هواپیمایی متحده هشدار $2.1 میلیارد Coronavirus مربوط به از دست دادن

تنها عامل فروش بلیط در خطوط هوایی یونایتد شمارنده در کلرادو اسپرینگز فرودگاه در روز شنبه. Coronavirus همه گیر است نابود تقاضای سفر.

عکس: دیوید Zalubowski/آسوشیتد پرس

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. انتظار دارد به گزارش $2.1 میلیارد pretax ضرر در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابود تقاضا است.

نتایج اولین نشانه از شدت تاثیر آن سفر محدودیت اقامت در خانه سفارشات و اروپا سفر کرده بود در خطوط هوایی آنها به عنوان شتاب در آخرین هفته از سه ماهه. ایالات گفت: آن را از دست داده و حدود 100 میلیون دلار درآمد در یک روز در دو هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با سال گذشته و برنامه ای برای لغو همه اما 10 درصد از پرواز در ماه مه به مسابقه به شدت کاهش تقاضا که آن را می گوید می تواند معطل ماه.

این $2.1 میلیارد pretax ضرر ایالات بزرگترین از سال 2008 که شرکت های هواپیمایی زده شد بحران مالی است. به استثنای ارزش یک بار اقلام ایالات گفت: آن تنظیم pretax دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار. شرکت هواپیمایی گزارش درآمد حاصل از 8 میلیارد دلار در طول سه ماهه کاهش 17 ٪ از یک سال پیش.

همه گیر وارد به هواپیمایی در میان یک decadelong کشش از سودآوری است. در حال حاضر خود را در آینده نامشخص است با برخی از تحلیلگران و مدیران پیش بینی آن را می توان سال قبل از تقاضای سفر بازگشت به همان سطح قبل از ویروس رسید. ایران گفته است که انتظار دارد تقاضا برای افسرده باقی می ماند تا سال آینده.

ایالات سهام کاهش یافت و نزدیک به 5% در premarket تجارت.

شرکت هواپیمایی گفت: در یک پرونده که این اعمال به وزارت خزانه داری ایالات متحده به قرض گرفتن تا آنجا که 4.5 میلیارد دلار تحت یک محرک اقتصادی دولت برنامه. هنگامی که شرایط نهایی شرکت هواپیمایی خواهد شد که تا پایان ماه سپتامبر به تصمیم می گیرید که آیا به منظور جلب پول است.

اگر ایالات قرض مبلغ کامل آن را موضوع حکم خزانه به فروش 14.2 میلیون سهام در $31.50 هر سهم ایالات قیمت بسته شدن در 9 آوریل حدود 5.7 درصد از سهام.

هواپیمایی بود تا روز جمعه به درخواست برای وام های آن توسط اولیه مهلت. American Airlines Group , Inc. نیز گفت: این امر به دنبال وام دولت تحت این برنامه است.

وام خواهد بود علاوه بر این به حدود 5 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های که ایالات متحده انتظار دارد که برای دریافت تحت خزانه داری حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه به پرداخت حقوق و مزایای این تابستان. در زیر است که برنامه ایران را موضوع حکم خزانه برای خرید تا 4.6 میلیون ایالات سهام.

ایران نیز مطرح شده برخی $2.75 میلیارد بدهی از بانک زده و یک معامله جمعه با چینی متعلق به هواپیما-شرکت لیزینگ برای جمع آوری پول با فروش 22 فروند هواپیما و اجاره آنها را به عقب.

شرکت هواپیمایی متعهد شده است که بسیاری از آن در دسترس هواپیما را به عنوان وثیقه برای وام دهندگان. در حالی که جت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تضمین بیشتر وام های فدرال دارایی های دیگر مانند قطعات یدکی فرودگاه شکافها و مکرر در حال پرواز برنامه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد. هواپیمایی در گفت و گو با 6.3 میلیارد دلار پول نقد و نقدینگی کوتاه مدت در دسترس است.

مربوط تصویری

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>