Unilever به نام پوست-کرم روشن میان انتقاد

Fair & Lovely پوست-روشن کرم به عنوان دیده می شود در اینجا در یک بیلبورد تبلیغاتی در هند است که rebranded توسط یونیلور.

عکس:
Alamy

لندن— Unilever PLC گفت: این امر تغییر نام بحث برانگیز پوست-روشن کرم Fair & Lovely یکی از آن بالا به فروش شخصی-مارک های مراقبت از میان معترضان که آن را نشان می دهد نور پوست جذاب تر از تاریک.

صاحب کبوتر صابون دئودورانت تبر و Hellmann s سس مایونز در روز پنج شنبه گفت: آن را رها کلمه “عادلانه” از نام تجاری در چند ماه آینده و توقف استفاده از کلمات “عادلانه” “انصاف” “سفید” “سفید” “نور” و “روشن” برای تمام محصولات خود را. آن را فاش نمی, یک نام جدید.

“ما می دانیم که استفاده از کلمات ‘عادلانه’ ‘سفید’ و ‘نور’ نشان می دهد منحصر به فرد ایده آل از زیبایی است که ما نمی فکر می کنم درست است و ما می خواهیم به این آدرس” گفت: آفتابی Jain, Unilever جهانی از زیبایی و مراقبت های شخصی.

Unilever کوتاه متوقف شد توقف فروش Fair & Lovely—به عنوان برخی از منتقدان به نام به حال برای—به جای امید بستن به ادامه فروش همان فرمول تحت یک نام جدید. این شرکت اعلام کرد که با وجود نام Fair & Lovely—Unilever بزرگترین شخصی-مراقبت های تجاری در هند—هرگز پوست-سفید کننده محصول. آن گفت: نام تجاری با استفاده از کرم های ضد آفتاب و ویتامین B3 و گلیسیرین و طراحی شده است به منظور بهبود استحکام بافت صاف و بهبود پوست خواص.

مرتبط

  • کبوتر صابون را صاحب است انتقاد بیش از پوست-کرم روشن (23 ژوئن)
  • عمه Jemima و عمو بن ریشه در نژادپرست تصاویر را تغییر دهید (17 ژوئن)

یونیلور climbdown آخرین مصرف کننده-محصولات شرکت رو به انتقادات در مورد علامت های تجاری و بازاریابی, بازدید, توسط برخی به عنوان نژادپرست است. حرکت آن را برداشت و با سرعت antiracism تظاهرات سوخت کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته در میان حوادث دیگر. Johnson & Johnson به تازگی گفت: این امر جلوگیری از فروش پوست-روشن کننده محصولات زیر آن تمیز و روشن و Neutrogena مارک. PepsiCo , Inc. گفت: این بازنشستگی عمه Jemima به نام تجاری از شربت و مخلوط نان شیرین و پهن در حالی که مریخ, Inc. است که با تغییر نام خود عمو بن برنج.

Unilever تصمیم به, نام تجاری جدید تعریف, 45 سال-پوست-کرم روشن نشان می دهد که چگونه فشار برای شرکت ها برای قراضه و یا تعمیرات اساسی علامت های تجاری به طور فزاینده ای ریختن در خارج از ایالات متحده

Fair & Lovely تولید فروش سالانه بیش از 560 میلیون دلار عمدتا در کشورهایی مانند هند و بنگلادش و پاکستان است. آن را نیز به فروش می رسد در آفریقا و خاورمیانه است و در دسترس در فروشگاه تخصصی در ایالات متحده و اروپا است. Unilever است که تبلیغ در بسیاری از این مناطق و بازاریابی خود از نام تجاری شده است یک هدف برای منتقدان. شرکت استخدام بالیوود ستاره ها و افراد مشهور به تایید کرم مزایای در حالی که تلویزیون آگهی و نشان دادن چشم انداز ملول تیره پوست زنان تبدیل شده پس از استفاده از Fair & Lovely درو اتهام نژاد پرستی.

انتقاد از نام تجاری به شدت در هفته های اخیر با چند آنلاین دادخواست خواستار Unilever به ضایعات محصول و به دست آوردن هزاران نفر از حامیان. این شرکت همچنین در مواجهه با انتقاد از کارکنان خود در سال های اخیر شهر-سالن جلسات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

مربوط تصویری

کشتن جورج فلوید در 25 مه موجب اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. وال استریت ژورنال را دارن Everson صحبت با متخصصان به بحث در مورد تجربیات خود و چه تغییرات آنها می خواهم برای دیدن. تصویر عکس: Adele مورگان

آقای جین در روز پنج شنبه نشان داد Unilever خواهد تعمیرات اساسی تبلیغات خود را در اطراف با نام تجاری و گفت آن را “ویژگی زنان از تن های مختلف پوست نماینده از انواع زیبایی در سراسر هند و کشورهای دیگر است.”

این شرکت گفت: این امر تغییر نام پس از آن امنیت تصویب قانونی در کشور که در آن فروش عادلانه و دوست داشتنی. در آفریقای جنوبی این محصول مارک به عنوان حتی و دوست داشتنی است.

Unilever تلاش کرده است با برداشت از این نام تجاری برای چندین دهه و در اوایل 2000s شروع به تغییر بازاریابی خود را به تمرکز کمتر بر تغییر یک زن ظاهر فیزیکی و بیشتر در حلول او با اعتماد به نفس. در سال گذشته Fair & Lovely متوقف شد و با استفاده از دیرینه تصاویری نشان دادن یک چهره تیره چرخش نور. این نام تا به حال باقی مانده بود یک نقطه چسبیده داده شده چگونه به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده است در بسیاری از بازارها با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>