آشنایی با مرکز داده و خدمات ابری در پست Covid-19 جهان

با طولانی مستند و حاصل stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار در سراسر هند با برخورد زنجیره تامین کمبود و slowdowns و مجددا هماهنگی خود آن زیرساخت استراتژی های به کار بدون پیش فرض دسترسی و یا داشتن یک زیرساخت قابل اعتماد برای اطمینان از تداوم کسب و کار و خرابی پیشگیری است. این بیماری همه گیر در نتیجه سریع-دنبال تکامل از بسیاری از کسب و کار را به تبدیل شدن به دیجیتالی بومی و شرکت مجبور به اتخاذ روش های جدید کار و ارتقا زیرساخت های آن به شدت.

این Covid-19 شیوع ابقاء که هند نیاز به مراتب بیشتر مرکز داده از ظرفیت ما در حال حاضر. مراکز داده بودند به آزمایش گذاشته به عنوان نیروی کار زیادی ناگهان از کار در طول بحران جهانی است. شرکت ها قادر به دسترسی به مدیریت و پردازش اطلاعات خود را از یک مکان از راه دور با توجه به داده های مرکز شبکه کار ساسات کامل به میزان اطلاعات مرکز خدمات طبقه بندی شده به عنوان یکی از خدمات ضروری است. ظهور و پذیرش طبیعی جدید – تصویب ابر و شتاب digitisation – در حال حاضر تبدیل به ستون های تداوم کسب و کار استراتژی برای پست-Covid-19 جهان است.

رو به رشد تقاضا

تقاضا برای مرکز داده و ابر راه حل در حال حاضر در حال افزایش است با توجه به داده های محلی سازی و آن را بیشتر افزایش نمایی در طول بیماری همه گیر. کار از خانه تا به سرعت تقاضا برای نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) است که رانندگی فوق العاده ای ترافیک به مراکز داده. سازمان ها به دنبال برون سپاری و تمایل نسبت به شخص ثالث ابر و مرکز داده ارائه دهندگان خدمات. جهانی ابر مهاجرت خدمات انتظار می رود به رشد در CAGR حدود 24 درصد بین سال 2020 به 2024 طبق تحقیقات بازار توسط Technavio. مراکز داده و ابر بدون شک بخشی جدایی ناپذیر از تداوم کسب و کار استراتژی های شرکت برای اجرای عملیات با یک توزیع نیروی کار در میان مستند با موفقیت. با توجه به ana ortega صنعت درآمد انتظار می رود افزایش به بیش از 50 میلیارد دلار در سال 2023 با توجه به افزایش ابر تصویب و خدمات مرکز داده ها توسط بسیاری از شرکت ها.

سرمایه گذاری کمتر و انعطاف پذیری و مقیاس پذیری عوامل کلیدی هستند که در حال رانندگی تصویب سریع cloud computing solutions میان شرکتهای کوچک و متوسط و MSMEs. گسترش سرمایه گذاری در فن آوری های نوظهور مانند IoT هوش مصنوعی/ML تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و دیگر فن آوری های پیشرفته منجر به تصویب سریع از ابر و مرکز داده راه حل.

توسعه سریع در مراکز داده

برای اطمینان از مزیت رقابتی و اطمینان از بالاترین سطح از قابلیت اطمینان ممکن است داده های مرکز بازیکنان در حال ترک سنتی ساخت و ساز در مدل ها و با استفاده از فن آوری های جدید برای ارتقا و افزایش بهره وری. شرکت ها در حال حاضر نیاز به بسیار مقیاس پذیر مراکز داده که ارائه ارزیابی کامل و دقیق مدیریت بهتر, فاجعه, بهبود, و تحمل خطا. آپ تایم موسسه ردیف IV گواهی مراکز داده ها می تواند بدون وقفه حتی زمانی که یکی یا بیشتر از اجزای سیستم موفق با جلوگیری از اختلالات ناشی از شکست نقطه. A fault-tolerant مرکز داده می تواند به اثبات می شود مهم در بازیابی استراتژی; سیستم می توانید پشتیبان گیری قطعات در ابر و بازگرداندن سیستم های بحرانی به سرعت حتی اگر طبیعی یا صنعتی فاجعه از بین می برد و این زیرساخت ها است.

ترکیبی ابر راه رفتن

Hybrid cloud کمک به شرکت ها برای کار با انعطاف پذیر ابر مدل که مناسب های مختلف کارگروه ها. این نوع ابر فراهم می کند داده ها بهبود یافته و آن را مدیریت مشتق بهره وری بهتر و افزایش بهره وری. شرکت ها می توانند حرکت حجم کار سنگین بین ابری خصوصی و عمومی به راحتی و اضافی نیاز ندارد CAPEX. مزایای این اجازه می دهد تا کسب و کار به راحتی تغییر به یک OPEX مدل و صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی در طول این بی سابقه بار. سازمان recalibrating برنامه های خود را در پست Covid-19 محیط به حداکثر منافع از ابر و به دست آوردن مزیت رقابتی. اعمال نفوذ ترکیبی خدمات ابری ضروری است به مقیاس تلاش حفظ در حال حاضر محیط زیست و آماده شدن برای آینده انجام دهند.

بررسی مدیریت خدمات

چابکی و تداوم بسیار با ارزش برای کسب و کار در زمان فعلی از بحران. به عنوان آن را دشوار است به تازگی برای به دست آوردن دسترسی به مراکز داده و یا مدیریت اسیر مراکز داده شرکت های در حال حرکت به سمت برون سپاری خدمات مدیریت ارائه دهندگان. در حالی که در آن کارکنان می یابد آن را به چالش کشیدن برای مدیریت زیرساخت های آن از راه دور آنها با تکیه بر colocation hyperscale ارائه دهندگان شبکه برای بهینه سازی و نصب و موفق ابر و سرویس های امنیتی. حتی پست Covid-19 کسب و کار خواهد شد که برای درک آنها نیاز به استفاده از خدمات مدیریت برای ادامه حمایت خود را از این تیم تمرکز بر تداوم کسب و کار, فرآیندها و ابزار برای حفظ کارکنان خود را امن و مولد.

توسعه نسل بعدی مراکز داده شامل حرکت به لبه محاسبات را قادر می سازد AI به نوآوری و به طور خودکار فرآیندهای یکپارچه سازی SDDC (Software-Defined Data Center) برای دسترسی و مدیریت وظایف از یک مکان از راه دور. در میان Covid-19 بحران جهانی غول شرکت های بزرگ و برجسته سرمایه گذاران با تمرکز بر افزایش پتانسیل بازار دیجیتال زیرساخت ها است. مرکز داده صنعت خواهد بود که بحرانی کاتالیزور برای رشد در حال ظهور فن آوری های. بیش از حد scalers در حال طناب زدن در شرکت های بزرگ با عالی اعتبار به مشتریان خود که بیشتر برگشتاندن سرمایه گذاران برای ورود به مرکز داده های بازار است.

 آن است که به آرامی در حال تبدیل شدن مسلم است که جهان هرگز خواهد بود که همان پست-Covid-19. آن را ادامه خواهد داد به نوآوری و تبدیل به رونق اقتصاد جهانی در آینده این است که در آن مراکز داده و ابر بدون شک بازی بخشی جدایی ناپذیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de