Unilever Capitalizes در Coronavirus تمیز کردن بوم

رونق در خرید و فروش دست-ضد عفونی کننده محصولات کمک Unilever ضرب و شتم انتظارات در سه ماهه دوم.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—مصرف کنندگان در حال تمیز کردن دست های خود را و خانه های بیشتر به نگرانی در مورد کوروناویروس همچنان به چرخش در سراسر جهان Unilever, PLC UL 6.84% است دلیل بیم و مزایای سرعت تجهیز نشدن کسب و کار خود را به سرمایه گذاری در این روند است.

به زودی پس از coronavirus زده ساز Suave شامپو و صابون Dove به شدت گسترش آن قبلا دست کوچک-ضد عفونی کننده کسب و کار برای دیدار با افزایش تقاضا است. قبل از همه گیر آن را به حال فقط دو امکانات تولید ساخت ضد عفونی کننده و کسب و کار بود تمرکز. در حال حاضر آن را بیش از 60 سایت.

“ما افزایش ظرفیت در سراسر مارک های مختلف توسط یک عامل از آن را باور یا نه 600 بار فقط در پنج ماه و ما راه اندازی کرده ایم عفونی در 65 بازارهای جدید گفت:” رئیس اجرایی آلن Jope در یک سرمایه گذار تماس پنج شنبه.

که کسب و کار پررونق کمک Unilever ضرب و شتم انتظارات در سه ماهه دوم با زمینه ای رشد فروش—همکاری نزدیک تماشا شکل که نوار ارز حرکات و معاملات—کاهش فقط 0.3 درصد در مقایسه با تحلیلگر برآورد 4.3 درصد سقوط. سهم خود را بسته تا حدود 8% در لندن است.

مرتبط

  • Unilever, ساز Hellmann و کبوتر تلاش می کند تا به بازسازی دوباره (11 ژوئن)
  • Coronavirus ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر خرید مواد غذایی

آقای Jope گفت: خرید و فروش در یونیلور بهداشت بازو—که شامل تمیز کردن اسپری و صابون و ضد عفونی کننده دست—افزایش 26 درصد در سه ماهه دوم. در آن ضد عفونی کننده فروش—البته از یک پایه کوچک—افزایش بیش از 20 ، 000%. شرکت سانو خط پاک کننده صعود 37%, در حالی که آن Cif پاک کننده سطح رشد 20٪.

در منطقه آمریکای شمالی یک نقطه روشن با Unilever گزارش اساسی رشد فروش 9.5%—آن بهترین عملکرد سه ماهه در منطقه برای بیش از یک دهه به گفته تحلیلگران UBS. که به دست آوردن رانده شد آن بهداشت کسب و کار و تغییر جهت بیشتر صفحه اصلی-پخت و پز در طول مستندات که رو به فروش Hellmann s سس مایونز و بستنی مارک مگنوم و بن و جری.

“چه مدت طول خواهد مصرف کنندگان ایالات متحده باقی می ماند دلچسب با بهداشت? ما فکر می کنیم احتمالا برای مدتی” آقای Jope گفت.

Unilever نیست به تنهایی در بهره گیری از تمیز کردن شوق. ایالات متحده فروش ضد عفونی کننده دست هستند تا تقریبا پنج برابر در نیمه اول سال جاری با توجه به شرکت تحقیقاتی Nielsen با شرکت صابون ramping تا تولید و untraditional بازیکنان مانند مقطر ستون به بازار است. دیگر بهداشت مارک های مانند Lysol صاحب Reckitt Benckiser, گروه PLC همچنین می گویند که آنها فکر می کنم تمیز کردن رونق خواهد outlast همه گیر.

خیلی از یونیلور دست-ضد عفونی کننده rollout انجام شد و در آن 125 سال با نام تجاری گوی شناور مقرون به صرفه قرمز carbolic صابون در اصل با هدف کارگران صنعتی در انگلستان است. بیش از چند دهه به عنوان تعدادی از کارگران در کارخانه شغل کاهش یافته است در انگلستان Unilever تا حد زیادی متوقف فروش این برند در بازارهای توسعه یافته با تمرکز به جای آن در کشورهایی مانند برزیل و هند که در آن صابون به بازار عرضه شده است به عنوان یک راه برای نگه داشتن کودکان از عفونت است.

