینی کردند اعداد یک فروشي, اما آنها همچنین ارزیابی صادقانه ما دیده ایم در دولت از این صنعت گفت:” انجمن از خدمه پرواز-CWA جمهور سارا نلسون, در بیانیه ای.

مدیران شرکت هواپیمایی گفت: امیدوار-برای بهبود در اوقات فراغت سفر آغاز شده بود به شکست به عنوان Covid-19 موارد به شدت افزایش یافت در حالی که کسب و کار پرواز باقی مانده اندک است.

این افت شده است اکثر حاد در ایران را نیوآرک, N. J., توپی که در کوتاه مدت net رزرو شد حدود 16 درصد از سال قبل سطح به عنوان از 1 ژوئیه با توجه به ارائه به کارکنان شرکت هواپیمایی. فقط هفته قبل از آن خالص رزرو وجود دارد صعود به حال به حدود یک سوم از سطح سال گذشته. رزرو متریک است که تفاوت بين جدید رزرو و لغو نیز آغاز شده به سقوط در دیگر مراکز.

“وجود دارد یک گام به عقب در تقاضا و حتی بیشتر از آن ما هستند” گفت: ایالات اجرایی است.

در بهترین حالت ایران انتظار دارد به کار 40 درصد از آن قبل از همه گیر برنامه تا پایان سال هر چند می تواند انعطاف پذیری است که از بالا یا پایین گفت: اجرایی. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر انتظار دارد به کار حدود 35 درصد از آن در سال پیش برنامه در ماه اوت افزایش از ماه جولای اما افت ارزش کمی به عقب از برنامه های آن در هفته گذشته اعلام کرد.

حامل های دیگر از جمله خطوط هوایی آمریکا و Delta Air Lines , Inc. باید خود را قطع اوت پرواز قصد دارد طی هفته گذشته.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de