Tanvi مادانمدیر هند پروژه در موسسه بروکینگز آمریکا که کتاب “سرنوشت ساز مثلث: چگونه چین شکل ما-هند روابط در دوران جنگ سرد’ منتشر شد به تازگی توضیح می دهد که روابط بین چین و ایالات متحده به خوابیدن Ghosh:

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به تازگی گفت: “چینی ها در زمان فوق العاده تهاجمی عمل است. سرخپوستان باید انجام بهترین خود را برای پاسخ به آن است.” چه این بیانیه معنی در متن بزرگتر از ما-هند-چین ارتباط است ؟

وجود دارد یک ادراک در دولت و در میان تعدادی از اعضای کنگره آمریکا از هر دو طرف از یک الگوی چینی ابراز وجود به تازگی نه تنها در برابر هند بلکه در هنگ کنگ در برابر استرالیا و کانادا و ژاپن و تایوان و در دریای چین جنوبی است. این است که اضافه کردن به رقابتی تر نظر از چین که در حال حاضر غالب در واشنگتن است. سابق وزیر دفاع Michele Flournoy به تازگی نوشت که چین اقدامات علیه هند باید به عنوان یک “بیدارباش” و تحریک عمیق تر به همکاری های “همفکر متحده” برای حفظ قوانین مبتنی بر نظم و جلوگیری از پکن از رفتار بد.

مشترک آمریکا و نگرانی ها در مورد افزایش چین رفتار شده است یک راننده قابل توجهی از ما-هند مشارکت بیش از دو دهه گذشته است. ما دولت را دیده اند هند به عنوان یک جغرافیای سیاسی متعادل و یا دموکراتیک در مقایسه با چین است. بنابراین ما در حال تماشای هند پاسخ از نزدیک—آن کمک خواهد کرد به درک هند تمایل و توانایی برای مقابله با چین به چالش بکشد. واشنگتن به دنبال تواند مفید باشد که در آن ممکن است در حالی که اجازه دادن به دهلی نو را با سرب در درخواست پشتیبانی.

ماه گذشته Pompeo گفته بود چین “تهدید به هند” و در جنوب شرق آسیا از جمله دلایل ما حرکت برای کاهش نیروهای خود در اروپا است. آیا شما فکر می کنم این حرکت همچنین هر نوع نقش در جریان متارکه روند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کاهش نیروی در آلمان است که با توجه به دلایل خاص به این رابطه و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تردید و معاملاتي مشاهده از اتحاد است. در متارکه روند بیایید ببینید که چگونه درآمد حاصل از آن را. آن را دشوار است به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری قطعی در مورد اینکه چرا پکن ممکن است آمده اند به میز مذاکره است. برخی ممکن است انگیزه: چین معتقد است که آن را هنوز هم می تواند نگه داشتن برخی از دستاوردهای; در حال حاضر که آن را از دست داده است مزیت اول تکان دهنده و هند است و مقاوم در برابر بیشتر سود بعید است که بدون عمده تشدید; ژوئن 15 clash نشان داده است که این وضعیت می تواند تکامل پیدا کند در غیر قابل پیش بینی و یا ناخواسته راه; پکن متوجه می شود که مرز بحران می تواند آسیب گسترده تر چین و هند ارتباط; و یا پس از باز کردن یک شماره از جبهه پکن می خواهد برای استخراج خود را از برخی بیشتر و جلوگیری از ایجاد توازن در برابر آن.

گفت: شما در بحث مدتی بازگشت “بدون درک نقش چین, شما می توانید یک درک جامع از هند و آمریکا در ارتباط است.” لطفا توضیح دهید.

اگر شما نگاهی به تاریخ هند-روابط آمریکا و بسیاری از تحلیلگران با اشاره به تاثیر از پاکستان و یا اتحاد جماهیر شوروی/روسیه و یا شخصیت. من کتاب استدلال می کند که چین هم نقش مهمی در شکل دادن به هند-روابط ایالات متحده در گذشته—و این تاثیر نه های اخیر و نه اپیزودیک. از اواخر 1940s واشنگتن سیاست چین تحت تاثیر آن هند سیاست و دهلی ادراک از چین را تحت تاثیر قرار است چگونه این برخورد با ما. هنگامی که وجود واگرایی در چین آن را یک منبع تنش در ارتباط است. هنگامی که وجود دارد این است که همگرایی در چین آن را توضیح می دهد که در بخش های بزرگ به همین دلیل دو کشور باید درگیر با یکدیگر مقایسه با سایر مواد محرک در ارتباط است.

با اشاره به کتاب خود را سرنوشت ساز مثلث, شما همچنین گفت: “ایالات متحده-هند مشارکت در مقابل چین است و نه اجتناب ناپذیر و نه غیر ممکن. لطفا استادانه درست شده.

من کتاب استدلال می کند که آمریکا و هند همکاری برای مقابله با چین چالش است و نه اجتناب ناپذیر و نه غیر ممکن. هند همکاری میکند و حتی هم تراز با کشورهای مقابل چین—برای مثال ، ما را از 1962-63 و اتحاد جماهیر شوروی از سال 1971. از سوی دیگر در زمان های دیگر حتی زمانی که آمریکا و سیاستگذاران بر این باور اند چین به عنوان یک تهدید عمده به کشورهای تراز بود و نه پایدار. آمریکا و هند باید—و می—بیا با هم برابر چین, اما تنها زمانی که شرایط خاصی در محل هستند یعنی زمانی که آنها توافق کرده اند که نه فقط در طبیعت و فوریت تهدید بلکه در رویکرد به (چگونه به مقابله با آن).

در حالی که انجام تحقیقات خود را برای کتاب شما آمد در سراسر این واقعیت است که لیندون جانسون دولت به دنبال بارش ارقام در هند. شما می توانید در این گسترش نکته جالب?

وجود دارد دو مجموعه از اسناد و مدارک که من پیدا کردم به خصوص جذاب در Lyndon B. Johnson مقالات—آمریکا نظامی احتمالی برنامه در مورد چین دخالت در سال 1965 هند و پاکستان جنگ و دقیق بارندگی آمار و ارقام. مقامات کاخ سفید و حتی رئیس جمهور شد از نزدیک پیگیری تاثیر دومی در کشاورزی و اقتصاد است. چرا ؟ زیرا آنها معتقد بودند که اگر دموکراتیک هند شکست خورد در حالی که کمونیست چین موفق شد این امر تاثیر منفی نه تنها منافع آمریکا بلکه رئیس جمهور جانسون سیاسی ایستاده است.

1971 جنگ را ترک کرده است پایدار تصور ما در هند که منجر به فراموشی این سابقه قبلی از منافع آمریکا در کمک به هند برنده “مسابقه” با چین در اواسط تا اواخر 1950s و 1960s.

اخیر ویزای H-1B محدودیت لطمه می زند, هندی, دانش آموزان و حرفه ای در ایالات متحده آمریکا است. آیا شما فکر می کنم آن است که فقط در یک انتخابات مسئله یا چیزی است که وجود دارد بیشتر به آن ؟

تصمیم گیری های اخیر که بر دانش آموزان هندی و حرفه ای نیست چرا که هند در هر سه اما یک نتیجه از سیاست داخلی و مطالبات خاص حوزه است که حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در حال حاضر در حال بحث; نتیجه خواهد بود به شکل انتخابات و همچنین Covid-19 وضعیت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو