هواپیمایی متحده کاهش متحده پروازهای بین المللی در پاسخ به کروناویروس

ایالات گفت: برخی از پارک وسیعی از بدن جت و ارائه کارکنان بدون مزد برگ نبود.

عکس: کمیل krzaczynski/ایسنا

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گفت: آن را قطع پروازهای داخلی به عنوان گسترش coronavirus depresses رزرو.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را پارک بیش از 1000 هواپیما به رزرو باید fizzled و نگرانی افزایش یافته است که افسرده تقاضا می تواند گسترش به شلوغ اوج فصل تابستان است.

حامل این باره گفت: “این برنامه برای ذخیره برخی از گسترده بدن جت و ارائه شده است کارکنان بدون مزد برگ غیبت در ماه آوریل این تلاش ها توسط شرکت های هواپیمایی برای کاهش شوک به صنعت ناشی از آبشاری محدودیت های مسافرتی و مسافر نگرانی بیش از پرواز.

ایالات متحده دیگر حامل به دنبال تحریک تقاضا با ارائه مسافران گزینه ای برای تغییر پرواز بدون جریمه.

ایالات قطع خواهد شد داخلی ظرفیت 10 ٪ در ماه آوریل از آن قبلی برنامه ریزی و بین المللی پرواز 20 درصد اجرایی اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی گفت: در یک پیام به کارکنان. این کاهش می تواند به گسترش است.

شیکاگو مبتنی بر حامل بزرگترین قرار گرفتن در معرض به بازارهای بین المللی میان ایالات متحده حامل. نیمی از این کاهش خواهد بود در اقیانوس آرام خدمات و 10 درصد در دو سوی اقیانوس اطلس پرواز. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به حالت تعلیق در بسیاری از پروازها به مقصد چین, کره جنوبی و ایتالیا به عنوان بسیاری از آن ایالات متحده همسالان.

مربوط تصویری

موجی از اختلالات به مسافرت هوایی پس از coronavirus بیماری منجر به 80% کاهش ترافیک در چین شلوغ ترین فرودگاه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا برخی از تحلیلگران انتظار دارند که تاثیر جهانی صنعت حمل و نقل هوایی می تواند بیشتر از سارس یا 9/11. عکس: Alex Plavevski/شاتر

داخلی کاهش خواهد شامل 10 شهرستانها که هنوز هم خدمات از دیگر ایالات هاب و همچنین به عنوان یک ترکیب از برنامه کاهش و با استفاده از هواپیماهای کوچکتر.

“ما در حال کاهش تعداد فرکانس های هر هفته, پیدا کردن مسیرهای با جایگزین گزینه های سفر از طریق دیگر ایالات هاب و به تأخیر انداختن زمان شروع فصلی سفر به برخی از مقصد—بدون بسته شدن هر داخلی ایستگاه” ایالات مدیران گفت: در توجه داشته باشید.

ایالات مانند بقیه صنایع است که با احتیاط از ساخت بریدگی عمیق به اندازه کافی به ماشه furloughs و اتحادیه های کارگری به طور گسترده استقبال آن پاسخ.

این حرکت کمک ایالات سهام مرحله اواخر تجمع به پایان رسید تا 2% با گسترده تر بخش های کوهنوردی 3 درصد به عنوان سرمایه گذاران در تابستان رزرو اعداد و واکنش سریع در تقاضا.

ایران می پیوندد داد شرکای دویچه لوفت هانزا SA و همه نیپون ایرویز Ltd. در برش داخلی پرواز در بالا از کاهش پروازهای بین المللی, با همکار عضو اتحاد ستاره خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود همچنین پیوستن به گسترده تر در هزینه-برش طرح های.

اعضای اتحاد باید ضد تراست ایمنی از رگولاتور به مختصات پرواز و قیمت گذاری در انتخاب بازار. از جمله چند شرکت هواپیمایی معاملات تبدیل شده اند کمتر مفید در سال های اخیر به عنوان حامل متمرکز در موافقت نامه های دو جانبه اما با ارزش خود را به طور غیر منتظره افزایش یافته است در نور از coronavirus تاثیر در سفر.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im