متحد تلاش های مورد نیاز برای برخی از زمان بیشتر: مخالفت کرده است در هیئت مدیره آمد

ما را وارد به باز کردن قفل فاز با مردم به طور کلی استقبال و پذیرش نتیجه خوب و بد. فاز آشکار محتاط یکپارچه و هماهنگ در کشور است به نحوی ناپدید شد زمانی که آن را شاید بیشتر مورد نیاز و احزاب سیاسی شروع به شرکت در آنها معمول سیاست ورود به اتهامات و ضد اتهامات به طوری که حتی تصمیم lockdown – یک بار به طور کلی پذیرفته شده و مورد استقبال در سراسر احزاب – در حال حاضر سوال و تمسخر. معمول فعالیت های سیاسی نیز به نظر می رسد چیدن و احزاب سیاسی دیده می شود جوش سلاح و نشان دادن چشم ها به یکدیگر است. اما تنها تصمیم به باز کردن را ندارد وضعیت عادی و فعالیت ها به طور معمول برای شروع. وضعیت کلی کشور خواسته – همه گیر و فراتر از آن بیش از حد – ایجاد هماهنگی و همکاری از سراسر تخته – احزاب سیاسی فکر می کنم مخازن و دیگر سازمان های متعهد به ساختن کشور و رفاه کشور و مردم آن است.

باید به آن شده است قابل قبول و قابل ملاحظه برای همه ما که این تصمیم از مستند بود که تقاضا از آن زمان و از آن بود که اثر آن به چه میزان و در چه شیوه ای است فرضی سوال به هیچ روی قابل اندازه گیری استاندارد برای آن نقشه. یکی فقط می توانید تصور کنید و حدس می زنم پشت راه برای داشتن یک برآورد از چه چیزی یا چه اتفاق افتاده اند و شده اند وجود دارد کافی مطالعات به این نتیجه که این مستند تا به حال یک اثر در مبارزه با گسترش ویروس. هنگامی که یک بحران بی سابقه ای وجود دارد خواهد بود معیارهایی به رعایت و یکی به تنها رفتن با روش آزمون و خطا. و این چیزی است که هر یک از کشورها را با توجه به وضعیت و شرایط و قابلیت های. این نگرانی واقعی این است که با شروع از بازکردن گسترش بیش از حد شتاب گرفته و هر روز یک رکورد در تعداد از عفونت و مرگ است. هنوز هم نگران کننده تر است این واقعیت است که این عفونت نیز نقل مکان کرد و به دور و تا کنون ایمنی بدن, جغرافیای. بمبئی و پونا و دهلی نو هنوز کانون همه گیر و واقعی باز کردن قفل اقتصاد خواهد بود فقط ناقص و ناقص و بدون آنها کامل است. ما در حال حاضر به یک مرحله که در آن وجود دارد صحبت از تست فقط کسانی که در بیمارستان بستری هستند و در شهرهای دهلی نو و بمبئی و در نتیجه اجازه دهید دیگران تست نشده و گسترش این ویروس بیشتر است. وجود دارد کافی تاسف نمونه از ویروس قربانیان گرفتن مناسب و به موقع بستری اجازه دهید به تنهایی مورد نیاز مراقبت و درمان است. مرکز و نگران متحده نیاز به توجه بیشتر و تمرکز مبادا این وضعیت وحشتناک می شود و ما مجبور به بازگشت به مستند.

