ناراضی با سئول رویکرد به کره شمالی, جداشدگان اجرا برای دفتر

Ji Seong-هو می ایستد در خیابانی در سئول با چوبی عصا. او که یکی از برجسته کره شمالی جداشدگان در حال اجرا برای دفتر در انتخابات پارلمانی در ماه آوریل است.

سئول در حال رشد در کیم جونگ ایل را کره شمالی, Ji Seong-ho تا به حال هیچ قرار گرفتن در معرض به دموکراسی است. او برای اولین بار طعم آمد و در سال 2007 زمانی که او را دیدم یک نامزد ریاست جمهوری را به یک سخنرانی در یک بازار محلی یک سال پس از دو معیوب فرار به کره جنوبی در خانه با استفاده از عصا.

“هر کس یک رای که باعث افزایش ارزش یک انسان در اینجا” گفت: آقای جی در طی یک مصاحبه در متواضعانه خود را در مرکز شهر سئول ، “اگر من تبدیل شدن به یک نماینده مجلس, من می خواهم تصور کنید که من می خواهم به نوشتن یک صفحه در کتاب های تاریخ.”

Ji Seong-ho آویزان یک عکس مارک دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در سال 2018 است.

آقای جی که بهترین و شناخته شده در خارج از کشور برای عمل بالا بردن عصا خود را در سال 2018 دولت از آدرس اتحادیه توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال اجرا برای خود صندلی در کره جنوبی انتخابات مجلس در مارس 15, پیوستن به تعداد فزاینده ای از جداشدگان که درگیر سیاسی در جنوب. دیگر سابق کره شمالی در حال پرتاب کلاه خود را به حلقه فشار به کره جنوبی را سخت تر ایستادن در برابر آخرین کیم به حکومت شمال کیم جونگ سازمان ملل متحد. در میان آنها یک بار کره شمالی, دیپلمات, Thae یونگ-هو ، که در حال اجرا است با آقای جی برای کره جنوبی محافظه کار حزب مخالف.

در ضمن کره شمالی فراری برای اولین بار از زمان تشکیل خود را سیاسی جناح آزمایشی به نام جنوب-شمال حزب وحدت به لابی برای رفاه بهتر و یکپارچه سازی برنامه ها برای کمک به کسانی که دشوار سفر از شمال به کره جنوبی. قبلا فقط یک کره شمالی پناهنده خدمت در کره جنوبی 300-صندلی قوه مقننه.

Ji Seong-ho در یک کمپین جلسه پیش از آوریل انتخابات است.

آقایان جی و Thae این مبارزات برای به دست آوردن یک کرسی در مجلس قانونگذاری منعکس کننده چگونه رئیس جمهور مون جائه در سیاست بهبود روابط با پیونگ یانگ—یک بار دیده می شود به عنوان یک قدرت هسته ای خود را برای حاکم حزب دموکرات—می تواند تبدیل به یک نقطه ضعف به عنوان تلاش های دیپلماتیک غرفه. آقای Moon حزب دارای کرسی بیش از حزب مخالف اصلی هر چند در 129 نمایندگان فاقد اکثریت در مجلس است.

زمانی که detente با شمال شد شکوفا آقای ماه موافقت با رتبه بندی افزایش یافت به عنوان بالا که 83 درصد است اما در حال حاضر تقریبا نصف شده به 44 درصد از Feb. 14. در صورت عدم پیشرفت در این ماه دولت این رشد انتقاد از حقوق بشر و گروه ها و سیاستمداران برای اولویت بندی بین کره ای روابط بیش از کیم رژیم را به نقض آشکار حقوق بشر.

ماه دولت در زمان گرما در ماه نوامبر کاهش به شرکت حامی سازمان ملل متحد قطعنامه بحث کیم رژیم حقوق بشر است. همان ماه کره جنوبی برای اولین بار اخراج دو کره شمالی ماهیگیران که درخواست کرده بود به نقل مکان به جنوب.

آقای Thae, 57 سابق کره شمالی معاون سفیر ایران در لندن و یکی از ارشد ترین کیم حکومت برای همیشه نقص با اشاره به ناکامی با آقای ماه دولت تصمیم خود را به اجرا برای دفتر. یک نماینده برای آقای Thae گفت: او در دسترس بود برای مصاحبه.

Thae یونگ-هو, مرکز, در, سئول روز سه شنبه. هنگامی که کره شمالی معاون سفیر ایران در لندن, او در حال حاضر یکی از برجسته جداشدگان در حال اجرا برای دفتر در کره جنوبی.

“سیاست در کره شمالی و وحدت در حال رفتن در جهت اشتباه گفت:” آقای Thae در اوایل این ماه. “من خیلی احساس ناامیدی.”

دیگر سرخوردگی شدند بادی در یک رویداد راه اندازی شنبه برای جنوب-شمال حزب وحدت به خود جلب کرد که جمعیت صدها. سازمان دهندگان می گویند که حدود 5000 اعضای هیات موسس حدود نیمی از آنها در حال سابق کره شمالی. هر چند که شانس کمی برای انتخابات موفقیت اعضای آن امید به بهبود کیفیت زندگی برای فراری در حال حاضر زندگی در جنوب برخی از آنها مبارزه برای به دست آوردن.

