ناعادلانه بود خیلی دوست داشتنی: از ‘shyam زنگ زد’ به تاریک به wheatish ما چند رنگ در رنگین کمان های ملت

تولید کنندگان از انصاف کرم Fair & Lovely تصمیم به تغییر نام خود محصول. این شرکت می گوید که آنها نیاز به منعکس کننده یک “بیشتر شامل چشم انداز زیبایی” و تشویق کسانی که تثبیت شده در سفید کردن پوست خود را. در زمانی که ضد نژادپرستانه Black Lives Matter جنبش در حال گسترش در سراسر جهان بسیاری از آنها هنوز هم این باور است که باید عادلانه است که به دنبال بهتر. چگونه فریب خورده می تواند باشد ؟

ما تنها نیاز به زل زل نگاه کردن در میان آورده لرد کریشنا و خداوند Jagannath برای پیدا کردن زیبایی و تقدس در duskiness. نه به ذکر است توانمند Ma کالی که شدید رنگ مانند یک منبع قدرت است که جانبازان ضمن ستایش از شخصیت فریاد “زندانی کالی Kalkatte wali.” با وجود این خدایان نشان می دهد که دینداری بدون رنگ ما سرخپوستان هنوز جای ازدواج تبلیغات که ما تصریح ‘می خواستم منصفانه عروس’ یا ‘می خواستم منصفانه داماد’ بدون متوجه باشند که ازدواج ملزم به تغییر رنگ در طول زمان.

علاوه بر ‘سفید داغ گرما’, ‘گفتن دروغ سفید” و “سفید به عنوان یک ورق’ عبارات که یادآوری می کنند که سیاه و سفید و شستشو است که همیشه یک چیز مثبت است. کلاسیک میلادی دقیق تر: “هر زمان که شما می بینید رنگ از ما فکر می کنم” رفت و شعار برای Jenson & نیکلسون رنگ سادگی منعکس کننده چند رنگی محصول برای یک ملت رنگین کمان.

سیاسی است صحت در حال اجرا را با ما ، برای مثال آهنگ دوست داشتنی “mera قرا ang laile, وزارت تحصيلات عالي shyam زنگ زد daide” ممکن است در نظر گرفته blackfacing توسط بیدار استانداردهای زمان ما. کنایه آمیز یک wag: در حال حاضر که کلمه عادلانه است که دیگر کاملا درست خواهد شد و ما دیگر یک محاکمه عادلانه?

ما subcontinentals غنی چند رنگی از سیاه به wheatish به رنگ پریده. در سطح جهانی تحسین زیبایی از Zeenat Aman به Sushmita Sen فتح انواع رنگ تنظیمات ساخت مخاطبان آه که آن را ناعادلانه بود که آنها بسیار دوست داشتنی است.

“گور زنگ زد pe na itna است kar,” (لازم نیست خیلی احساس افتخار خود را عادلانه پوست) سنگ Rajesh Khanna به ممتاز در مثال دیگری از بالیوود تثبيت با انصاف و گسترش نگرش است که سفید کردن یک سوال مهم: اگر کسی مرتکب chori اگر او یک گوری?

Fair & Lovely ممکن است تغییر نام داد اما واقعیت این است که در سال 2012 به تنهایی سرخپوستان مصرف 233 تن سفید کننده پوست کرم. هولی به ما یادآوری می کند که همه رنگ ها را جشن گرفت چرا که ما روزانه با واقعیت های بعد از همه حال هرگز سیاه و سفید و یا سفید. قرا و یا کالا, آنچه مهم است dilwala.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اولآهنگ پیشواز همراه اول