متحد و ذخیره: سرخپوستان نیاز به صفوف مبارزه با تاج جنگ

با تنها 10 روز باقی مانده برای مستند بلند (انشاالله!), بیایید امیدوار باشیم و دعا نمی توان آن را مورد ‘روز’, زنگ سلامت اورژانس در سراسر بیشتر تحت تاثیر متحده در هند (ماهاراشترا بودن در سه عنوان در حال حاضر). این بوده است که تنها ترین disorienting تجربه برای جهان بدتر از هر جنگ است. هر چند به عنوان ارزش روشنفکران عجله اشاره به Covid-19 همه گیر نباید تعریف شده به عنوان ‘جنگ’ از ویروس کشنده است و هیچ ‘احساسات’ هیچ ‘malafide نیت’ و نه ‘احساسات’.

که مفهوم آن این است که ” معصوم از هر گونه خطا و احمقانه است از ما به سرمایه گذاری آن را با صفات انسانی — یک میکروب به دنبال ‘انتقام’ آن صرفا گسترش و ندانسته ویران همه در راه خود را. که چه میکروب انجام دهید! باید همیشه انجام می شود از طریق تاریخ ثبت شده و ادامه خواهد داد به انجام این کار در آینده بسیار پس از ما در برخورد با رمان Covid-19 ویروس. مقابله با آن, انسان! از آنجا که بسیاری از ما در واقع خیلی احمق ما نیاز به قرار دادن یک چهره در طاعون. این خوب است! ما نمی توانیم فکر می کنم مثل دانشمندان و محققان و هنگامی که ما با قرار دادن یک چهره در ‘دشمن’ آن کمک می کند تا ما را به مبارزه … مبارزه خود ما ترس به خصوص پس در این نقطه وجود دارد صفر سلاح های در دسترس برای مقابله با ویروس است.

در چنین فراواقعی سناریو مهم است که به نگه داشتن روحیه جمعی و بازوی خودمان را به دندان برای رفتن به نبرد حالت مناسب چادری در مبارزه با دنده را در تقریبا غیر قابل عبور مصیبت تا کنون مواجه شده است. چه ما احمق مردمی که در زرادخانه ما — ام, بیایید ببینید… ما باید ماسک که ممکن است یا ممکن است نه محافظت از ما و از کیفیت مشکوک. که در آن است! این ویروس کشنده به نظر می رسد outsmarting ما باهوش ترین بودن صد گام جلوتر در شرایط جنگ-اتاق استراتژی و حالت حمله. آیا ما باید قدرت ماندن برای دفاع از خودمان بیش از دو بعدی شاید حتی پنج سال ؟

این پرسش ساده و بسیار مضطرب مردم در حال پرسیدن. هیچ پاسخ وجود دارد در حال حاضر, اما هر روز به ارمغان می آورد یک مثبت قطعه با آن که ما با شتاب سپاسگزاری با هر دو دست. مبارزه با یک نبرد شدید باعث می شود ما احساس قهرمانانه. ما خودمان را به عنوان سربازان شجاع رفتن به یک جنگ منطقه دانستن به طور کامل خوب چه خطرات هستند. اگر ما آمار ما تبدیل به یک شبه شهدا. و شهادت تسلی بقیه — کسانی که خود را به عنوان پشتیبان گیری و یا رزرو سربازان. هنگامی که ما خیره glumly در خیابان خلوت و توقیف فروشگاه هنگامی که ما بحث وسواس در مورد جیره های در حال اجرا در نزدیکترین kirana فروشگاه, زمانی که ما می شنویم در مورد امکان تمدید حکومت و بیشتر محدودیت — بله, ما در حال صحبت کردن در ‘yuddh’. ما نمی توانیم اجازه دفاع ما پایین به خصوص در طول یک آتش بس که “دشمن” شناخته شده است را نقض کند.

جنگ خواسته قربانی. که داده. شهروندان در حال ساخت نوع فداکاری آنها تا به حال هرگز پیش بینی شده در طول عمر خود. در حال حاضر وجود دارد صحبت از مواد غذایی اضطراری — گرسنگی همه گیر — بالا آمدن است. اجتناب ناپذیر و غم انگیز خرید اینترنتی از یک جنگ است. خوشبختانه برداشت محصول در هند شده است فراوان در این سال و جرنرس کامل هستند با توجه به منابع دولت. که خبر خوب — در حال حاضر است. اگر دشمن تصمیم به دروغ پایین در حالی که برای دریافت بیشتر تقویت و اعتصاب سخت تر از همیشه بود و آن را در کشورهای دیگر پس از آن چه ؟ تا کنون دولت هند مواجه با بحران سر و به طور موثر. فراموش نکنید که در مورد هند که نمی کرالا و تمام کسانی که romanticised روایت است که واقعا کمک به هر کسی اجازه دهید صادقانه کرالا مدل در کرالا است.

بیایید یاد بگیرند که از آمریکا به یاد ماندنی اشتباهات (که به احتمال قوی مقرون به رئیس جمهور تهمت و انتخاب مجدد او) و جلوگیری از اشتباهات است که ادعا کرده اند بیش از 50000 آمریکا زندگی می کند تا کنون. مغلوب ساختن پیشی جستن خودخوانده کلی در این جنگ در برابر میکروب است در معرض خود را برای اینکه به یاد ماندنی egotist و شخص کاملا بی سواد او است (“ما مورد حمله قرار گرفتند” او فریاد زد!). اما شکست خود را می کند یک چیز را تغییر دهید — ما در هند با ما اعداد متناوب و تعدد مشکلات همراه نیاز به کشف کردن خود ما و طرز عمل. شهروندان ما را در درک ذهنیت گله نه گله ایمنی. اگر ما به مقابله با این ویروس با استفاده از باور خود ما سیستم (باستان و معاصر) و دشت عقل سلیم ما را به انجام یک کار بهتر از برخی از کشورهای دیگر هنوز در تلاش برای مقابله با شدت حمله خود به مردم ،

مرگبار Covid-19 دشمن قطعات یدکی ، همه ترکیب پول و قدرت نظامی آمریکا موفق شده است در cowing کردن این رقیب خود به برتری. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید لباس خود را بتمن ماسک و شنل برای هالووین 2020 — اما آخر خنده هنوز هم می شود در کسانی که مورد اعتماد او در وهله اول. زمان برای سیاست کثیف است که به وضوح بیش از نه فقط در آمریکا بلکه در سایر نقاط جهان نیز هست. به خانه نزدیک تر شهروندان به دنبال فقط یک چیز — یک واکسن از هند برای سرخپوستان و همه کسانی که نیاز به آن در سطح جهان است. تنها lynchings’ خواهد شد که قابل تحمل خواهد بود که از Covid -19. عزیز netas از همه رنگ, یدکی ما این بی رحمانه و سادیستی بازی های سیاسی. تمرکز بر صرفه جویی در مصرف نمی کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>