این شرکت تنها شروع به فروش گوی شناور ضد عفونی کننده دست در چند کشور در طول شیوع سارس در اوایل 2000s. تا همین اواخر آن دو تولید سایت های عمدتا پمپ ژل با هدف کودکان و پدر و مادر خود را با بطری های شخصیت های کارتونی و نصب با کلیپ برای کیف مدرسه.

پس از Covid آمار و سفارشات برای محصولات بهداشتی آمد ریختن از خرده فروشان Unilever repurposed خطوط تولید استفاده می شود برای محصولات از جمله دئودورانت—که برای آن تقاضا سقوط کرده است در میان مستندات—به ضد عفونی کننده دست به جای. آفریقای جنوبی که قبلا وارد گوی شناور شروع تولید تجاری محلی در حالی که در ویتنام آن را kitted کردن یک کارخانه برای ساخت ضد عفونی کننده در 25 روز. آن را نیز راه اندازی جدید ضد عفونی کننده محصولات تحت مارک های دیگر مانند Suave در آمریکا

پس از شروع سال Unilever گفت: آن رفته از ساخت حدود 700000 واحد ضد عفونی کننده در ماه به حدود 100 میلیون واحد است. آن را نقل مکان کرد 8,300 کارکنان از افتادن کسب و کار مانند خارج از خانه بستنی به آنهایی که با تمرکز بر کسب و کار خرده فروشی برای مقابله با افزایش تقاضا برای ضد عفونی کننده و سایر محصولات.

با وجود تلاش آقای Jope گفت: هنوز هم وجود دارد برخی از موارد که در آن تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا در آمریکای شمالی است.

اما در سه ماهه دوم نبود همه گلگون. در تماس با خبرنگاران رئیس امور مالی گریم Pitkethly در توصیف این دوره به عنوان “احتمالا تست ما تا کنون دیده ام” و گفت: نتایج ماسک نوسانات بزرگ در کسب و کارهای مختلف. “اگر چه آن را مانند به نظر می رسد که در topline ما تا به حال رکورد رشد و رکورد کاهش تنها با یک کلیک زیر که” او گفت:.

مثلا Unilever گفت: خرید و فروش در آن مواد غذایی-خدمات بازوی فراهم می کند که مواد به رستوران با کاهش نزدیک به 40 درصد بیش از شش ماه از سال در حالی که فروش بستنی فروش در خارج از خانه مصرف کاهش یافته و تقریبا 30 درصد.

آن قطره پایین کشیده میشوند فروش در خارج از آمریکا در اروپا که در آن یونیلور بستنی کسب و کار است که به مراتب بیشتر-از-صفحه اصلی متمرکز فروخته شده در پارک ها و از طریق کیوسک که محبوب با گردشگران این شرکت در گزارش اساسی کاهش فروش 4.5%.

زمینه فروش در بازارهای در حال ظهور به طور کلی کاهش یافته است 1.9 درصد در سه ماهه دوم با کاهش قیمت در بازار بزرگ مانند هند و فیلیپین که در آن مصرف کنندگان مواجه شده اند دقیق مستندات آن را خرید دشوار است.

به طور کلی, Unilever گزارش سود خالص €3.28 میلیارد دلار ($3.80 میلیارد دلار) برای مدت شش ماه تا 30 ژوئن در مقایسه با €3 میلیارد سال قبل. درآمد کاهش یافته است به €25.71 میلیارد از €26.13 میلیارد دلار است.

این شرکت همچنین گفت که قصد دارد به چرخش اکثریت چای آن کسب و کار به یک stand-alone نهاد دربندی بررسی آن را راه اندازی در اوایل این سال است. آن را حفظ چای آن عملیات در هند و اندونزی به عنوان به خوبی به عنوان آن Lipton ice-چای سرمایه گذاری مشترک با شرکت PepsiCo, Inc.

مربوط تصویری

برای کمک به محافظت در برابر coronavirus CDC توصیه می کند تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس سطوح روزانه. برایان Warcholek که منجر Covid-19 تیم برای biohazard تمیز کردن شرکت خدمات پس نشان می دهد که چگونه آن را انجام داده است. عکس: آدم Falk/این وال استریت ژورنال

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de