دولت بسته اقتصادی, ‘ماموریت Atmanirbhar بهارات” به عنوان نخست وزیر و دقیق توسط وزیر دارایی بیش از پنج روز پیدا کرده است به طور کلی یک ولرم استقبال از مردم در سراسر باورهای دیگر از سرسخت دولت حامیان. در حالی که این امر می تواند بیش از حد به زودی به نتیجه گیری در مورد equitability و اثر بخشی از بسته دولت نیاز به باز به ایده های متنوع. این امر می تواند عاقلانه برای اطمینان از دقت و ساختار مکانیزم برای نظارت بر اجرا و همچنین به ساخت جبران در راه اگر زمانی نیاز بود. با توجه به ماهیت این بسته که در آن اکثریت طرح ها در قالب اعتبارات و وام از موسسات مالی – و نه مستقیم تزریق پول نقد از دولت – موانع و تنگناها ملزم به آنجا در راه است. برای مثال اگر هیچ تشویق پاسخ از MSMEs برای اعتبارات برای بسیاری از دلایل دیگر دولت باید آماده شده و آماده برای جایگزین impetuses و مشوق. دولت همچنین باید اطمینان حاصل شود سرعت است که با اعلام اصلاحات گرفته شده رو به جلو است. این تجدید ساختار ادغام ادغام و/یا خصوصی سازی PSUs است مانند یک وظیفه است که ممکن است سال ها با هم به طور کامل به خطر انداختن هدف پشت این. همان است که مورد کشاورزی-اصلاحات که در آن حتی برخی از مصوبات مورد نیاز است که ممکن است به خوبی به مقدار زیادی از زمان. در صورت کلی چیزهای دولت قرار است به برخی از اقدامات فوری برای اولین بار به احیای اساسی اقتصاد در انتظار اقدام برای ‘ماموریت Atmanirbhar بهارات’.

شده است وجود دارد حادثه ناگوار در مرز ما با چین ظاهرا ورود به و گرفتن برخی از منطقه در سراسر خط کنترل واقعی در کنار ما است. این است که بیش از حد نگران کننده است. جزئیات هنوز تحت پیچ و تاب. اما چگونه می تواند وجود داشته باشد نفوذ در خاک ما است که قطعا یک موضوع از نگرانی و ترس. Once upon a time کرگیل بیش از حد اتفاق افتاده است مانند این است که ما می تواند به مبارزه با. اما همان استراتژی ممکن است نگه دارید و در حال حاضر وضعیت. هند و چین بوده است pampering هر یک از دیگر بیش از حد و در تلاش های دیپلماتیک و آنچه اتفاق افتاده است ما را به یاد یک چین از راه دور گذشته است. مذاکرات در رواج در این راستا امیدوارم باید اطمینان از وضعیت موجود به عنوان آن را به حال شده است در مرزها در هر صورت و به هر قیمتی. نپال بیش از حد ظاهر بر روی تحریک از چین جسارت در مناطقی در کنترل ما در نقشه خود و قرار دادن قبل از مجلس است. این است که از جایی آمده و دولت به nip این جوانه به خصوص از نظر تاریخی ما شیرین ارتباط با این همسایه. همه این اما گاهی این سوال اساسی که آیا ما شده اند به درستی و پشتکار دست زدن به روابط ما با همسایگان ما است.

این کشور نیاز به یک هماهنگ و هماهنگ تلاش برای مقابله با اين بحران است. نخست وزیر شده است که اغلب در مورد افزایش هم و هماهنگی است. این زمان ما باید به این. ما مجبور به اتخاذ یک راه از یک رویکرد مشترک و اطمینان از مشترک و ترکیب قدرت از همه ما است. این است که قطعا زمان رفتن فعالیت سیاسی در انتخابات حالت با توجه به بحران بسیار در حال حاضر در میان ما است. مخالفان را به اجتناب از حملات اتهامات و درگیری. دولت فرمان عظیم قیمومیت و نخست وزیر دارای عظیم احترام و عشق از مردم در بزرگ است. در بسیاری از موارد در تاریخ BJP (و قبل از آن Bhartiya Jansangh) را به صراحت و محکم ایستاده بود پشت کنگره دولت. کنگره را به خوبی انجام دهید و به آرامی سعی کنید با بازپرداخت حداقل برخی از این موارد است. نمی تواند کنگره یادگیری حداقل تبدیل برخی از برگها از خود گذشته! پس از همه, به عنوان Kannedy گفت: “رهبری و یادگیری ضروری به یکدیگر”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>