بیکاری انتظار می رود برای رسیدن به بالاترین سطح پس از رکود بزرگ

نرخ بیکاری می تواند حتی بالاتر اگر موج دوم شیوع بیماری منجر به مستندات این OECD گفت.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نرخ بیکاری در اقتصادهای پیشرفته را در پایان سال و بالاتر در هر زمان پس از رکود بزرگ و بازگشت به خود را قبل از همه گیر سطوح تا 2022 در اولین سازمان اقتصادی همکاری و توسعه روز سه شنبه گفت.

پاریس-بر اساس تحقیقات موسسه است که در خدمت آمریکا و 36 سایر کشورها هشدار داد در برابر خروج زودهنگام از اقدامات اضطراری طراحی شده است برای حمایت از اشتغال و گفت: دولت باید راه اندازی برنامه های جدید برای تشویق کسب و کار به استخدام کارگران به خصوص کسانی که از ورود به بازار کار برای اولین بار.

نرخ بیکاری می تواند حتی بالاتر اگر موج دوم شیوع بیماری منجر به تازه اگر جزئی مستندات این OECD گفت. اگر ایالات متحده آمریکا است که در برخورد با یک موج دوم از مستندات این سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی نرخ بیکاری از 12.9 درصد در سال 2020 و 11.5 درصد در سال 2021 در مقایسه با 11.3 درصد در سال جاری و 8.5 درصد در سال آینده وجود ندارد اگر پایدار تجدید حیات.

این مستندات که دولت تحمیل شده از اواسط ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از coronavirus منجر به مقیاس اخراج. در سراسر OECD اعضای نرخ بیکاری بازگشت به سطح گذشته دیده پس از بحران مالی جهانی.

“ما اساسا به جایی که ما در سال 2010 گفت:” Stefano Scarpetta مدیر اشتغال در OECD. “در سه ماه ما رو از دست داده و تمام دستاوردهای در اشتغال است که در آن زمان از یک دهه را.”

آقای Scarpetta تخمین می زند که حتی اگر موج دوم شیوع کروناویروس است اجتناب شود نرخ بیکاری برای اعضای OECD خواهد رسید 9.4% در سه ماه آخر سال این سال یک سطح دیده نمی شود پس از 1930s. در این مراسم از موج دوم شیوع کروناویروس که نرخ بیکاری می تواند به افزایش 12.6%.

حتی اگر شیوع بیشتر اجتناب شود—نتیجه OECD برچسب “خوش بینانه” سناریو—نرخ بیکاری است انتظار می رود به سقوط تنها به تدریج به 7.7 درصد در پایان سال 2021. در این صورت موج دوم آن است که انتظار می رود برای ایستادن در 8.9 درصد است.

مربوط تصویری

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده.

از دست دادن شغل است تنها یک اندازه گیری از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر بازار کار است. بر اساس آمار از یک گروه کوچک از کشورهای است که شامل ایالات متحده آمریکا تخمین می زند که مجموع ساعت کار کاهش 12.2 درصد در سه ماه اول این مستند در مقایسه با 1.2 درصد در سه ماه اول بحران مالی جهانی.

اگر چه ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافت و در ماه مه و ژوئن OECD انتظار دارد که آن را به تجربه بزرگترین افزایش بیکاری در این سال افزایش 7.6 درصد است.

مقایسه آلمان نرخ بیکاری انتظار می رود که با 1.4 درصد در این سال در حالی که فرانسه با نرخ پیش بینی افزایش 2.5 درصد است. در هر دو مورد کاهش انتظار می رود در سال 2021 را ترک خواهد کرد نرخ بیکاری بالاتر از آن بود که قبل از همه گیر رخ داد.

گسترده تر اقتصادی هزینه مستندات هنوز در حال محاسبه شده است. اتحادیه اروپا تخمین زده می شود که این روز را در اقتصاد منطقه یورو کاهش 13.6 درصد در سه ماه منتهی به ماه ژوئن کاهش در فعالیت است که بی سابقه است در آن با سرعت و عمق.

برای سال 2020 به عنوان یک کل اتحادیه اروپا می بیند اقتصاد منطقه یورو با کاهش 8.7% داشتن پیش بینی 7.7% افت فقط سه ماه پیش. است که به دلیل بلند کردن اجسام از محدودیت شده است تدریجی تر از اتحادیه اروپا انتظار داشتند.

OECD را پیش بینی ها نشان می دهد که از آن انتظار دارد که برخی از کارگران که حقوق و دستمزد در حال پرداخت توسط دولت تحت کردند طرح خواهد شد از دست دادن شغل خود را بعد از آن در سال. این پژوهش گفت: دولت باید شروع به باد کردن آن طرح به عنوان مستندات در حال کاسته و یا خطر نگه داشتن کارگران در مشاغل است که لازم نیست در میان مدت آینده.

“در حال حاضر ما باید به نیروهای بازار اجازه بازی در نقش یک” گفت: آقای Scarpetta. “بازار خواهد شد بگویید که کدام شرکت و کدام مشاغل قابل دوام است.”

مربوط تصویری

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ،

OECD گفت: بهترین راه برای باد کردن این طرح خواهد بود به درخواست کسب و کار شرکت به پرداخت سهم بیشتری از دستمزد یارانه توسط دولت اما برای به تاخیر انداختن آن پرداخت و یا درمان آنها را به عنوان یک صفر-بهره وام برای به حداقل رساندن فوری مالی فشار بر کارفرمایان.

اما OECD گفت: طرح کردند باید حفظ شود برای بخش هایی که هنوز به طور کامل بازگشایی از جمله گردشگری و دیگر خدمات است که شامل سفر و نزدیک بین فردی مجاورت. گسترده تر OECD هشدار داد دولت به حذف پشتیبانی برای اشتغال و درآمد کارگران بیکار قبل از اقتصاد در حال بهبود است.

“این خطر وجود دارد از خوشنودی و هم یک خطر است که ما را کاهش می دهد حمایت بیش از حد به زودی” گفت: آقای Scarpetta. “اگر ما در انجام این کار وجود دارد که خطر موج دوم نه ویروس از بیکاری است.”

نوشتن به پل Hannon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>