“ما تا به حال فکر ورود در جنوب معنی داشتن یک زندگی صاف و گفت: Kim Heung-kwang یکی از سازمان دهندگان که به تدریس علوم کامپیوتر در کره شمالی. “اما همه ما می دانیم که ما تا به حال سهم ما از سختی ها در اینجا.”

Flanked توسط محافظان و احاطه شده توسط دوربین های خبری آقای Thae حضور داشتند به ارائه حمایت خود را با وجود در حال اجرا برای تاسیس حزب است. “من صادقانه بر این باورند که تاسیس این حزب منجر به بیشتر و بیشتر از برادران ما از آمدن به جنوب” آقای Thae گفت.

چانگ Jin-min, یک استاد سیاست در دانشگاه Myongji در سئول گفت: آقایان Thae و جی موضع قوی شانس برنده شدن کرسی در مجلس قانونگذاری که در آن آنها را بالقوه به عنوان با نفوذ منتقدان از ماه دولت رویکرد به شمال.

شرکت کنندگان تشویق در راه اندازی رویداد روز شنبه برای یک حزب سیاسی جدید هل دادن برای کمک بیشتر برای کره شمالی جداشدگان.

“آنها را صدا بسیار معتبر برای رای دهندگان با توجه به تجارب خود را با کره شمالی” آقای چانگ گفت.

در حالی که آقای Thae پناهنده در حالی که مستقر در لندن آقای جی, فرار به جنوب درگیر در شش ماه بازحمت حرکت کردن از طریق چین و لائوس با کمک خود را در خانه عصا قبل از به دنبال پناهندگی سیاسی در سال 2006. او خود را از دست داده پا و یک دست در یک حادثه قطار در حالی که تلاش برای سرقت زغال سنگ به داد و ستد کالا برای مواد غذایی است. در کره جنوبی, او حدود یک دهه به عنوان رئیس یک گروه است که باعث افزایش آگاهی در مورد نقض حقوق بشر در کره شمالی و کمک می کند تا فراری نقل مکان به جنوب.

دو شعار برای مبارزات انتخاباتی خود هستند “را یک بهار آزادی به کره شمالی” و “از مصدوم به وکالت است.”

پس از جابجایی به سمت جنوب در سال 2006 آقای جی در بر داشت سیاسی جدید مدل نقش: آبراهام لینکلن. او با الهام از لینکلن به عنوان او مبارزات و امید به یک روز سرنگونی رژیم کره شمالی و متحد شدن دو کره. “ما در یک جنگ داخلی,” او گفت:.

بیش از 30000 رهبر کره شمالی نقل مکان به جنوب از سال 1990 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط سئول. بسیاری از رای دادن در کره جنوبی هر چند در چند باید در نظر گرفته دولتی به دلیل تمایل به حفظ هویت و خصوصی نیاز به کسب پول و یا دریافت آموزش و پرورش گفت: Teodora Gyupchanova مدیر ارتباطات بین المللی در پایگاه داده مرکز کره شمالی, حقوق بشر, یک سئول-بر اساس گروهی که مصاحبه فراری.

پس از یک عمر نیاز به رای گیری برای Kims’ حزب کارگران بسیاری از مهاجران از شمال پیدا کردن مرتب سازی از طریق این زمینه از گزینه های در جنوب گیج کننده. “مردم تبدیل به یک کمی ضعف” خانم Gyupchanova گفت.

یک زن لمس دور اشک در راه اندازی یک حزب سیاسی جدید برای کمک به کره شمالی جداشدگان تنظیم به زندگی در جنوب.

کره جنوبی حزب محافظه کار رسید به آقای جی در مورد ماه آوریل انتخابات در پایان سال گذشته است. “شما باید به ایستادن برای حقوق از کره شمالی” آقای جی به یاد می آورد ارشد مجلس گفتن او را. او پذیرفته شده در ماه گذشته.

آقای جی در حال حاضر مبارزات انتخاباتی در سراسر کره جنوبی تخمگذاری اعتراض خود را به ماه دولت که او می گوید ساخته شده است بیش از حد بسیاری از امتیازات به کره شمالی و نمی تواند به اندازه کافی قوی ایستاده کیم رژیم در نقض حقوق بشر ، کره جنوبی وزارت امور خارجه قبلا گفته است که نقش فعال هر چند در پشت صحنه نقش در مسائل.

یکی از حوزه هایی که در حال حاضر گرفته شده توجه داشته باشید که کره شمالی رسانه های دولتی. “این نیست استخدام استعداد آن را در یک سطل زباله خرید” یک دولت تبلیغات سایت گفت.

در مورد گزارش آقای جی ترک خورده پوزخند. “آن را ضعیف تر از من انتظار می رود,” او گفت:.

نوشتن به Timothy W. Martin در [email protected] و اندرو Jeong در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de