بحران بیکاری: زندگی و معیشت متقابلا تقویت کننده. دولت از بازار کار باید در میان باشد

اطلاعات کسب و کار شرکت CMIE ماهانه شغل داده ها نشان داد که نرخ بیکاری در حال حاضر یک نگرانی 8.7 درصد در ماه مارس به بالاترین رکورد پس از آن شروع به بررسی آن بیش از سه سال پیش. ناراحت کننده تر این است که زمانی که مستند تحمیل شد در آخرین هفته از ماه مارس نرخ بیکاری رسید به 23.8%. این ممکن است دست کم به عنوان این بررسی بر اساس خانواده است به احتمال زیاد به از دست رفته اقتصادی بسیاری از مهاجران که در سمت چپ شهرستانها در droves هنگامی که محل کار خود را دیگر مورد نیاز آنها. به طور جداگانه اخبار در حال ظهور از صنعت نشان می دهد که برخی از تولید کنندگان شروع به عقب نگه دارید پرداخت به تامین کنندگان خود را. این است که به احتمال زیاد موج دار کردن و قرار دادن استرس در شغل.

خروج از مستند است که انتظار می رود مبهوت. تدریجی و نه یک شات phaseout از مستند است که به عنوان مهم به مبارزه با گسترش رمان coronavirus به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی اصلی تصمیم گیری برای تحمیل مستند. در همان زمان آن مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که ما به دنبال در یک شغل فاجعه و فریم چالش به عنوان یکی از زندگی در مقابل معیشت بی ربط می شود پس از یک در حالی که. زندگی و معیشت هستند نه متضاد; آنها متقابلا تقویت کننده.

هند قابل توجه ترین دستاورد بیش از یک نسل بوده و در مقیاس بزرگ ریشه کنی فقر. اما بخش بزرگی آمد که فقر را محدود به پس انداز هستند و تا حد زیادی در معرض شوک. اقدامات امداد هستند, همه حق است, اما آنها به سختی می تواند ایستادن برای از دست شغل و معیشت به ویژه در یک کشور که در آن وجود دارد تقریبا هیچ امنیت اجتماعی است. این مهم به این عامل به تصمیم گیری. یک اقتصاد نیست و شبیه به یک ماشین است که می تواند روشن یا خاموش. این یک ارگانیسم زنده رانده شده توسط انتخاب های ساخته شده توسط انسان است. بنابراین دیگر کامل خاموش سختتر وظیفه احیای – بسیار شبیه به یک اغماء انسان است.

در جلسه روز گذشته با مخالفت احزاب مودی نشان داد این مستند نخواهد بود برداشته و در یک بروید. این را حس می کند. با یک تصویر واضح تر از گسترش ویروس ها و نقاط مهم در حال ظهور وجود دارد می توان به دقت داده ها رانده کاستن از محدودیت. اقتصادی دولت وزارتخانه ها باید اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین دارند میان به تصمیم گیری به کشاورزی و تولید و خدمات وجود دارد در وب پیچیده مربوط به فعالیت های اقتصادی. نیاز ساعت است برای اطمینان از یک مرحله به مرحله بازگشت به فعالیت های اقتصادی حتی به عنوان مبارزه با Covid-19 حمل.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im